Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW id:1847

Oferta
Dodaj do plannera

Niezapomniane show na weselu. Bądź oryginalny, spraw, aby Twoje wesele na długo zapadło w pamięci gości - zamów profesjonalny pokaz tańca. Oferujemy pokazy: brazylijska samba, tajemniczy taniec brzucha i egzotyczne hula.Poniższa oferta cenowa dotyczy pokazu tanecznego na weselu w Warszawie i okolicach do 20km, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przez obie strony. W pokazie biorą udział trzy tancerki oraz bębniarz dogrywający do muzyki. Pokazy w innych lokalizacjach wyceniamy indywidualnie. Tańczymy w całej Polsce.

Oferujemy następujące programy:1. Pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia - koszt 1500pln.2. Pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia; animacje z gośćmi – nauka tańca na wesoło - koszt 1800pln.3. Pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia; zmiana strojów pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia; animacje z gośćmi - nauka tańca na wesoło - koszt 2100pln.

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / pokaz

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW id:1847
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Monika Dodano: 30-05-2012
Data imprezy: 31-07-2010
(5)
Dwa lata minęły od występu Grupy Setdance na moim weselu.
To profesjonalistki! Pięknie tańczą, super się ruszają i potrafią tak rozruszać gości weselnych, że będziemy jeszcze długo Je wspominać.
Gorąco polecam, bo naprawdę warto!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-776
Data dodania: 14-10-2009
Liczba odwiedzin: 5804

Nowe ogłoszenia