Zobacz zdjęcia (4)
Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW, Warszawa - zdjęcie 1
Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW, Warszawa - zdjęcie 2 Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW, Warszawa - zdjęcie 3 Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW, Warszawa - zdjęcie 4
1 / 4

Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW id:1847

Warszawa, mazowieckie

O nas

Niezapomniane show na weselu. Bądź oryginalny, spraw, aby Twoje wesele na długo zapadło w pamięci gości - zamów profesjonalny pokaz tańca. Oferujemy pokazy: brazylijska samba, tajemniczy taniec brzucha i egzotyczne hula.Poniższa oferta cenowa dotyczy pokazu tanecznego na weselu w Warszawie i okolicach do 20km, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu przez obie strony. W pokazie biorą udział trzy tancerki oraz bębniarz dogrywający do muzyki. Pokazy w innych lokalizacjach wyceniamy indywidualnie. Tańczymy w całej Polsce.

Oferujemy następujące programy:1. Pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia - koszt 1500pln.2. Pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia; animacje z gośćmi – nauka tańca na wesoło - koszt 1800pln.3. Pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia; zmiana strojów pokaz tańca w jednym z dowolnych stylów tanecznych (samba, taniec brzucha, hula) - jedna choreografia; animacje z gośćmi - nauka tańca na wesoło - koszt 2100pln.

Opinie (1)

Grupa Taneczna SETDANCE - niezapominane SHOW id:1847
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2010
Data dodania: 30-05-2012

Dwa lata minęły od występu Grupy Setdance na moim weselu.
To profesjonalistki! Pięknie tańczą, super się ruszają i potrafią tak rozruszać gości weselnych, że będziemy jeszcze długo Je wspominać.
Gorąco polecam, bo naprawdę warto!

liczba odwiedzin: 6707

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie