Zobacz zdjęcia (5)
Justyna Grzymała Weddings & Events, Warszawa - zdjęcie 1
Justyna Grzymała Weddings & Events, Warszawa - zdjęcie 2 Justyna Grzymała Weddings & Events, Warszawa - zdjęcie 3 Justyna Grzymała Weddings & Events, Warszawa - zdjęcie 4 Justyna Grzymała Weddings & Events, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Justyna Grzymała Weddings & Events id:44594

Warszawa, mazowieckie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
728-350...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Moim priorytetem jest zdjęcie stresu z ramion Par Młodych i zagwarantowanie wyłącznie najpiękniejszych wspomnień z Dnia Ślubu! :)

Co oferuję?
• Stworzenie konceptu uroczystości i kompleksowa organizacja dnia ślubu
• Wsparcie na każdym etapie planowania
• Rekomendacje i pomoc w zakontraktowaniu z zaufanymi usługodawcami
• Stworzenie kosztorysu oraz nadzorowanie budżetu
• Szczegółowe zaplanowanie planu dnia ślubu i wesela
• Koordynacja dnia ślubu od rana do późnych godzin nocnych
• Wsparcie dla Pary Młodej i wszystkich gości podczas dnia ślubu oraz pomoc w sytuacjach nieprzewidzianych i losowych

Co mnie wyróżnia?
• Indywidualne podejście do każdej Pary Młodej (bez schematów i powtarzalności)
• Szeroka wiedza na temat organizacji ślubów
• Doskonała znajomość branży ślubnej w Polsce
• Obszerna baza zaufanych podwykonawców na terenie całej Polski.
• Gwarancja PRZEPIĘKNEGO Dnia Ślubu bez cienia stresu!

Każdą Parę Młodą traktuję indywidualnie dzięki czemu możemy razem zorganizować naprawdę magiczne i wyjątkowe wydarzenie!


***ENGLISH VERSION***
My goal is to create beautiful memories for unique couples. I can guarantee you the support on every step of the way towards your dream wedding.
I take stress off your shoulders and make sure you have the time of your life! :)

What I offer
• Creating a concept of the event and organizing every part of it
• Support on every stage of wedding preparation.
• Recommendations of trusted vendors
• Estimation and supervision of wedding budget
• Preparation of detailed wedding day plan
• Full wedding day coordination
• Support for bride and groom and their guests during the wedding and help in unexpected situations.

My unique qualifications
• INDIVIDUAL approach towards every couple (no schemes or repetitions)
• Wide knowledge on organizing weddings and events
• Expertise on the Polish wedding industry
• Broad base of trusted vendors in Poland.
• GUARANTEE of remarkable and unique wedding without the shadow of stress! :)

I treat every couple individually that is how we can create a UNIQUE wedding together!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Współpraca z wedding plannerem to ogromne ułatwienie i przede wszystkim oszczędność czasu! Proces szukania fotografów czy dekoratorów jest bardzo czasochłonny a zaletą wedding plannera jest to, że ma bazę zaufanych podwykonawców, których rekomenduje Parze Młodej :)
Ponadto, wedding planner podczas dnia ślubu koordynuje wszystkie aspekty organizacyjne dzięki czemu Para Młoda może celebrować bez stresu ten ważny dzień z bliskimi.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Pierwszym krokiem jest kontakt telefoniczny, mailowy lub przez social media. Staramy się poznać Wasze potrzeby, oczekiwania i marzenia, a następnie spełniamy je! :) Kolejnym krokiem jest przedstawienie Wam spersonalizowanej oferty i podpisanie umowy. Od tego momentu działamy nad organizacją Waszego wyjątkowego dnia, cały czas będąc z Wami w kontakcie. Układamy scenariusz Waszego najpiękniejszego dnia, zamieniamy Wasze marzenia w rzeczywistość i pomagamy stworzyć najważniejsze chwile Waszego życia.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Współpraca z nami to przede wszystkim gwarancja poczucia komfortu i spokoju. Traktujemy każdą Parę wyjątkowo i robimy wszystko aby w dniu swojego ślubu nie musieli się przejmować sprawami organizacyjnymi.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy, kto nie dysponuje >300h na planowanie swojego ślubu i wesela. Każdy, kto nie chce w dniu swojego ślubu i wesela być zmęczony i sfrustrowany. Każdy kto czuje, że jest mu potrzebna (nawet najmniejsza) pomoc przy organizacji ślubu lub przyjęcia bądź innych drobnych elementów tego dnia.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Wszystko zależy od zakresu działań, jednak nasza praca to czas wolny dla Was :) Najbardziej komfortowe jest rozpoczęcie przygotowań ok. rok / półtora przed uroczystością. Jednak zdarzają się sytuacje, kiedy przygotowania mogą być krótsze. Każda Para Młoda jest inna, czego innego oczekuje, dlatego zachęcamy do kontaktu wtedy kiedy poczucieje, że potrzebujecie wsparcia :)

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma minimalnego budżetu, każdy budżet jest dobry, nasza w tym głowa, żeby spiąć budżet z marzeniami.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Zaoszczędzonego Waszego czasu nie da się wycenić. Nie można wycenić tych wszystkich chwil spędzonych na poszukiwaniu idealnego fotografa czy oprawy muzycznej. Nasza usługa powstała po to, abyście Wy - przyszła Para Młoda - mogli cieszyć się narzeczeństwem, kochać i spędzać czas ze sobą zamiast zastanawiać się: "co jeszcze powinniśmy załatwić?"

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy to, że nie ma dwóch takich samych ślubów i wesel :) Nieprzewidywalność i moment, kiedy Para Młoda opowiada nam o swoich marzeniach i wizjach - to uwielbiamy!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Certyfikaty ukończenia szkoleń teoretycznych i praktycznych w firmie Kamila Romanow Szkolenia oraz certyfikat ukończenia kursu praktycznego na Dekoratora Ślubnego w firmie Alex Deco.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest na swój sposób oryginalny. Każda Para Młoda jest inna i opowiada inna historie miłości. Dlatego realizujemy wszystkie, nawet najszaleńsze, pomysły.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Zdecydowanie! Organizacja ślubów i wesel plenerowych jest jedną z piękniejszych form celebracji tego wyjątkowego dnia, jakim jest dzień ślubu.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Zakres naszej pracy zależy od Was bo To Wy jesteście w tym dniu najważniejsi :) My staramy się spełniać wszystkie Wasze życzenia i pomóc Wam i Waszym gościom w każdej sprawie. W dniu ślubu jesteśmy dla Was od rana do późnych godzin nocnych. Koordynujemy całą uroczystość od A do Z! :)

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Zdecydowanie tak! Mówimy perfekcyjnie w języku angielskim więc zorganizujemy ślub w każdym miejscu na Ziemi.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Kontaktujemy się z Parami Młodymi poprzez email, skype i social media. Większość ustaleń i decyzji podejmowana jest w wirtualnej rzeczywistości, staramy się jak najbardziej pomóc tu na miejscu, aby ewentualne wizyty były jak najrzadsze. Kompleksowo pomagamy zorganizować wyjątkowe śluby i wesela! :)

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Chętnie pomagamy zorganizować wieczór panieński, kawalerski, poprawiny czy podróż poślubną. Zajmujemy się też organizacją wszelkiego rodzaju eventów, więc znajomość branży i rozwiązań oraz zdobyte kontakty ułatwiają nam to zadanie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Oprócz języka ojczystego porozumiewamy się również w języku angielskimi na poziome zaawnnsowanym oraz w hiszpańskim na poziomie podstawowym.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Staramy się aby to była jedna uroczystość i jedno przyjęcie. Chcemy aby wszystko było "dopięte na ostatni guzik" i profesjonalnie zorganizowane i skoodynowane.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej tym lepiej, mamy wtedy więcej czasu na poznanie Waszych pragnień i zrealizowanie marzeń. Najbardziej komfortowy jest rok/półtora, jednak tak naprawdę - nie ma złego terminu - skontaktujcie się z nami, w dogodnym dla siebie terminie, jak tylko poczujecie, że potrzebujecie pomocy.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się tak często jak tego potrzebujecie. Jesteśmy dostępne telefonicznie, mailowo, za pomocą fb, instagrama i każdej innej metody, jaką wspólnie wybierzemy :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Dnie spędzamy kontaktując się i spotykając z Parami Młodymi, podwykonawcami czy wykonując wizje lokalne w obiektach weselnych. Proponujemy Wam rozwiązania i doradzamy na temat wszystkich aspektów ślubnych. Bazujemy na zaufaniu i swobodnej komunikacji dlatego od początku współpracy dbamy o to abyście komfortowo czuli się w naszym towarzystwie! :)

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jasne! Dopniemy resztę i dopilnujemy aby cała Wasza praca związana z organizacją nie poszła na marne. Wpleciemy rzeczy załatwione w to, co jest jeszcze do zrobienia i wspólnie stworzymy idealny scenariusz Waszej Uroczystości.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zazwyczaj wtedy przewracamy do góry nogami wszystko, aby dopasować się do nowych oczekiwań. Wszystko musi być perfekcyjnie i dokładnie tak jak Wy chcecie :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nasza praca teoretycznie kończy się w trakcie trwania uroczystości weselnej. Jednak tak naprawdę jest jeszcze wiele do zrobienia po weselu. Trzeba ostatecznie rozliczyć się z podwykonawcami, dopilnować terminowego odbioru zdjęć czy filmu z Waszej uroczystości. Jeśli takie będzie Wasze życzenie - zajmiemy się również tym.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, jednak staramy się zgłębiać wiedzę na bieżąco, a jak czegoś nie wiemy, to pytamy osób, które mogę wiedzieć :) Grunt to dobrzy ludzie wokół - a takich, na szczęście, nam nie brakuje!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Praca konsultanta slubnego / wedding planera polega na tym, aby zdejmować stres i presję z Pary Młodej. Jesteśmy po to, aby Para Młoda mogła cieszyć się swoim najpiękniejszym dniem w życiu. Żeby nie martwiła się "co pójdzie nie tak", żeby miała ten komfort, aby być Gościem na najważniejszym przyjęciu w swoim życiu.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Najlepszy przepis na udaną zabawę na własnym weselu? Wy się bawicie, my pracujemy :) Dyskretnie i z zaangażowaniem.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Empatią, umiejętnością słuchania, wysoką kulturą osobistą, nieszablonowymi pomysłami, profesjonalizmem.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją są dla nas marzenia przyszłych Par Młodych. Ich wizje, marzenia, oczekiwania.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspiracji dostarczacie nam Wy - Nasze Pare Młode! Dodatkowo internet, szkolenia, targi (również zagraniczne), prasa branżowa. Połączenie tych wszystkich elementów pozwala na tworzenie niezapomnianych uroczystości.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Słuchamy Naszych Par, rozmawiamy z ludźmi z branży, uczestniczymy w targach branżowych, szkolimy się, podglądamy trendy zza oceanu, prenumerujemy prasę branżową.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Zaufać profesjonalistom. Pozwolić nam działać. Wszystko będzie dokładnie tak jak sobie wymarzyliście! :)

Opinie Justyna Grzymała Weddings & Events (4)

Justyna Grzymała Weddings & Events id:44594
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2021
Warszawa
Data dodania: 12-08-2021

Współpraca z Justyną to najlepsza decyzja! Zadbała o każdy szczegół naszej uroczystości ślubnej, która wyszła pięknie. Zajęła się kontaktem z podwykonawcami przez co nie musieliśmy się niczym martwić i oszczędziliśmy sporo czasu :) Justyna ma mega pozytywne podejście do swojej pracy i zawsze służy dobrą radą. Polecamy ;)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Warszawa
Data dodania: 05-07-2021

Justyna to zloto i polecam kazdemu z reka na sercu najlepsza dziewczyna do organizacji slubu na swiecie! Nie wyobrazamy co bysmy bez niej zrobili. Pelne zaangazowanie, profesjonalizm i wielkie serce! W dniu slubu oraz przez cale przygotowania o nic nie musielismy sie martwic wszystko bylo zorganizowane perfekcyjnie! Przez cala droge byla z nami, zawsze dostepna, zawsze z milym slowem i otucha, z ogromna wiedza i pasja do swojej pracy. Dziekujemy kochana jestes najlepsza! 💜🌸💕

M
Mirella Gnas
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-12-2019
Wisła
Data dodania: 04-01-2020

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego czego dokonały te zdolne mile i bardzo komunikatywne 2 kobiety które wiedzą na temat organizacji imprez tak ważnych dla nas 🥰chciałabym serdecznie podziękować za pomoc poradę i wspaniały końcowy finał naszej imprezy Dziękuje z całego serca i napewno nie raz skorzystam z Państwa usług.

Justyna Grzymała
08-01-2020

Ogromne podziękowania za zaufanie! Serdecznie pozdrawiamy :)

I
Iwons
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-01-2020
Warszawa
Data dodania: 04-01-2020

Profesjonalizm na najwyzszym poziomie
To co p.Justyna z restauracji nie ukrywajmy lekkie prl
.przeszlo moje najsmielsze oczekiwania.cudowna kobieta opiekowala sie kazdym detalem pozdrawiam serdecznie całą ekipę ktora brala udzial przy pomocy tej imprezy

Justyna Grzymała
04-01-2020

Serdecznie dziękujemy za cudowną współpracę i zaufanie. Polecamy się na przyszłość.

Kontakt Justyna Grzymała Weddings & Events

Nazwa firmy: Justyna Grzymała Weddings & Events
Imię i nazwisko: Justyna Grzymała
Adres: Warszawa, ul. Kolejowa 45a, 01-210, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
728-350...
liczba odwiedzin: 3836
Zadzwoń
728-350...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie