Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Haj Fajf Band NOWOŚĆ!!! id:27491

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kruszwica, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 17-05-2017
Liczba odwiedzin: 333

Oferta

Jesteśmy profesjonalnym żeńskim duetem djsko-wokalnym, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta stworzył alternatywną opcję dla DJ lub zespołu wokalnego. Nasze umiejętności, wykształcenie muzyczno-wokalne i kilkuletnie doświadczenie w branży gwarantuje 100% udanej imprezy! Nasze usługi to wysoki poziom artystyczny, brzmieniowy, wizualny, a przede wszystkim profesjonalizm pod każdym względem.

Jesteśmy młodymi, energicznymi ludźmi, których połączyła pasja i miłość do muzyki. Występowałyśmy w różnych formacjach muzycznych w całej Polsce, zdobywając doświadczenie muzyczne i konferansjerskie. W duecie przez kilka lat współpracowałyśmy w zespole muzyczno-wokalnym September obsługując wesela, imprezy okolicznościowe i karnawałowe, eventy czy koncerty. Dodatkowym atutem jest nasze wykształcenie dziennikarsko-komunikacyjne, dzięki któremu potrafimy nawiązać szybki kontakt z uczestnikami imprezy i zachęcić wszystkich do wspólnej zabawy.

Oferujemy obsługę wokalną (dwa profesjonalne wokale żeńskie!), konferansjerską, muzyczną i oświetleniową na terenie całej Polski! Wykonujemy cały żeński repertuar z naszej oferty oraz wybrane covery męskie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby zaspokoić jego największe oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, że organizacja Państwa uroczystości wymaga wiele czasu na rozmowy, spotkania i wreszcie podjęcie dobrego wyboru w kwestii oprawy muzycznej. My – duet HajFajf zapewnimy Państwu profesjonalną oprawę imprezy!

Oferujemy profesjonalną:

-oprawę muzyczną
-oprawę wokalną
-oprawę konferansjerską (wysoka kultura języka)
-oprawę oświetleniową
-solówki na skrzypcach (nowość !!!)
-rozrywkę (konkursy i układy taneczne w trakcie trwania imprezy)
-spersonalizowane bloki muzyczno-wokalne
-zabawy taneczne

Rodzaje wykonywanych imprez:

-wesela
-poprawiny
-imprezy okolicznościowe
-studniówki
-bale sylwestrowe i karnawałowe
-imprezy firmowe
-koncerty (również plenerowe)

Celem naszej usługi jest 100% zadowolenia klienta i uczestników uroczystości. Dlatego repertuar Państwa imprezy ustalamy indywidualnie.

Uważamy, że dobrze dobrane utwory to nie wszystko. Najważniejsza jest jakość ich wykonania. My duet HajFajf - oddajemy nie tylko charakter utworów, ale także tworzymy ciekawe aranżacje, szalone tempa i żywiołowe rytmy. Są to cechy wykonania, które doceni każdy odbiorca.

Dysponujemy najwyższej klasy nowoczesnym i mobilnym sprzętem muzycznym. Nasza usługa charakteryzuje się czystym, selektywnym i dobrze wystrojonym brzmieniem, które pozwala na wierne oddanie szczegółów. Korzystamy z niezawodnego sprzętu światowych producentów takich jak np. Dynacord, JBL, Pioneer, Shure, Klotz.

Aby zachęcić Państwa do współpracy – oferujemy mega promocje na imprezy w piątki! Nawet do 40% taniej!

Instrumenty:

  • skrzypce

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • mówimy po angielsku
  • efekty świetlne

W składzie:

  • wokalistka
  • Ilość osób: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.