"Happy-7" Live Music Band, wolne terminy... - film 1 "Happy-7" Live Music Band, wolne terminy... - film 1
Pokaż kolejny film

"Happy-7" Live Music Band, wolne terminy... id:34710

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
730-200...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

Fundamentem udanej imprezy jest dobra muzyka i miła atmosfera. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom powstał projekt rozrywkowy „Happy-7” Live Music Band. Pięcioro doświadczonych muzyków z pełnym zaangażowaniem i entuzjazmem zadba odpowiedni poziom konferansjersko-muzyczny waszej imprezy. Obsługujemy: wieczory integracyjne, imprezy firmowe, rodzinne bankiety, bale sylwestrowe, bale studniówkowe ale przede wszystkim zabawy weselne.
Gramy i śpiewamy 100% na żywo, bez podkładów i pół-playbacków. Niebanalny oraz wielopokoleniowy repertuar w różnych stylach muzycznych wykonywany przez żeński oraz męski wokal a także dobór różnych zabaw oraz konkursów weselnych spowodują że impreza będzie na doskonałym poziomie i na długo zapadnie w pamięci Was i waszych gości. W naszym repertuarze znajdziecie państwo popularne utwory polskie ale także największe hity muzyki światowej. Zarówno perełki muzyki festiwalowej, rockowe ballady, jak i porywające do tańca hity z gatunku disco i folk.
Profesjonalne przygotowanie strony konferansjerskiej powoduje, że wszystkie konkursy weselne, zabawy oczepinowe oraz toasty prowadzone są z dużą ilością dobrego humoru ale i odpowiednią klasą.
Wysoka jakość naszych usług oraz rozsądna cena powoduje, że cieszymy się dobrą opinią w branży. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie z dbałością o detale co skutkuje tym, że impreza weselna przez nas prowadzona jest na doskonałym poziomie i na długo zapadnie w pamięci waszej i waszych gości. „Happy-7” Live Music Band to gwarancja dobrej zabawy i udanej imprezy.

Działamy na terenie Polski południowej od Śląska po Podkarpacie, głownie jednak na terenie Małopolski, Kraków, Bielsko Biała, Nowy Targ, itd.

Zobacz zdjęcia (6)
"Happy-7" Live Music Band, wolne terminy..., Kraków - zdjęcie 1
"Happy-7" Live Music Band, wolne terminy..., Kraków - zdjęcie 2 "Happy-7" Live Music Band, wolne terminy..., Kraków - zdjęcie 3 "Happy-7" Live Music Band, wolne terminy..., Kraków - zdjęcie 4 "Happy-7" Live Music Band, wolne terminy..., Kraków - zdjęcie 5
"Happy-7" Live Music Band, wolne terminy..., Kraków - zdjęcie 6
1 / 6

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Z Oferty zespołu "Happy-7" Live Music Band warto skorzystać, ponieważ gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz dobre brzmienie muzyczne. Formacja "Happy-7" to połączenie energii, entuzjazmu, pasji i profesjonalizmu. Każdy z nas jest wykształconym muzykiem działającym w branży po kilkanaście lat co powoduje, że mamy olbrzymi bagaż doświadczeń, który wykorzystujemy ciągle w kolejnych zleceniach. Wysoka jakość naszych usług oraz rozsądna cena powoduje, że cieszymy się bardzo dobrą opinią w branży. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie z dbałością o detale co skutkuje tym, że imprezy weselne przez nas prowadzone są na doskonałym poziomie i na długo zapadają w pamięci waszej i waszych gości. „Happy-7” Live Music Band to gwarancja dobrej zabawy i udanej imprezy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się:
-dobrym brzmieniem zespołu,
-ciekawym nienachalnym prowadzeniem każdej imprezy,
-bogatym, wielopokoleniowym, repertuarem,
-indywidualnym podejściem do każdej pary młodej,
-wykonywaniem utworów w 100% na żywo, bez podkładów i playbacków,
-opiekujemy się klientem od momentu podpisania umowy (doradztwo) aż po ostatniego gościa wychodzącego z wesela,
-działamy tak, że to nie zespół ani tym bardziej wodzirej lecz Para Młoda jest gwiazdą weselnego przyjęcia
-jesteśmy nie tylko profesjonalnymi muzykami ,ale także wzajemnie się wspierającymi przyjaciółmi,
-mamy do siebie dużo dystansu, oraz zapas dobrego humoru,
-mamy za sobą kilkaset zadowolonych Par Młodych

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej (zespół) działamy już ponad 15 lat. Każdy z nas jednak z muzyką związany jest od lat dziecięcych (szkoły muzyczne, zespoły itd.)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli idzie o zakres godzin jaki obejmuje nasza usługa to trzeba powiedzieć, że oczywiście jesteśmy elastyczni i nie kończymy imprezy w momencie, gdy większość gości jest rozkręcona i ciągle chce się bawić. Biorąc jednak pod uwagę, że gramy i śpiewamy "na żywo" i jak wiadomo "materia ulega jednak zmęczeniu", można powiedzieć, że gramy do końca imprezy ;-) jednak zdroworozsądkowo max 5.00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera oprawę konferansjersko-muzyczną za sali weselnej, prowadzenie oczepin oraz wszystkich konkursów i zabaw weselnych. Zapewniamy także muzykę w czasie przerw zespołu, która to jest odtwarzana z naszego nośnika .

Skład, w którym występujemy.

Występujemy niezmiennie w pięcioosobowym składzie: wokalistka, klawiszowiec, gitarzysta, basista, perkusista. Na specjalne życzenie zapraszamy do współpracy skrzypka jako szóstego członka zespołu.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Skład zespołu jest jak najbardziej stały i nie zmienny. Zastrzegamy sobie jednak możliwość zastępstwa któregokolwiek z członków zespołu w sytuacji od nas niezależnej takiej jak wypadek losowy czy choroba.

Jaki repertuar proponujemy?

Gramy i śpiewamy 100% na żywo, bez podkładów i pół-playbacków. Niebanalny oraz wielopokoleniowy repertuar w różnych stylach muzycznych wykonywany przez żeński oraz męski wokal a także dobór różnych zabaw oraz konkursów weselnych powodują że imprezy są na doskonałym poziomie i na długo zapadają w pamięci Par Młodych i ich gości. W naszym repertuarze znajdziecie państwo popularne utwory polskie ale także największe hity muzyki światowej. Zarówno perełki muzyki festiwalowej, rockowe ballady, jak i porywające do tańca hity z gatunku disco i folk.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście nasza usługa obejmuje również obsługę konferansjerską.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Główny wokal w naszym zespole należy do wokalistki.

Na jakich instrumentach gramy?

Każdy z muzyków ma bardzo dobrej klasy instrument muzyczny do pasowany do jego indywidualnego stylu gry.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowym marki "Dynacord"

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Możemy dla was zaśpiewać głównie w języku Polskim oraz Angielskim, zdarza się także Włoski, Francuski, Portugalski...

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Imprezę weselną możemy poprowadzić w wersji polsko-angielskiej w każdym innym przypadku posiłkujemy się wynajętym tłumaczem.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W dotychczasowej działalności graliśmy na kilkudziesięciu weselach międzynarodowych (polsko-niemieckie, polsko-włoskie, polsko-francuskie, polsko-angielskie)

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Na specjalne życzenie współpracujemy ze skrzypkiem, jako szóstym członkiem zespołu, który doskonale ubarwia swoim brzmieniem nasze wykonania.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oczywiście oferujemy oświetlenie sceny. posiadamy ruchome "głowy" oraz listwy led.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej jesteśmy w stanie zaproponować listę utworów, jednak polecamy się zdać na nasze doświadczenie z którego wynika, że każde wesele pisze swój własny scenariusz a my musimy być bardzo elastyczni. Dlatego dopuszczamy ingerencję w repertuar ale nie polecamy takiego rozwiązania. Bardzo sobie jednak cenimy sugestie, dotyczące gustów muzycznych gości weselnych.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Naturalnie, goście mogą zamawiać piosenki i je nieodpłatnie dedykować .

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Nasza oferta nie obejmuje kosztów uzyskania licencji ZAiKS, opłata ta jest po stronie organizatora imprezy. Chętnie podamy listę utworów wykonywanych podczas imprezy, potrzebną do zgłoszenia ZAiKS.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Wśród naszych osiągnięć muzycznych podkreślić należy fakt, iż każdy z nas jest wykształconym muzykiem. Większość członków zespołu na co dzień także żyje z muzyki, grając w teatrze, czy ucząc innych. Większość z nas uczestniczy także w różnego rodzaju muzycznych projektach autorskich. Jako zespół mamy za sobą kilka festiwali weselnych, jesteśmy miedzy innymi laureatami jednego z przeglądów kapel weselnych w Kuźni Raciborskiej.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie. Poszczególni członkowie zespołu wiedzę muzyczną zdobywali na różnych uczelniach, od prywatnych takich jak: Hollywoodzka Szkoła Śpiewu Kasi Zaręby w Bielsku-Białej czy Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, po państwowe: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każdy z nas muzykuje od najmłodszych lat. Każdy z nas przeszedł własną drogę prowadzącą, przez szkoły muzyczne i różnego rodzaju kursy muzyczne, aby dojść do swojego najlepszego poziomu. Jako zespół działamy już ponad piętnaście lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy chyba najbardziej lubimy twórczość, to, że możemy być muzykami, że możemy spełniać się w tej roli. Kolejną rzeczą jest kontakt z ludźmi, dobra zabawa i poznawanie kolejnych fajnych ludzi. Najbardziej jednak lubimy czuć, że naszym zaangażowaniem dajemy gościom zadowolenie, radość i dobrą zabawę.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Uważamy, że zabawy integracyjne są bardzo potrzebne na imprezach typu wesele. Często w tym dniu po raz pierwszy spotykają się rodziny Pana Młodego i Pani Młodej, zabawy integracyjne pozwalają przełamać pierwsze lody podczas wzajemnego poznawania się poszczególnych gości weselnych. Jesteśmy jednak w tej kwestii bardzo elastyczni i otwarci Państwa sugestie. Obsługiwaliśmy też wielokrotnie imprezy, na których Państwo Młodzi zdecydowanie nie życzyli sobie żadnych zabaw, ani konkursów weselnych i też były to wspaniałe przyjęcia weselne.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Na weselu nie zagralibyśmy tego czego nie jesteśmy w stanie zagrać i czegoś czego nie czujemy wykonawczo czyli muzyki klasycznej, metalu, hip hopu...

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Hity danego sezonu są oczywiście co sezon inne i dla każdego inne. Naszym zadaniem jest wychwycić podczas rozmowy z przyszłymi nowożeńcami jakie są ich preferencje muzyczne i określić jakie hity z danego gatunku jesteśmy w stanie zagrać na ich imprezie weselnej.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Dla Każdego jest to inna lista. Chętnie ustalamy takie rzeczy z Parą Młodą.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Oczywiście mamy kilkanaście utworów z gatunku disco polo w swoim repertuarze, jednak nie jest to naszą specjalizacją, Dużo lepiej odnajdujemy się w muzyce z gatunku pop, rock a także ponadczasowych światowych hitach disco. Mając jednak na uwadze, że wśród weselnych gości przeważnie znajdują się fani tego gatunku, wykonujemy te utwory obok wszystkich innych z szerokorozumianej "world music".

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Najlepiej odnajdujemy się prawdopodobnie w stylistyce rock - pop - disco.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Najbardziej nietypowym miejscem gdzie graliśmy była chyba barka na Wiśle w Krakowie ...?

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Najbardziej zapadają w pamięć te wesela, na których goście byli najbardziej zadowoleni, te na których pojawiają się oklaski dla zespołu i takie po których znajomości z nowożeńcami zostają na lata.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Według nas udane wesele jest wtedy, gdy kilka dni po zakończonej imprezie dzwonią do nas nowożeńcy, żeby jeszcze raz podziękować za świetną imprezę i przekazać znakomite recenzje od swoich gości weselnych.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepisem na udana imprezę to:
-dobre nastawienie Pary Młodej,
-pozytywne nastawienie gości weselnych,
-profesjonalne nastawienie zespołu,
zalać to wszystko dobrą muzyką
i okrasić szczyptą dobrego humoru...

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludna wyspę zabralibyśmy .... pewno najbliższych... i ..... instrumenty :-)))

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Jesteśmy zespołem i każdy z nas ma swoje ulubione gatunki literackie i filmowe.

Nasze pasje.

Nasze pasje są oczywiście dla każdego z nas inne ale wyróżnić można kilka powiedzmy, wspólnych. A należą do nich przede wszystkim oczywiście: dobra płyta muzyczna, koty brytyjskie, ciekawa książka, reportaż, sport, kulinaria, podróże..?

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Paweł Happy-7
Adres: Kraków, , 30-063, woj. małopolskie
730-200...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3192
Zadzwoń
730-200...
Napisz

Popularne miasta w okolicy