Zobacz zdjęcia (4)
HappyWed Smart Weddings poznaj integrujące zabawy na weselu, Toruń - zdjęcie 1
HappyWed Smart Weddings poznaj integrujące zabawy na weselu, Toruń - zdjęcie 2 HappyWed Smart Weddings poznaj integrujące zabawy na weselu, Toruń - zdjęcie 3 HappyWed Smart Weddings poznaj integrujące zabawy na weselu, Toruń - zdjęcie 4
1 / 4

HappyWed Smart Weddings poznaj integrujące zabawy na weselu id:48640

Toruń, kujawsko-pomorskie
E-firma videospotkanie

O nas

Odkryj HAPPYWED!

Dzięki technologii łączymy wszystkich gości weselnych. HAPPYWED to najnowszy i najskuteczniejszy przepis na integrującą zabawę. Poznaj nasze innowacyjne propozycje atrakcji dla gości i spraw, aby Twój Wielki Dzień na długo pozostał w pamięci wszystkich obecnych.

Baw się prosto i beztrosko!

Jeśli korzystanie z przeglądarki w Twoim telefonie nie sprawia Ci problemów, to współpraca z HAPPYWED będzie dla Ciebie prosta i przyjemna. Nasz produkt został tak stworzony, aby nawet bawiące się na weselu dzieci mogły samodzielnie brać udział w atrakcjach. Dorośli mogą się wtedy bawić w swoim gronie, co umożliwiają im zabawy dostępne w HAPPYWED.
Chcemy, aby goście bardzo długo pamiętali świetną zabawę na Twoim weselu. Dlatego dbamy o jak najlepsze wrażenia i doświadczenia płynące z zabawy z HAPPYWED. Zapewniamy Ci proste narzędzie dające fantastyczne efekty. Zintegrować wszystkich weselników to nie lada sztuka!

Nasz produkt sprawdzi się zarówno na małym kameralnym przyjęciu, jak i w trakcie ogromnego wesela na 200 par. Podstawowa wersja produktu obsłuży 50 urządzeń (projektory, laptopy, tablety i smartfony gości), ale wiemy, że możesz chcieć czegoś więcej. Wystarczy, że określisz dla ilu osób potrzebujesz rozrywki, a dzięki konsoli SmartBox rozszerzysz swoje możliwości o kolejne 50, 100, a nawet 150 urządzeń.

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę ile rzeczy do załatwienia mają Państwo Młodzi przed tym Wielkim Dniem dlatego nasz produkt przeznaczamy do ustawienia oraz obsługi przez DJ'a lub osobę odpowiedzialną za prowadzenie imprezy.

liczba odwiedzin: 750

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie