Hotel i Restauracja Dal** id:17352

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 23-11-2015
Liczba odwiedzin: 228

Oferta

W hotelowej restauracji będą mieli Państwo okazję zasmakować doskonałych i zróżnicowanych potraw z kuchni polskiej i europejskiej. Dzięki przytulnej atmosferze, wyśmienitej gastronomii oraz uprzejmej i profesjonalnej obsłudze restauracja Hotelu Dal w Gdańsku to najlepsze miejsce zarówno na codzienne obiady, jak i specjalne okazje.

Dodatkowym atutem restauracji Hotel Dal Gdańsk jest możliwość organizowania różnorodnych przyjęć, takich jak wesela, komunie czy jubileusze, a także spotkań biznesowych, imprez integracyjnych oraz towarzyskich. Lokal jest w stanie pomieścić do 100 osób, pozostawiając dużo miejsca do zabawy i tańca. Zachęcamy Państwa do wizyty w naszej restauracji w Gdańsku, aby sami mogli Państwo ocenić jej wystrój, atmosferę, a także jakość przyrządzanych potraw.

Dzięki rzetelności i bogatemu doświadczeniu przygotowaliśmy już dla wielu naszych gości wymarzone przyjęcia. Zachęcamy do skorzystania z usług Hotelu Dal Gdańsk – organizujemy wesela, komunie, bale, chrzciny, wieczory kawalerskie oraz każde inne przyjęcia okolicznościowe, zgodnie z Państwa życzeniami. Zapewniamy także oprawę muzyczną oraz wystrój sali zgodny z Państwa preferencjami.

Każde zamówienie oraz zapytanie traktujemy indywidualnie, tak aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość usług oraz serwowanego menu. Możecie być Państwo pewni, że organizowane tutaj wesela, komunie czy imprezy integracyjne, na długo pozostaną w Państwa pamięci. Inne restauracje nie dostarczą Państwu tylu wrażeń, co restauracja Hotelu Dal Gdańsk.
Pragniemy również poinformować, iż otrzymaliśmy Certyfikat Jakości jako organizator Wesel.
Gdańsk – tutaj na Państwa czekamy!

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • parking
  • ogród

Liczba gości

  • max. ilość osób: 120
  • ilość miejsc noclegowych: 86
  • ilość sal: 1

Dane kontaktowe

Hotel i Restauracja Dal**
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-365

Nowe ogłoszenia