Zobacz zdjęcia (5)
HOTEL MAX, Luboń - zdjęcie 1
HOTEL MAX, Luboń - zdjęcie 2 HOTEL MAX, Luboń - zdjęcie 3 HOTEL MAX, Luboń - zdjęcie 4 HOTEL MAX, Luboń - zdjęcie 5
1 / 5

HOTEL MAX id:28474

Luboń, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Wyjątkowe chwile wymagają odpowiedniej oprawy. Hotel MAX oferuje swoje usługi wszystkim tym, którzy planują wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, wesela, urodziny, i inne.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, aby spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania gości. Nie tylko udostępnimy Państwu naszą piękną i przestronną salę, ale również wzbogacimy ją o wspaniałe dekoracje, dopasowane pod konkretne imprezy okolicznościowe. Luboń leży niedaleko Poznania, dlatego często z naszej oferty korzystają właśnie mieszkańcy tego miasta, jako że zapewniamy pełen profesjonalizm w przystępnej cenie. Przygotujemy pyszne potrawy na Państwa przyjęcie, zajmiemy się instalacją nagłośnienia oraz pomożemy w wyborze zespołu muzycznego.

Zawarcie związku małżeńskiego to wielkie wydarzenie dla całej rodziny, przepełnione radością i tańcem. Wysokiej klasy organizacja wesel w Luboniu stanowi jedną z naszych specjalności, dzięki której jesteśmy znani w Wielkopolsce, dlatego zwykle pary zgłaszają się do nas z dużym wyprzedzeniem, aby nie zabrakło dla nich miejsca w naszym terminarzu.

liczba odwiedzin: 1997

Popularne miasta w okolicy