Hotel Restauracja Browar Lwów id:16994

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 03-11-2015
Liczba odwiedzin: 1130

Oferta

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka – taki dzień jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny, każdemu zatem zależy na tym, by na długo zapadł w pamięci. Z tego też względu wymaga perfekcyjnej organizacji.

Jeżeli na miejsce tej niezwykłej uroczystości decydujecie się Państwo wybrać Lublin, restauracja hotelu Lwów jest do Waszej dyspozycji. Wesele w naszej restauracji będzie z całą pewnością niesamowitym przeżyciem. Możecie tutaj Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i wyborne menu. Niezapomniane chwile Państwo i Wasi Goście spędzicie w eleganckich, urządzonych wytwornie wnętrzach.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie organizacji przyjęcia weselnego. Dysponujemy dwoma pięknymi salami bankietowymi (Lwowska i Kolumnowa), komfortowymi pokojami w trzygwiazdkowym standardzie oraz luksusowym pokojem na noc poślubną dla Pary Młodej.

Wesele na Państwa życzenie uświetni szereg atrakcji – m. in. stół wiejski, płonące udźce, pokaz fajerwerków czy teatr ognia, a także zabytkowe samochody (Citroen z 1949 r. i Rolls Royce z 1972 r.).

W obiekcie warzone są niepasteryzowane i niefiltrowane piwa wytwarzane przy użyciu naturalnych składników.

Zapewniamy profesjonalną opiekę konsultanta weselnego. Nasz hotel posiada parking oraz altanę ogrodową. Jesteśmy przekonani, że Lublin to idealne miejsce na Wasze wesele.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą – w tej sprawie prosimy o kontakt z managerem hotelu.

Wszelakie szczegóły uzgadniamy z klientami podczas indywidualnych spotkań.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • parking

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Hotel Restauracja Browar Lwów
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-301

Nowe ogłoszenia