Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Restauracja Lord, Stargard - zdjęcie 1
Hotel Restauracja Lord, Stargard - zdjęcie 2 Hotel Restauracja Lord, Stargard - zdjęcie 3 Hotel Restauracja Lord, Stargard - zdjęcie 4 Hotel Restauracja Lord, Stargard - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Restauracja Lord id:37031

Stargard, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200

Serdecznie zapraszamy Państwa Młodych wraz z Rodzicami do organizacji wyjątkowej uroczystości przyjęcia weselnego w naszej restauracji.

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu.
Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności.
Dołożymy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz
wspominał Państwa wesele przez długie lata.
25 letnie doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala nam na przygotowanie Państwa przyjęcia w sposób niepowtarzalny.

Elegancka sala wypełniona przepiękną aranżacją kryształowych żyrandoli oraz kryształowych prawie wszystkich dodatków dekoracyjnych. Klimatyzowana z dużym parkietem dla Waszych gości,v przeznaczona do 100 osób. Posiada bajkowy ogród z podświetlanymi kaskadami wodnymi i wodną fontanną, spełniający znakomite warunki do zorganizowania przyjęcia czy sesji plenerowej. Układ stołów biesiadnych wyznacza wspaniały klimat weselny, znajduję się również
bar, który przyszła Para Młoda może wypełnić przeróżnymi alkoholami i poczęstunkiem dla swoich gości.
Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrze w nowoczesnej aranżacji, w której możemy pomieścić do 200 gości. Sala klimatyzowana z aranżacją stołów okrągłych (dla max 10 os.) Wybór kolorystyki i aranżacji z dostępnych u nas zależy od Państwa , dodatkowo sala jest z możliwością przyciemniania i zmiennej kolorystyki ledowej. Posiada romantyczny ogród wraz z tarasem, świetlnymi altanami ogrodowymi pełniące wspaniałe miejsce na sesje zdjęciowe a także podświetlane oczka i kaskady wodne. Na Sali znajduję się również projektor do wyświetlania przygotowanej przez Państwa prezentacji Waszych zdjęć, filmów do podziękowań.

liczba odwiedzin: 3971

Popularne miasta w okolicy