Zobacz zdjęcia (5)
Hotel u Grubego Centrum Konferencyjno Rozrywkowe, Radom - zdjęcie 1
Hotel u Grubego Centrum Konferencyjno Rozrywkowe, Radom - zdjęcie 2 Hotel u Grubego Centrum Konferencyjno Rozrywkowe, Radom - zdjęcie 3 Hotel u Grubego Centrum Konferencyjno Rozrywkowe, Radom - zdjęcie 4 Hotel u Grubego Centrum Konferencyjno Rozrywkowe, Radom - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel u Grubego Centrum Konferencyjno Rozrywkowe id:44837

Radom, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • obiad weselny
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 500

Atrakcje

 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

Ślub, a następnie wesele to wyjątkowy dzień w życiu Młodej Pary. Miesiące przygotowań, planowanie - właśnie tego dnia się spełniają. Oprócz wyboru sukni, garnituru, obrączek jedną z najważniejszych kwestii jest wybór odpowiedniej sali weselnej, która zajmie się organizacją przyjęcia weselnego.

Hotel *** u Grubego specjalizuje się w kompleksowej organizacji wesel w Radomiu. Nasza oferta jest szyta na miarę i uwzględnia wszystkie wymagania i życzenia Młodej Pary. Organizowane przez nas wesela są na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki długoletnim doświadczeniu w branży hotelowo - restauracyjnej. Nasz hotel może zorganizować tanie wesele z zachowaniem wysokich standardów.

Organizacja wesel na najwyższym poziomie!

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1990 roku. Od prawie 30 lat nieustannie podnosimy nasze umiejętności, dążymy do jak najwyższej jakości obserwując zmieniające się wymagania naszych Klientów. Za nami niezliczona liczba wesel, imprez firmowych, studniówek, komunii. To dzięki nim zdobyliśmy nasze doświadczenie, zrozumieliśmy co należało poprawić w naszej ofercie. Zawsze słuchaliśmy naszych Klientów, których opinia umożliwiała nam wyciągnięcie konstruktywnych wniosków po każdej zorganizowanej imprezie. To dzięki nim każde kolejne wesele, organizowane przez nasz hotel było jeszcze bardziej udane. Z biegiem lat organizacja wesel stała się jednym z najważniejszym elementów naszej oferty.

Nasza oferta uwzględnia kompleksowe przygotowanie wesela z zapewnieniem obsługi wykwalifikowanych kelnerów, którzy będą serwowali wykwintne potrawy przygotowane przez naszą kuchnię. W ramach organizacji wesela oferujemy przygotowanie pysznego Stołu Wiejskiego z pieczonymi prosiakami, Stołu Rybnego, Stołu Owocowego oraz innych atrakcji dla podniebienia.

Nasza sala weselna charakteryzuje się wyposażeniem najwyższej jakości, doskonałymi właściwościami akustycznymi i klimatyzacją. Na wyposażeniu sali znajduje się profesjonalne oświetlenie oraz dodatkowo podświetlany napis LOVE.

Możemy zorganizować weselę praktycznie każdej wielości. Oferujemy organizację przyjęć weselnych od 100 do 500 osób.

Tanie wesele wraz z noclegiem w hotelu!

Organizacja wesela nie musi być kosztowna. Wystarczy wybrać naszą salę weselną wraz z noclegiem w naszych pokojach hotelowych. Dzięki temu możesz znacznie zaoszczędzić. Spytaj o specjalną ofertę na organizację wesela wraz z noclegiem.

Wybierając organizację wesela wraz z noclegiem w hotelu masze gwarancję udanej zabawy do białego rana oraz komfortowego noclegu. Nowoczesny i atrakcyjny wygląd naszego hotelu sprawia, że każdy gość czuje się wygodnie i komfortowo. Można się u nas w pełni zrelaksować, mając poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz budynku. Dzięki temu można zaparkować auto tuż przed drzwiami Państwa pokoju.

Hotel u Grubego*** to największy hotel w Radomiu i okolicy pod względem bazy noclegowej. Do Państwa dyspozycji udostępniamy elegancko urządzone pokoje – 1, 2 i 3 osobowe.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Wesele, chrzciny, komunie, urodziny, eventy, imprezy firmowe, szkolenia

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Rewelacyjna kuchnia, piękna duża sala 1000 m kw. Dobry dojazd bezpośrednio przy trasie E7.

Czym nasz obiekt wyróżnia się spośród innych sal weselnych?

Bardzo dobra kuchnią, szybką i sprawną obsługą, wielka przestrzenią, robimy największy stół wiejski w regionie, stoły rybne j owocowe

liczba odwiedzin: 2422

Popularne miasta w okolicy