Zdjęcia
od 2500 do 6000 zł / całość

IDEOGRAM film i zdjęcia w jednym miejscu! id:21006

od 2500 do 6000 zł / całość
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
(2)
Dodaj opinię
794-076...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 2 kamery
 • 3 kamery

Na rynku istnieje już wiele lat, do tego stopnia, że w sercach bardzo wielu ludzi wyrysował już swoje inicjały… i pozostawił wspomnienia. Nasza grupa to zgrany zespół wykwalifikowanych osób, które ukończyły liczne kursy i szkolenia, dla których fotografia jak i video nie jest tylko zabawą i czymś dodatkowym, a jest pasją i stylem życia. Nie boimy się niekonwencjonalnych rozwiązań, nie boimy się stanąć na wysokości zadania – zadowolenie naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do rejestrowania ceremonii zaślubin. Jeśli szukasz FOTOGRAFA – znalazłeś swój cel, jeśli szukasz VIDEO – jesteś na końcu swojej drogi, jeśli szukasz TELEDYSKU – my mówimy: TAK, jeśli poszukujesz PROJEKTANTÓW – nie musisz szukać dalej. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje! Pomyślisz – jeśli ktoś jest dobry we wszystkim, tak naprawdę nie jest dobry w niczym… I taka jest prawda! Dlatego MY jesteśmy zespołem ludzi, z których każdy specjalizuje się w swojej dziedzinie. Od każdego z nas możesz wymagać: profesjonalizmu, innowacyjności, kreatywności, staranności, rzetelności. Na początku staramy się poznać ludzi, z którymi mamy do czynienia. Chcemy żeby pamiątka ślubu – czy to będą zdjęcia, czy to będzie film były jedyne w swoim rodzaju. Żeby fotografia i film opowiadała o ludziach, bo bez nich by nie istniała… :) Gdy już się poznamy ustalamy warunki – jakie to mają być zdjęcia, czego od nas oczekujecie, jakich zdjęć chcecie – zrobimy wszystko – od standardowych portretów, po zdjęcia pełne pasji, magii i wyrazu.


Fotografia i Film to naprawdę szeroko rozwinięte dziedziny, które uwiecznią niepowtarzalne momenty w Waszym życiu:

narodziny dziecka,
sesja z brzuszkiem,
chrzciny, przyjęcie,
18-nastka,
30-stka,
50-stka,
25-lecie
Ślub
Rozwód – też!
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli ktoś mówi, że coś jest niemożliwe – to właśnie my pokazujemy jak to ZROBIĆ! Albumy, foto-książki, teledyski są pamiątka, do której będziecie wracać, a w fotografiach będziecie odkrywać nowe rzeczy. Nasze projekty nie są masówką! Są indywidualne i jednorazowe – jak nasi Klienci.

Napędem do działania są dla nas słowa Ansel’a Adams:

Fotografia jako potężne medium wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania.
Jeśli wy już tego chcecie – my tylko pytamy – KIEDY :)?

Na koniec pozostało dla wielu osób najważniejsze- cena… Jest ustalana indywidualnie. Nie możemy podać standardowego cennika – prawie każdego Klienta oczekiwania są inne, jedno jest pewne – my zrobimy wyjątkowo – wyjątkowe zdjęcia i film.

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o sobie, a co do ceny na pewno się dogadamy.

Oferta

Oferta
od 2500 do 6000 / całość

Cena uzależniona od usługi: Foto, Wideo, Foto + Wideo

Opinie (2)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
IDEOGRAM film i zdjęcia w jednym miejscu! id:21006
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Wichowo
Data dodania: 01-02-2018
Gorąco polecamy całą ekipę Ideogramu. Profesjonalni w każdym calu. Ciekawe, dynamiczne ujęcia (w tym cudowne ujęcia z drona). Bardzo zgrana, sympatyczna ekipa, której obecności w zasadzie nie dało się odczuć w trakcie slubu i wesela. Punktualni, słowni, uśmiechnięci- jednym słowem idealny duet do realizacji filmu z wesela :)
K
Karolina Kwiatek
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-04-2016
Data dodania: 30-05-2016
Wspaniała atmosfera! Marcin to niezwykle ciepła, miła osoba, a do tego profesjonalista w każdym calu. Film z naszego ślubu i wesela -niesamowity! Polecam wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że będą posiadać przepiękną, dopracowaną w każdym szczególe i ujęciu pamiątkę. Już sam teledysk ślubny oglądaliśmy z "gęsią skórką". Coś wspaniałego, wygląda to jak prawdziwy film, a nie typowe nagranie z wesela. DZIĘKUJEMY!!!!!!
Marcin

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:IDEOGRAM
Imię i nazwisko:Marcin Płoszyński
Adres:Inowrocławul. Kleeberga
88-100woj. kujawsko-pomorskie
794-076...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 19-05-2016, liczba odwiedzin: 5339
Telefon
794-076...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie