Zobacz zdjęcia (6)
Jac&Matt` s Whisky Bar, Lublin - zdjęcie 1
Jac&Matt` s Whisky Bar, Lublin - zdjęcie 2 Jac&Matt` s Whisky Bar, Lublin - zdjęcie 3 Jac&Matt` s Whisky Bar, Lublin - zdjęcie 4 Jac&Matt` s Whisky Bar, Lublin - zdjęcie 5
Jac&Matt` s Whisky Bar, Lublin - zdjęcie 6
1 / 6

Jac&Matt` s Whisky Bar id:52329

Lublin, lubelskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
785-948...

O nas

Pierwszy tego typu projekt w Polsce łączący w sobie prosty styl i dobre alkohole. Motyw przewodni naszego baru to whisky i gin podawane w scenerii palonego drewna i surowego metalu, ale chętnie zaserwujemy Twój ulubiony alkohol w nowej odsłonie lub w klasycznym stylu. Wspólnie dopasujemy drinki do Twoich potrzeb - bo to Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Dojeżdzamy - Oferujemy swoje usługi na terenie całej Polski, ustawiamy Whisky Bar w miejscu przed rozpoczęciem imprezy w dogodnym czasie dla klienta. Warto wspomnieć, że im piękniejsze miejsce tym podawany alkohol lepiej smakuje.
Dekorujemy - Sprawimy, że bar idealnie wkomponuje się w klimat imprezy, tak by tworzył pełną harmonię z miejscem eventu i tworzył oryginalny charakter całości. Przygotowujemy dekoracje oraz aranżujemy małą strefę relaksu. Warto zaznaczyć, że sam bar sprawdza się także jako ścianka zdjęciowa i element dekoracyjny wielu scenerii.
Serwujemy - Fachowa obsługa i niebanalna forma serwowania przy zachowaniu dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów i estetyki podawanych alkoholi. Sprawią, że wrażenie po zasmakowaniu pozostaną w pamięci na długo, a wyjątkowy smak trafi w każde gusta.
Nasza oferta składa się z 3 pakietów:
Subtelna degustacja - Whisky Bar z naszą fachową obsługą która wyjaśni i opisze skład oraz pomoże rozpoznać nuty smakowe serwowanych alkoholi klasy premium.
Drink bar - Whisky Bar jako kompleksowa usługa z dodatkowym barem, profesjonalną obsługą barmańską i drinkami bez limitu.
Stwórz sam - Kiedy o wszystkie szczegóły swojego wydarzenia lubisz zadbać sam/a wtedy my dostarczamy Ci bar a już tylko od Ciebie zależy co i jak będzie w nim serwowane oraz w jakiej scenerii.

Wszystkim zajmujemy się my, czyli Jakub i Mateusz – pomysłodawcy, założyciele firmy i co najważniejsze przyjaciele od 3 roku życia. Jesteśmy jak ogień i woda, dzięki czemu nasze pomysły i podejście do wielu tematów jest efektem kompromisu, który pozwala uniknąć schematów, a szukać nowych rozwiązań. Naszym celem jest, by oferowane przez nas usługi oprócz estetyki posiadały duszę, pamiętając o tym, że najważniejsi są ludzie. Jesteście ciekawi jak to wygląda na żywo? Zaproście nas i sami się przekonajcie!

Opinie Eventsmaker (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Eventsmaker

Nazwa firmy: Eventsmaker
Imię i nazwisko: Jakub Łukasik
Adres: Lublin, woj. lubelskie
785-948...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 881
Zadzwoń
785-948...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie