Zobacz zdjęcia (15)
Jaguar XF 5.0 stylowy i elegancki, Gdańsk - zdjęcie 1
Jaguar XF 5.0 stylowy i elegancki, Gdańsk - zdjęcie 2 Jaguar XF 5.0 stylowy i elegancki, Gdańsk - zdjęcie 3 Jaguar XF 5.0 stylowy i elegancki, Gdańsk - zdjęcie 4 Jaguar XF 5.0 stylowy i elegancki, Gdańsk - zdjęcie 5
Jaguar XF 5.0 stylowy i elegancki, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 15

Jaguar XF 5.0 stylowy i elegancki id:52127

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Jaguar
  • Kolor: czarny

Dzień dobry

Mam przyjemność zaproponować Państwu interesujące, nietuzinkowe auto o atrakcyjnym wyglądzie. Jeśli szukacie czegoś innego niż popularne niemieckie marki często spotykane na polskich drogach to elegancki i komfortowy Jaguar XF będzie odpowiednim wyborem. Zadziorny kocur jest wyposażony w silnik V8 o pojemności pięciu litrów i mocy niemal 400 koni, sprzężony z automatyczną skrzynią biegów zapewnia aksamitną jazdę z "wystarczającym" zapasem mocy. Jaguar to marka z historią i tradycjami, przesiąknięta brytyjskim stylem oraz ze sportowym rodowodem. Auto z zewnątrz pięknie błyszczy, zaś w środku pachnie skórą i daje odpocząć od hałasu.

Pakiet ślubny obejmuje:
- przyjazd po Pana młodego,
- przejazd po Panią młodą,
- przejazd do kościoła / urzędu,
- przejazd do sali weselnej / restauracji.

Samochód można obejrzeć w Gdańsku.

Cena dla ślubu od 600zł na obszarze Gdańska, dla dalszych wyjazdów ustalana indywidualnie w zależności od dystansu do przejechania i czasu, jaki auto ma być do dyspozycji (oczywiście auto z eleganckim kierowcą).
Inne okazje również ustalane indywidualnie, dla bliskich przejazdów bez długiego czekania - niższa cena. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

Oferta

Oferta weselna

600zł/ całość

Cena ustalana indywidualnie, dla przejazdów w obrębie Gdańska od 600pln.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 83

Popularne miasta w okolicy