JEDYNY W EUROPIE!!! Hudson Super Six - 1929r. id:11392

Oferta
Dodaj do plannera

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia pięknie odrestaurowanych klasyków światowej motoryzacji. Są to pojazd o bogatej historii, wzbudzające zachwyt i zainteresowanie wszędzie, gdzie tylko się pojawią. Jeżeli pragniecie Państwo, aby ta ważna dla Was chwila jaką jest ślub pozostała niezapomniana oraz chcecie się wyróżnić z tłumu - ta oferta jest skierowana właśnie dla Was.


Hudson Motor Car Company zadebiutował na rynku motoryzacyjnym już w 1909 roku. Należy zaznaczyć, że pod koniec lat 20-tych Hudson Motor Car Company należał do przodujących koncernów samochodowych na świecie. Przełomowym momentem w działalności koncernu było wprowadzenie w 1916 roku modelu Super Six - nazwa pochodziła od 6-cylindrowego silnika, montowanego seryjnie w pojeździe, uznanego przez American Automobile Association za najmocniejszy i najbardziej wytrzymały silnik na świecie. Prezentowany egzemplarz został sprowadzony do Polski zza „wielkiej wody” (USA) w 2009 roku. W jego rodzinnym mieście – Detroit – miał jedynego właściciela od nowości, dzięki temu zachowany został niemal w 100% w stanie oryginalnym. Mimo tego z racji wieku auto poddane zostało w 2012 roku kompletnej renowacji. Wszystkie detale takie jak kolor nadwozia, materiał i kolor tapicerki, chromy zostały odnowione zgodnie z oryginałem. Jest to najbogatszy model jaki zjeżdżał z linii montażowych w 1929 roku. W wyposażeniu min. radio lampowe, tempomat, dwa dodatkowe koła zapasowe montowane na błotnikach, kufer, elementy galanterii wykonane ręcznie itd. Egzemplarz maksymalnie doinwestowany. Hudson do ślubu który Państwu prezentujemy jest najprawdopodobniej jedynym takim autem w Polsce, które znajduje się w prywatnej kolekcji i zarazem najstarszym pojazdem montowanym fabrycznie oferowanym jako auto do ślubu . Jeden z pojazdów Hudson model Super Six można oglądać w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach pod Warszawą.

1. Hudson Super Six - 1929r.

JEDYNY w Europie!!! Hudson Super Six 1929r.
Prezentowany egzemplarz został sprowadzony do Polski zza „wielkiej wody” (USA) w 2009 roku. W jego rodzinnym mieście – Detroit – miał jedynego właściciela od nowości, dzięki temu zachowany został niemal w 100% w stanie oryginalnym.

2. Citroen C4 Grand - 1932r.

Citroen C4G wyprodukowany w 1932 roku we Francji - bo o nim mowa - jest bardzo rzadko spotykanym modelem na polskim rynku, wśród firm wynajmujących auta do ślubu. Oznacza to, że oferujemy Państwu po raz kolejny auto unikalne, jedyne w swoim rodzaju, które będzie wspaniałym dodatkiem do Waszej wyjątkowej uroczystości.

3. Mercedes 170V SD

Prezentowany egzemplarz to Mercedes-Benz 170V SD rocznik 1952 Wyprodukowano go niewiele ponad 10 tysięcy sztuk. Nieliczne cieszą swoim urokiem do dzisiaj. Model 170 SD to pierwszy po wojnie a trzeci na świecie samochód osobowy napędzany silnikiem Diesla!!


4. Warszawa - 1964r.

Jest to jeden z pierwszych egzemplarzy Warszawy typu 203. Auto profesjonalnie odrestaurowane w 2010 roku. Z pewnością jazda tym pięknym zabytkowym polskim samochodem uczyni z Państwa uroczystości wyjątkową atrakcję i nie pozwoli nikomu z gości weselnych zapomnieć o tym wydarzeniu.

Zapraszamy na naszą stronę:

Obsługujemy imprezy:

śluby i wesela
bankiety
sesje zdjęciowe/reklamowe
wieczory kawalerskie i panieńskie
studniówki
imprezy firmowe
imprezy rocznicowe
plenery

Usługa obejmuje:

wynajem pojazdu
stosowanie ubranego kierowcę
przybranie auta
tablice rejestracyjne według życzeń klienta

Cena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta, czasu wynajmu oraz odległości.

Przybliżony koszt realizacji uroczystości na terenie miasta Kielce już od 300zł* za całą uroczystość (bez limitu czasowego) lub od 100zł/h* (przy czym minimalna ilość to cztery godziny)

*zależnie od wybranego modelu samochodu

Serdecznie polecamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Pozdrawiam
Tarnowski Paweł.

Dane dla wyszukiwarki:
Świętokrzyskie, Kielce, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Końskie, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa, Kraków, Warszawa, Cała Polska

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: złoty
  • zabytkowy

Cennik

Orientacyjna cena: 100 PLN / godz.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta, czasu wynajmu oraz odległości.

Przybliżony koszt realizacji uroczystości na terenie miasta Kielce już od 300zł* za całą uroczystość (bez limitu czasowego) lub od 100zł/h* (przy czym minimalna ilość to cztery godziny)

*zależnie od wybranego modelu samochodu

Serdecznie polecamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

JEDYNY W EUROPIE!!! Hudson Super Six - 1929r.
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:25-671
Data dodania: 01-12-2013
Liczba odwiedzin: 2223

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia