Jstudio - Fotografia ślubna id:21094

Oferta
Dodaj do plannera

Jednym z najważniejszych tematów mojej twórczości jako fotografa jest fotografia ślubna. Oferuję moim klientom przygotowanie wyjątkowego w swej formie reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę z aparatem fotograficznym młodej parze niemal we wszystkich miejscach przygotowań do uroczystości. Uwieczniam na zdjęciach ślubnych wydarzenia, chwile, gesty, twarze i emocje – czyli to wszystko, co dzieje się i jest istotne w wyjątkowym dniu zaślubin. Zdjęcia ślubne wykonywane kolejno – od chwili rozpoczęcia przygotowań, aż po pożegnanie weselnych gości – tworzą unikalny zapis przebiegu tego niezwykłego dnia, wieczoru i nocy…

Urozmaiceniem dla fotografii ślubnej w konwencji reportażowej jest odrębna twórcza sesja młodej pary. Jest to okazja, aby przyjrzeć się nowożeńcom w sytuacji, gdy pozostają w sytuacji sam na sam w otoczeniu przyrody, na tle architektury lub w warunkach studyjnych.

Zaletą sesji autorskiej jest dokładne uchwycenie detali:
ubiorów,
elegancji,
dostojności,
wzajemnego zauroczenia i podekscytowania atmosferą zaślubin.

Moje doświadczenie oraz zawodowa intuicja sprawiają, że tworzę dla młodych par wyjątkowy wizualny zapis całości wydarzeń i klimatu związanych z uroczystym rozpoczęciem wspólnego życia.
Pragnę dodać, że współpracuję z doskonałymi filmowcami, którzy zadbają o filmową rejestrację najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2400 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Jstudio - Fotografia ślubna
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-623
Data dodania: 24-05-2016
Liczba odwiedzin: 124

Polecamy

Nowe ogłoszenia