Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Jstudio - Fotografia ślubna id:21094

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 24-05-2016
Liczba odwiedzin: 177

Oferta

Jednym z najważniejszych tematów mojej twórczości jako fotografa jest fotografia ślubna. Oferuję moim klientom przygotowanie wyjątkowego w swej formie reportażu z dnia ślubu. Towarzyszę z aparatem fotograficznym młodej parze niemal we wszystkich miejscach przygotowań do uroczystości. Uwieczniam na zdjęciach ślubnych wydarzenia, chwile, gesty, twarze i emocje – czyli to wszystko, co dzieje się i jest istotne w wyjątkowym dniu zaślubin. Zdjęcia ślubne wykonywane kolejno – od chwili rozpoczęcia przygotowań, aż po pożegnanie weselnych gości – tworzą unikalny zapis przebiegu tego niezwykłego dnia, wieczoru i nocy…

Urozmaiceniem dla fotografii ślubnej w konwencji reportażowej jest odrębna twórcza sesja młodej pary. Jest to okazja, aby przyjrzeć się nowożeńcom w sytuacji, gdy pozostają w sytuacji sam na sam w otoczeniu przyrody, na tle architektury lub w warunkach studyjnych.

Zaletą sesji autorskiej jest dokładne uchwycenie detali:
ubiorów,
elegancji,
dostojności,
wzajemnego zauroczenia i podekscytowania atmosferą zaślubin.

Moje doświadczenie oraz zawodowa intuicja sprawiają, że tworzę dla młodych par wyjątkowy wizualny zapis całości wydarzeń i klimatu związanych z uroczystym rozpoczęciem wspólnego życia.
Pragnę dodać, że współpracuję z doskonałymi filmowcami, którzy zadbają o filmową rejestrację najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Jstudio - Fotografia ślubna
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:61-623

Nowe ogłoszenia