Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Kamerzysta fotograf DRON 4K teledysk sesja podziękowania studniówka id:31039

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 26-09-2017
Liczba odwiedzin: 641

Oferta

Filmowanie ślubu i wesela. Oferta filmowania w tym samym dniu co dzień ślubu. Godzinę rozpoczęcia filmowania ustalam wcześniej z Państwem Młodych. Bez względu czy zaczynam od przygotowań czy od samej ceremonii zaślubin cena się nie zmienia. W cenie standardowej może być wykonany teledysk np. z sesji fotograficznej lub jako oddzielny klip (jeżeli jest w tym samym dniu co ślub) . Staram się wcześniej wszystko ustalić w jakim klimacie ma być zrobiony film, jak długi, msza, życzenia, wesele, zabawy itp. Do każdego filmu podchodzę indywidualnie i dostosowuję się do gustu Państwa Młodych.

W przerwach gdy nie filmuję mogę robić zdjęcia, nie tylko dla Państwa Młodych ale również dla wszystkich gości bez limitu zdjęć. Zdjęcia oddaję w formie cyfrowej w cenie filmu.

Ostatnio ciekawą nowością jest zmiksowanie zwykłego standardowego filmu weselnego z reportażem. Polega to na tym że razem ze mną jest dodatkowa osoba z mikrofonem jako reporter, której zadaniem jest komentowanie przebiegu wesela na żywo, robienie wywiadów, zachęcanie do składania życzeń. Rodzaj TV ślubnej. Film jest bardziej dynamiczny i nieprzewidywalny.

W przypadku zdecydowanie się na reportera dopłata 50% stawki standardowej.

Gotowy film oddaję po 14-20 dniach od momentu dostarczenia wszystkich materiałów, które mają być wykorzystane w filmie tzn. zdjęcia, muzykę, napisy itp. Film przekazuję w formie elektronicznej lub jako link do pobrania filmu. Nie oddaję materiałów nie wykorzystanych oraz tzw. „żywca – przed obróbką”

Do wyboru dwie opcje filmowania:

Gotowy film oddaję w jakości 4K na nośniku Państwa Młodych oraz na specjalne życzenie na płycie DVD

1). Filmowanie ślubu i wesela film zmontowany w/g zaleceń Pary Młodej oraz moich autorskich pomysłów – cena 2500zł. W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

2). Filmowanie ślubu i wesela, film bez montażu – cena 900zł. Oddaje cały materiał wideo jaki nagrałem. Można samemu zmontować film, lub oglądać tak jak się nagrało. Koszt takiej usługi – 900zł. Materiał wideo zgrywam na nośnik Państwa Młodych (możliwość oddania filmu na koniec wesela. Już na poprawinach możecie oglądać ślub i wesele)

W przypadku usług poza granicami Dobrego Miasta w woj. warmińsko-mazurskim dopłata za dojazd 1zł za każdy kilometr. Oczywiście to tylko propozycja i wszystko omawiamy indywidualne.

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Kamerzysta fotograf DRON 4K teledysk sesja podziękowania studniówka
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Dobre Miasto
Kod:11-040

Godziny pracy

Pn:08:00 - 19:00
Wt:08:00 - 19:00
Śr:08:00 - 19:00
Cz:08:00 - 19:00
Pt:08:00 - 19:00
Sb:08:00 - 19:00
Nd:08:00 - 19:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.