Zobacz zdjęcia (5)
Kamerzysta i Fotograf, Zielona Góra - zdjęcie 1
Kamerzysta i Fotograf, Zielona Góra - zdjęcie 2 Kamerzysta i Fotograf, Zielona Góra - zdjęcie 3 Kamerzysta i Fotograf, Zielona Góra - zdjęcie 4 Kamerzysta i Fotograf, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Kamerzysta i Fotograf id:9624

Zielona Góra, lubuskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
518-090...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Potrzebujesz reportażu z Twojego wesela? Liczysz się z pieniędzmi? Nie chcesz przepłacić ale jednocześnie boisz się otrzymać taniego bubla? To nie wstyd, w dzisiejszych czasach to zwykła ekonomia, nie ma sensu przepłacać słuchając argumentów wykonawców - dlaczego TO aż tyle kosztuje.. Wykonam reportaż FOTO-VIDEO, w normalnej cenie z zachowaniem jakości i standardu dla tego typu usług. Robię to od lat i naprawdę wiem co robię. Otrzymasz ode mnie 3h zmontowanego filmu, zapisanego na płytach lub dowolnym nośniku, nadrukuję dla Ciebie płyty i dołożę okolicznościowe pudełka, takie zestawy podaruję Ci w trzech egzemplarzach, niech rodzice państwa młodych oglądają do woli swoją własna kopie, do tego otrzymasz album FOTO, w którym znajdziesz 100szt zdjęć na papierze oraz płytę zawierającą wszystkie zdjęcia, które stworzę w tym szczególnym dla Ciebie dniu bo dla mnie ten dzień będzie równie ważny jak dla Ciebie. Materiały z Twojego ślubu przechowam więc jeśli kiedyś zadzwonisz po kopię, na pewno ją znajdę. Przyjadę by towarzyszyć nowożeńcom już podczas ubierania a wyjadę dopiero po Oczepinach zaś zmontowane materiały przekażę już po tygodniu. Mało zjem bo lubię patrzeć a wszystko co zobaczę zatrzymam dla nowożeńców na filmie i zdjęciach. Są w życiu chwile których nie sposób powtórzyć, nie powierzajcie zatem swoich, najcenniejszych wspomnień przypadkowej osobie z kamerą lub aparatem.
"Spóźnialskich" mimo wszystko zachęcam do kontaktu..
PS: Jeżeli jesteś zainteresowany usługą na rok przyszły - zadzwoń. Jeśli spiszemy umowę jeszcze w tym roku na usługę w roku przyszłym obowiązuje cena z tego roku..
Zapraszam

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię: Michał 
Adres: Zielona Góra, , 65-001, woj. lubuskie
518-090...
liczba odwiedzin: 3644
Zadzwoń
518-090...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zielona Góra

Popularne miasta w okolicy