Kamerzysta Weselny Dzień id:35859

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Kamerzysta Weselny Dzień

Ostatnio widziany dzisiaj
602-770...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Zabrze, śląskie
Data dodania: 18-05-2018
Liczba odwiedzin: 36

Oferta

Teledyski ślubne – wideofilmowanie – wideorejestracja – kamerzysta

Film ślubny w dzisiejszych czasach stał się bardzo profesjonalną produkcją pod względem technicznym oraz fabuły. Przykładamy wszelkich starań wykorzystując wszystkie nasze możliwości i umiejętności, aby nasze produkcje filmowe były niepowtarzalne i zachwycały w każdym momencie ich oglądania. Do realizacji naszych materiałów filmowych używamy najnowszych rozwiązań w tej branży. Filmy ślubne są realizowane w bardzo przemyślany sposób i tworzą wspaniałą historię tego dnia przedstawioną w bardzo romantycznych i dynamicznych teledyskach i etiudach. Nasze produkcje realizujemy przy użyciu lustrzanek oraz takich urządzeń wspomagających jak: gimbal, glidecam, dron, slidery, monopody, rejestratory dźwięku, krany filmowe, itp. Decydując się na współpracę z naszą firmą klient może być pewny fachowej i miłej obsługi od momentu przedstawienia oferty w studio do momentu odbioru gotowego materiału. Krótkie filmy i reportaże ślubne, w których można w bardzo nowoczesny sposób przedstawić cały przebieg uroczystości weselnej, to obowiązujący trend na ślubach i weselach. Kamerzysta do ślubu, to osoba która odpowiada za kreatywne i twórcze ujęcia filmowe podczas całego ślubu oraz realizację kreatywnych ujęć z sesji plenerowej. Wideofilmowanie, czy jak kto woli wideorejestracja to słowa, która zostały zastąpione profesjonalnym nazewnictwem takim jak film ślubny, teledysk ślubny, etiuda ślubna, czy też reportaż ślubny. Filmowanie wesel stało się w ostatnich latach bardzo profesjonalną usługą, a w produkcjach filmów weselnych używamy najnowocześniejszych rozwiązań używanych w profesjonalnych produkcjach filmowych. Kreatywne filmy ślubne i dynamiczne teledyski plenerowe stały się normą w dzisiejszych weselach, a każda Para Młoda szuka kamerzysty, który w sposób kreatywny przedstawi ich dzień ślubu w efektywnym skrócie filmowym z wesela. Nasza firma doskonale odnajduje się w tych sytuacjach i staramy się dostosować do wszelkich wymogów, jakie obowiązują w filmowej branży usług weselnych.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.