Zobacz zdjęcia (15)
Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa, Łódź - zdjęcie 1
Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa, Łódź - zdjęcie 2 Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa, Łódź - zdjęcie 3 Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa, Łódź - zdjęcie 4 Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa, Łódź - zdjęcie 5
Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa, Łódź - zdjęcie 6
1 / 15

Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa id:54007

Łódź, łódzkie
(6)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
502-155...
513-717...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

To może szybciutko o tym, co nas wyróżnia:

- Ponad dekada doświadczenia. I to nie takiego, że 10 lat temu zobaczyliśmy aparat w sklepie. Do tysiąca ślubów mamy bliżej niż dalej.
- Zawsze jesteś na pierwszym miejscu. To jest Twój dzień i Twoja pamiątka. Przed ślubem rozmawiamy jak chcesz, aby wyglądał Twój reportaż. Co lubisz, a czego nie.
- Swoboda i elastyczność. Ślub to niesamowite emocje. Uwieczniamy te pozytywne, a opanowaniem i wsparciem rozładowujemy te mniej przyjemne ;)
- Brak ingerencji w wydarzenia. Jesteśmy cichymi i czujnymi obserwatorami, ale jeśli potrzebujesz dobrej rady - chętnie nią służymy.
- Jesteśmy dumni z naszej pracy i umiejętności, ale nigdy nie gwiazdorzymy. Zawsze dajemy z siebie sto procent.
- Bezpieczeństwo i niezawodność. Dbamy o nie na każdej płaszczyźnie.
- Ponadczasowa kolorystyka bez podążania za chwilowymi trendami. Ciepłe barwy i wysoka rozpiętość tonalna doskonale pasują do konwencji i świetnie znoszą próbę czasu.
- Spójność kolorystyczna w poszczególnych reportażach jak i w całym portfolio. W skrócie - wiesz, za co płacisz.
- Fotoalbum w każdym pakiecie i praktycznie brak marży przy dodatkowych albumach.
- Cały czas się uczymy i rozwijamy. Uczestniczymy w warsztatach i spotkaniach branżowych. Rezerwując nas teraz otrzymasz nas jeszcze lepszych ;)

Więcej informacji i materiałów znajdziecie na stronie internetowej, facebooku i instagramie. Może poza tą, że fotografia jest rodzinnym konikiem od czterech pokoleń, a prace naszego pradziadka do dziś wystawiane są w galeriach i muzeach. Także nic przez przypadek ;) Gorąco zachęcamy do kontaktu!

CENNIK:

Pakiet SIMPLE: 5000,-

Reportaż w dniu ślubu
Do 12h pracy fotografa i maksymalnie do 01:00
Minimum 300 zdjęć po autorskiej edycji
Fotoalbum 30x30 cm 10 rozkładówek
Sygnowany pendrive
Drewniane pudełko

Pakiet STANDARD: 5500,-

Reportaż w dniu ślubu
Minisesja plenerowa w dniu ślubu
Do 12h pracy fotografa i maksymalnie do 01:00
Minimum 320 zdjęć po autorskiej edycji
Fotoalbum 30x30 cm 10 rozkładówek
Sygnowany pendrive
Drewniane pudełko

Pakiet STANDARD PLUS: 7000,-

Reportaż w dniu ślubu
Sesja plenerowa innego dnia
Do 12h pracy fotografa i maksymalnie do 01:00
Minimum 400 zdjęć po autorskiej edycji
Fotoalbum 30x30 cm 10 rozkładówek
Sygnowany pendrive
Drewniane pudełko

Pakiet PREMIUM: 8000,-

Reportaż w dniu ślubu
Sesja plenerowa innego dnia
Do 12h pracy fotografa i maksymalnie do 01:00
Minimum 600 zdjęć po autorskiej edycji
Fotoalbum 30x30 cm 10 rozkładówek
Sygnowany pendrive 3 sztuki
Drewniane pudełko


OPCJONALNE DODATKI:

Drugi fotograf - 800 PLN
Priorytetowa obróbka - 1000 PLN
Trzy godziny poprawin - 1000 PLN
Dodatkowa godzina na przyjęciu - 400 PLN
Cały materiał i dodatkowe 100 obrobionych zdjęć - 1200 PLN

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Kamila Kędziora Photography (6)

Kamila Kędziora Photography - fotografia ślubna, rodzinna i portretowa id:54007
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Łódź
Data dodania: 20-12-2022

Kamila to mega utalentowany fotograf, ale też ciepła, serdeczna, dobra duszyczka. Idealne połączenie do jej zawodu. Zdecydowałam się na nią z polecenia przyjaciółki, która nie mogła się nachwalić i okazało się, że ani trochę nie przesadzała. Bo to, że zdjęcia piękne każdy widzi, ale tu każdy etap współpracy się zgadzał. Bardzo dziękuję za wspólną przygodę i będę polecać gdzie tylko się da!

M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Łódź
Data dodania: 14-12-2022

Polecam Kamilę z całego serca! Nie mogłam wymarzyć sobie piękniejszej pamiątki z mojego ślubu. Cudowne kadry, uchwycone chwile i zdjęcia z rodziną. Album i pendrive prześliczne! Do zobaczenia!

M
Margareta
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Łódź
Data dodania: 13-12-2022

Zdjęcia ślubne to był dla nas ogromny stres. Średnio z moim mężem wychodzimy na fotkach a obiektyw nas peszy. No i jak oglądaliśmy materiały, które ludzie porobili nam telefonami, to już w ogóle byliśmy załamani. Dwa ziemniaczki XD A potem przychodzi mail z linkiem od Kamili i wszystko jak z żurnala. Szok i niedowierzanie. Jak ona to zrobiła? Dlaczego w ogóle jej nie widzieliśmy? Nie mamy pojęcia. Ale to najlepsza pamiątka jaką mogliśmy sobie wymarzyć. Zdecydowanie nasze najlepsze foty w życiu i poustawiane profilówki na social mediach. Pozdrawiamy cieplutko, i niedługo widzimy się na sesji świątecznej <3

A
Aga
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-02-2022
Łódź
Data dodania: 11-12-2022

Wybór Kamili i Seweryna na nasze wesele to był absolutny strzał w dziesiątkę! Cudowni ludzie i najlepsi fotografowie na świecie - potrafią uchwycić najlepsze momenty, jednocześnie będąc prawie niewidocznymi podczas ceremonii i wesela, co nie krępowało gości ;) Podczas sesji po ślubie atmosfera na luzie, Kamila podążała za naszymi pomysłami udoskonalając je swoim profesjonalnym podejściem i doświadczeniem ;) Umowa prosta i czytelna, bardzo dobra komunikacja mailowa i telefoniczna, zawsze są na czas.
Oni są po prostu najlepsi!!! Wiemy już, że będziemy korzystać z ich usług podczas kolejnych ważnych dla nas momentów ;)

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2022
Łódź
Data dodania: 06-12-2022

Podczas organizacji wesela podjęłam wiele dobrych decyzji,ALE NAJLEPSZĄ był wybór zespołu Kamili. Już wiemy, że będą nam towarzyszyć w przyszłości. Dla mnie najważniejsze były piękne kadry, gra świateł, brak sztuczności, nienachalna obróbka zdjęć-to wszystko, a nawet więcej dostaliśmy w najwyższej jakości. Właściwie to gdy odebraliśmy zdjęcia to oniemiałam z zachwytu, bo lepszych zdjęć nie widziałam jeszcze nigdzie. Już od pierwszego spotkania nie miałam wątpliwości, że jestem pod opieką profesjonalistów. Kontakt mailowy szybki. Spotkanie i podpisanie umowy przebiegło w przyjemnej atmosferze, wyjaśniono mi wszystko, odpowiedziano na milion moich pytań. Umowa klarowna, bez żadnych zawiłości. Kontakt na kilka przed ślubem dał mi przyjemne uczucie kontroli sytuacji. Gdy przyszedł nasz dzień to dzięki Kamili nie przeżyłam załamania nerwowego. Podpowiadała co zrobić, jak się ustawić. W empatyczny i kojący nerwy sposób opanowała moje emocje. Seweryn okiełznał drużbów mojego Męża, nawet potrafi zawiązać muchę! Oboje mieli cały czas rękę na pulsie, chociaż byli praktycznie niewidoczni, czy to w kościele, życzeniach. Goście bardzo ich chwalili, że mili, że dyskretni, że nie robią niekomfortowych ujęć przy kotlecie, czy rosołku😉nawet ksiądz, że nie naruszono powagi sakramentu.
Mamy najpiękniejsze zdjęcia, są dokładnie takie jak chcieliśmy i gdy je oglądamy to jest wzrusz. Ciągle odkrywam w tych ujęciach coś nowego, są ponadczasowo piękne. To była top inwestycja i najlepsza pamiątka

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-04-2022
Łódź
Data dodania: 03-12-2022

Zarówno Kamila jak i Seweryn są profesjonalistami w swoim zawodzie ! Ich energia, doświadczenie sprawia, że człowiek w ten dzień nie odczuwa w ogóle stresu. Są cichymi dobrymi duszkami, których słychać tylko gdy nacisną spust migawki, a momenty wyczuwają doskonale ! Jj
Zdjęcia są przepiękne, przepełnione miłością i pięknymi kolorami, z wyszczegolnieniem najważniejszych momentów w tym ważnym dniu.
Polecam bez wahania 💚

Kontakt Kamila Kędziora Photography

Nazwa firmy: Kamila Kędziora Photography
NIP: 7262568834
Imię i nazwisko: Kamila Kędziora
Adres: Łódź, ul. Liściata, 91-357, woj. łódzkie
502-155...
513-717...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 278
Zadzwoń
502-155...
513-717...
Napisz

Popularne miasta w okolicy