Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 1
kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 2 kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 3 kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 4 kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 5
1 / 5

kamilakowalik Fotograf Ślubny id:32721

Ełk, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografią zajmuję się już od 2009 roku. Zdjęcia zawsze były mi bliskie ale dopiero z czasem poczułam, że pasja i miłość do zdjęć zmieni się w sposób na życie i spełnianie marzeń. A kiedy człowiek posmakuje czym jest pierwszy sukces, pierwsza radość z dobrze wykonanej pracy i zobaczy uśmiech na twarzy drugiej osoby, to już nie odpuszcza:) I tak też było ze mną.

Ze wszystkich dziedzin fotografii najbardziej pokochałam fotografię ślubną. Myślę, że każdy ślub jest interesujący a najbardziej interesujące są różnice między nimi. Dlatego tak kocham fotografować śluby i wesela, bo są wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane i nieprzewidywalne. Nigdy nie wiesz do końca, co się wydarzy i to jest w tym wszystkim magiczne.

Na zdjęciach szukam tego, czego nie zauważy nikt inny: dobrego światła, emocji oraz subtelnych gestów, z których składa się Wasze uczucie. Dlatego zawsze staram się spotkać z Wami przed ślubem i poznać Was nieco lepiej.
A gdy odpoczywam od ślubów chętnie fotografuje naturę, zwierzęta ale można mnie także złapać w plenerze, w trakcie sesji rodzinnej czy narzeczeńskiej!
Do zobaczenia na sesji !

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Ełk, , 19-300, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 711

Popularne miasta w okolicy