Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 1
kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 2 kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 3 kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 4 kamilakowalik Fotograf Ślubny, Ełk - zdjęcie 5
1 / 5

kamilakowalik Fotograf Ślubny id:32721

Ełk, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć, miło mi Was poznać 🙂
Fotografią zajmuję się już od dziesięciu lat. Zdjęcia zawsze były mi bliskie ale dopiero z czasem poczułam, że pasja i miłość do zdjęć zmieni się w sposób na życie i spełnianie marzeń.
Ze wszystkich dziedzin fotografii najbardziej pokochałam fotografię ślubną. Uwielbiam fotografować śluby i wesela. Są to wydarzenia jedyne w swoim rodzaju, niezapomniane i nieprzewidywalne. Nigdy nie wiesz do końca, co się wydarzy i to jest w tym wszystkim magiczne.
Na zdjęciach szukam tego, czego nie zauważy nikt inny: dobrego światła, emocji oraz subtelnych gestów, z których składa się Wasze uczucie.
A kim jestem kiedy nie trzymam aparatu? 😉
Jestem typową sową, bo lubię długo i dobrze pospać. Ale za to lubię sobie popracować do późnych godzin nocnych. Jeśli mam wolne uwielbiam oglądać filmy;) Jestem prawdziwą kinomanką:)
A jak pracuje to namiętnie słucham podcastów kryminalnych i wideoblogów podróżniczych.
Posiadam 13 letnią kotkę Summer o wiecznie młodej duszy. Wszędzie jej pełno i nigdy nie pozwala mi się nudzić.Nie wiem czy mogłabym robić w życiu coś innego niż fotografia. Od wielu lat to moja wielka pasja, codziennie odkrywam w niej coś nowego. Nie zamykam się na jeden gatunek fotografii. Uwielbiam fotografie kulinarną, zdjęcia zwierząt czy zdjęcia wnętrz. To dziedzina, która zafascynowała mnie ponad 10 lat temu i nadal przynosi mi ogromną satysfakcję. 🙂
To z kim się widzę niebawem na sesji ?;)

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Ełk, , 19-300, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 1157

Popularne miasta w okolicy