Oferta | Opinie 0

Karczma Swojak, wesele za miastem, bryczka, konie id:9595

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Otomin, pomorskie
Data dodania: 08-02-2013
Liczba odwiedzin: 2097

Oferta

W Otominie, miejscowości położonej 7km od centrum Gdańska, 3km od Obwodnicy Trójmiejskiej, w miejscu pięknie zlokalizowanym, wśród pól lasów, blisko jeziora Otomińskiego i stadniny koni "SWOJAK" powstała Karczma "SWOJAK".
Przyciąga uwagę swoim niepowtarzalnym wyglądem - drewniany budynek pokryty strzechą. W środku zaskakujący bar z kamienia, wyjątkowy i ciepły nastrój, który nadają temu miejscu pamiątki i ozdoby rodzinne, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Widok z okna Karczmy "SWOJAK" pozostaje na długo w pamięci każdego, kto ją odwiedzi.
Pasja do gotowania skłoniła nas do stworzenia miejsca w którym skosztują Państwo tradycyjnych potraw kuchni polskiej - przepysznych, domowych zup, soczystych, wspaniale przyrządzonych mięs, pierogów domowych, smacznych i świeżych ryb, chleba własnego wypieku w oryginalnym piecu chlebowym, wędlin z własnej wędzarni. Nasi kucharzy nie są przypadkowi, to profesjonaliści, koneserzy dobrych smaków. W tworzeniu menu weselnego dostosowują się do potrzeb Pary Młodej.
Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy dwie sale:
*salę kominkową
*salę pod strzechą
Pierwsza sala jest gotowa na przyjęcie 120 osób, a do drugiej sali bardziej kameralnej zapraszamy do 50 Gości.
Pamiętając o naszych milusińskich zadbaliśmy o kącik zabaw dla nich. Dodatkowo jest możliwość wypożyczenia kucyka na oprowadzanie, dla Pary Młodej sesja zdjęciowa w plenerze z bryczką.
Idąc na przeciw oczekiwaniom Naszych Klientów jest

Typ obiektu

  • karczma

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Karczma Swojak, wesele za miastem, bryczka, konie
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Otomin
Kod:80-174

Nowe ogłoszenia