Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Kasia Bielak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 1
Kasia Bielak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 2 Kasia Bielak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 3 Kasia Bielak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 4 Kasia Bielak Fotografia, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Kasia Bielak Fotografia id:51043

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć, tu Kasia.
Fotografuję śluby i sesje w plenerze, wydarzenia w gronie najbliższych - momenty, w których po prostu jesteście sobą.
Podczas uwieczniania chwil kieruję się intuicją, wtedy najłatwiej jest mi złapać emocje, których nie da się powtórzyć.

Pasja, którą miałam okazję rozwinąć podczas współpracy z bardziej doświadczonymi fotografami, pozwoliła mi zająć się tym zawodowo.
Podczas wykonywania reportażu wolę nie rzucać się w oczy, zależy mi na łapaniu chwil podczas, których nie dostrzeżecie, że zostały uwiecznione.

Dzień pracy zaczynam od Waszych przygotowań. To tam widać Waszą ekscytację, czasami towarzyszy niemałe zamieszanie, ale w całej tej krzątaninie jest miejsce na momenty, które oddają przedślubny klimat.
Podczas ceremonii emocje potrafią sięgać zenitu, wszystko dzieje się szybciej i nie ma miejsca na powtórkę najważniejszych momentów. To moment pracy, w którym sama również stawiam na skupienie, ale i doświadczenie, które w tych momentach pozostaje niezastąpione.
Fotografowanie wesela to przestrzeń dla większej spontaniczności. Większość uwagi skupiona jest na zabawie, dlatego ilość kroków po wykonaniu kilkudziesięciu spacerów wśród gości na przyjęciu daje o sobie znać następnego dnia ;)
Zanim zajdzie słońce, zależy mi również na poświęceniu kilkunastu/kilkudziesięciu minut na krótki plener ślubny. Niedługi spacer w sprzyjającym otoczeniu, kilka okazji do tego, żebyście skupili się tylko na sobie, w czasie kiedy ja mogę uwiecznić momenty, nie uciekając od klimatu wesela.

Jeżeli jesteście zainteresowani, czekam na wiadomość!
Chętnie spotkam się z Wami również na sesji narzeczeńskiej, dajcie tylko znać, czy chcecie żebym uwieczniła dzień Waszego ślubu :)

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8943172693
Adres: Wrocław, , 54-620, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 440

Popularne miasta w okolicy