Zobacz zdjęcia (5)
KC Love Stories Wedding Planner , Zakopane - zdjęcie 1
KC Love Stories Wedding Planner , Zakopane - zdjęcie 2 KC Love Stories Wedding Planner , Zakopane - zdjęcie 3 KC Love Stories Wedding Planner , Zakopane - zdjęcie 4 KC Love Stories Wedding Planner , Zakopane - zdjęcie 5
1 / 5

KC Love Stories Wedding Planner id:49710

Zakopane, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Wedding Planner z bazą w Zakopanem, specjalizujący się w organizacji polskich i międzynarodowych ślubów na Podhalu, Zakopane i okolice.

ślub międzynarodowy / ślub cywilny / ślub kościelny / ślub humanistyczny / ślub w plenerze / ślub w Tatrach / tłumaczenia ślubów cywilnych /

Nie ma dwóch takich samych ślubów, dlatego do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i spersonalizowany. Nie ważne czy wasz ślub i wesele będzie duże czy małe, klasyczne czy nowoczesne, polskie czy międzynarodowe, wysoko czy nisko budżetowe – ale ważne by było NIEZAPOMNIANE. Z małą pomocą KC LOVE STORIES stworzymy ślub Waszych marzeń… Love Story of the life time.
W całym procesie planowania jak i w samym dniu ślubu najważniejsi dla mnie jesteście Wy – moja Para Młoda. Wasze pomysły, marzenia i potrzeby są moim priorytetem. Wiem, że trudności związane odległością, brakiem wiedzy na temat Zakopanego/Polski czy podwykonawców, naciski rodziny i przyjaciół, problemy logistyczne czy budżetowe mogą okazać się bardzo stresujące i moim zdaniem – niepotrzebne. Chcę, abyście cieszyli się przygotowaniami a ten magiczny dzień przeżyli
w duchu radości, miłości i świetnej zabawy.
Pamiętajcie, że wyłącznie od Was zależy, w jakim stopniu i na jakim etapie planowania ślubu moja pomoc może okazać się niezbędna. Bez względu na to czy potrzebujecie wsparcia przy kompleksowej organizacji całego wesela, od pomysłu po wykonanie, czy tylko przy planowaniu poszczególnych elementów uroczystości a może przy samej koordynacji tego Wielkiego Dnia, jestem do Waszej dyspozycji.
Oferuję także doraźną pomoc LAST MINUTE WEDDING w momencie kiedy na końcu przygotowań potrzebujecie wsparcia by dopiąć kilka ostatnich punktów organizacji lub gdy okazuje się, że posiadać problemy językowe czy logistyczne ( np. z podwykonawcami ).
Dokonuje symultanicznych tłumaczeń ślubów cywilnych/kościelnych i ceremonii humanistycznych
( język angielski) .
Pomagam w zorganizowaniu niezbędnej dokumentacji ślubnej /ślub cywilny / a także w formalnościach związanych ze ślubem kościelnym.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7361589638
Adres: Zakopane, , 34-500, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 484

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie