KIESZA Catering Service id:9446

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Katowice, śląskie
Data dodania: 24-01-2013
Liczba odwiedzin: 936

Oferta

Firma powstała w 1992r. Zajmujemy się obsługą imprez zarówno firmowych, jak i prywatnych. Oferujemy bogate menu dostosowując je indywidualnie do potrzeb klienta.

Oferujemy Państwu obsługę cateringową bankietów, konferencji, przyjęć i pikników firmowych, jak również business lunche i obiady dla pracowników. Gwarantujemy obsługę kelnerską, zastawę stołową(do 500 osób), indywidualną aranżację przy dekoracji stołów oraz transport.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze menu, stosownie do charakteru planowanego spotkania, tak by goście czuli się dobrze , a przyjęcie spełniło swój cel.

Proponujemy Państwu również obsługę przyjęć organizowanych u Was w domu bądź w ogrodzie.
Możemy zarówno przywieźć same potrawy, jak również zająć się aranżacją i dekoracją stołu, zastawą stołową, oraz obsługą gości, a po przyjęciu porządkami tak, by Państwu pozostało tylko wspomnienie udanej imprezy.
Inwestując wciąż w działalność cateringową rozwijamy się w kierunkach wyznaczanych przez nowe tendencje rynkowe i wymogi naszych klientów. Pięknie podane potrawy i elegancko udekorowany stół, podniosą prestiż każdego spotkania i sprawią, że jego atmosfera będzie niezapomniana.

Zapewniamy profesjonalizm w działaniu, doświadczony personel, oraz potrawy najwyższej jakości.

Wyposażenie:

  • krzesła
  • naczynia
  • obsługa kelnerska
  • stoły

Dane kontaktowe

KIESZA Catering Service
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Kod:40-321

Nowe ogłoszenia