Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (15)
Zobacz zdjęcia (15)
Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 1
Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 1 Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 2 Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 3 Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 4 Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 5 Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 6 Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 7
Wedding Master, Wrocław - zdjęcie 8
1 / 15

Wedding Master id:28698

Wrocław, dolnośląskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
889-706...
883-988...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Jestem certyfikowanym Konsultantem Ślubnym i Event Managerem z wieloletnim doświadczeniem w organizacji przyjęć małych i imprez na kilkaset osób.

Od lat organizujemy wesela polskie i międzynarodowe, przyjęcia małe i duże, huczne i skromne. Każde z nich jest niepowtarzalne i wyjątkowe, a ja zadbam o to, by było również perfekcyjne. Jeżeli sami chcecie zorganizować zaślubiny i wesele, ale w tym wielkim dniu chcecie czuć się komfortowo i bez stresu, proponuję skorzystać z usługi profesjonalnej Koordynacji. W tym najważniejszym dniu spinam wszystko w idealną całość po to, byście wraz z gośćmi mogli korzystać z każdej minuty tego wydarzenia.

Organizacja wesel, również tych międzynarodowych to moja specjalność. Biegle mówię po angielsku, dysponuję bazą najlepszych (i co najważniejsze NIEZAWODNYCH) usługodawców doświadczonych w branży ślubnej. Dostosowujemy się do oczekiwań Klienta, ale lubimy również te nieszablonowe rozwiązania, tak by Wasze wydarzenie nie było tym kolejnym, ale tym najlepszym!

Udzielam również ślubu humanistycznego ( w j. polskim i angielskim), który jest niezwykle indywidualną i przepiękną ceremonią. To pełna elastyczność scenariusza ślubu, który wspólnie tworzymy od A do Z. Poza przysięgą, wymianą obrączek i podpisem aktu może zawierać on opowieść o Waszym związku, Waszych wartościach i pasjach. Wszystko to, co jest dla Was ważne.

Wspieram również społeczność LGBT. Ważne jest dla m,nie, aby każdy z nas mógł celebrować swoją miłość w taki sposób, na jakima ochotę. Ślub humanistyczny daje właśnie taką możliwość.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Wedding Master (10)

Wedding Master id:28698
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Oława
Data dodania: 20-08-2022

Jako rodzice Pary Młodej z ręką na sercu chciałabym polecić Panią Partycję oraz Jej ekipę do zorganizowania imprezy weselnej. Przez wiele miesięcy była dla nas ogromnym wsparciem, dzieliła się swoimi doświadczeniami oraz wprowadzała alternatywne rozwiązania do naszej uroczystości. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy cały scenariusz. Poprzez nietuzinkowe rozwiązania Dzień Wesela był iście bajkowy. Dziękujemy raz jeszcze .🍾🥂

Patrycja
22-09-2022

Dziękuję Pani Joanno za piękną opinię. Royal Wedding, piękny dzień do zapamiętania na całe życie. Wszystkiego najlepszego!

D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2022
Kąty Wrocławskie
Data dodania: 17-08-2022

Przepięknie poprowadzona ceremonia ślubna. Goście zachwyceni i bardzo wzruszeni. Oprawa muzyczna dodała wyjątkowego splendoru.

Patrycja
18-08-2022

Dziękuję pięknie za opinie! Piękna Ceremonia i cudna z Was Rodzina :) Wszystkiego najlepszego!

B
Basia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Kąty Wrocławskie
Data dodania: 08-08-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dekoracji, które zostały przygotowane na nasze wesele. Wszystko zostało zrobione zgodnie z uzgodnieniami, a efekt okazał się nawet lepszy niż oczekiwaliśmy 😍 polscy bardzo serdecznie 😊

Patrycja
09-08-2022

Basiu i Łukaszu. W sobotę wesele i tak szybko opinia :) Cieszę się, ze nasza aranżacja upiekszyła Wasz dzień ślubu i wesela! Dziękuję za piękną opinię i życzę samych pomyślności :)

W
Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Wrocław
Data dodania: 04-08-2022

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Patrycji. Dołożyła swoją niezwykle ważną cegiełkę, aby nasz dzień był wyjątkowy. Od pierwszego spotkania czuliśmy. że wykonuje swoje obowiązki z pasji, co przekłada się na wysoki poziom zaangażowania oraz wykonania powierzonych zadań.
Dziękujemy! :)

Patrycja
05-08-2022

Dziękuję Patrycjo i Wojtku! Idealny Ślub na ceremonię Humanistyczną w plenerze. Piękna miłość, piękna Para.
Praca z Wami to była sama przyjemność. Życzę Wam samych pomyślności !

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Wrocław
Data dodania: 27-07-2022

Patrycja i jej zespół organizowali nam całe wesele Polsko-Szkockie. Jesteśmy zachwyceni poziomem zaangażowania, organizacji i doskonałej współpracy. Czas przygotowań trwał około 10 miesięcy. Bez problemu udało im się zorganizować nasze międzynarodowe wesele, ale również zaproponować nam wiele ciekawych rozwiązań. Patrycja udzieliła nam Ślubu Humanistycznego w plenerze w dwóch językach (Polskim i Angielskim). Cała ceremonia była dokładnie i skrupulatnie omówiona z nami, wstęp do momentu zaślubin jak i przysięga były w pełni spersonalizowane i również przećwiczone, co dodało nam odwagi i zdecydowanie odjęło stresu w dniu ślubu. My i nasi oście na długo zapamiętamy ten moment jako cudowne wspomnienie.

Z racji tego, ze mój mąż jest Szkotem bardzo ważnym było, by nasz Wedding Planner mówił biegle po angielsku i dobrał nam usługodawców, którzy również mówią w tym języku. Tu ten warunek był spełniony w 100%

Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i pasją jaką wkładała we współpracę z nami. Jeżeli szukacie Wedding Plannera z prawdziwego zdarzenia, to lepiej trafić nie mogliście. Polecam z całego serca współpracę z Event Master.

Patrycja
05-08-2022

Małgosiu dziękuję, cały zespół pracował z zapałem, by wyszło idealnie. Wesela międzynarodowe mają swój wyjątkowy urok. Mam nadzieję, do zobaczenia i jeszcze raz życzę Wam samych szczęśliwych chwil!

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Stronie Śląskie
Data dodania: 27-07-2022

Patrycja i Jacek, cudowne małżeństwo, które sprawi, ze twój najważniejszy dzień w życiu będzie naprawdę wyjątkowy. Cudowni ludzie z pasją, którzy wiedzą co zrobić żeby na Twoje twarzy pojawił się uśmiech. Ich doświadczenie widać na każdym kroku. Patrycja cudowna organizatorka i dekoratorka, która potrafi stworzyć cuda, do tego Jacek, jak tylko stanie za "didżejka" od razu parkiet sie zapełnia. Z całego serca polecam ten wspaniały duet

Patrycja
05-08-2022

Sylwio, Bartoszu. Dziękuję za tak miłą opinię. Kompleksowa praca przy Waszym weselu dała nam dużo radości. Dużo miłości, szczęścia i pomyślności Wam życzymy! Wszystkiego najlepszego.

H
Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Wrocław
Data dodania: 13-10-2017

Skorzystaliśmy z usług firmy Event Master przy dekoracji kościoła , samochodu oraz domu Panny Młodej. Dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Patrycji udało się zrealizować marzenia o białym dywanie i pięknej dekoracji kościoła mimo niesprzyjających warunków (bardzo mało czasu na dekoracje z uwagi uroczystości w kościele bezpośrednio przed naszą ceremonią). Szczerze polecam usługi tej firmy. Korzystaliśmy również z fotobudki firmy Event Master na weselu. Dzięki specjalnej obudowie mogła być ustawiona na zewnątrz ( mało miejsca na sali), goście bawili się świetnie i dostaliśmy jeszcze cały plik zdjęć na maila. Również polecam.

Patrycja
05-08-2022

Dziękuje Pani Haniu. Zadowolenie Klienta to największa radość kiedy praca jest naszą pasją. Dziękuję za zaufanie i pozdrawiam serdecznie!

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
wrocław
Data dodania: 27-06-2017

Z czystym sumieniem polecam Event Master!! Pełen profesjonalizm przez co nasz ślub był idealny.Dograny każdy nawet najmniejszy szczegół.

Patrycja
05-08-2022

Ewa dziękuję pięknie za piękną opinię. Piękna Miłość, organizacja Waszego ślubu to piękne wspomnienie! Pozdrawiam Was serdecznie.

Pokaż więcej opinii

Kontakt Wedding Master

Nazwa firmy: Wedding Master
Imię i nazwisko: Patrycja Mazur
Adres: Wrocław, ul. ul. 1 Maja 44/1, 50-500, woj. dolnośląskie
889-706...
883-988...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2432
Zadzwoń
889-706...
883-988...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie