Zobacz zdjęcia (2)
Konferansjer, Poznań - zdjęcie 1
Konferansjer, Poznań - zdjęcie 2
1 / 2

Konferansjer id:47610

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Szanowni Państwo Młodzi.

Jestem wszechstronnym konferansjerem z 16-letnim doświadczeniem, poprowadziłem ponad 800 rożnego rodzaju wydarzeń w kraju i zagranicą. Moją specjalnością są eventy firmowe, sportowe, gale, uroczyste otwarcia obiektów i inne, które wymagają obecności osoby prowadzącej.
Kilka słów w temacie stricte przyjęcia weselnego....
Uwaga, teraz będzie najciekawsze: Nie jestem wodzirejem, nie biegam w wężykach, nie prowadzę (jak dla mnie) obciachowych konkursów weselnych (obmacywanie sie po kolanach, pompowanie zadkami balonów, bieganie po sztućce lub stanik świadkowej etc...). Przepraszam, ale nie mój styl. Oczywiście mógłbym to poprowadzić, ale uważam że jest wiele innych ciekawych konkursów i zabaw weselnych, które sprawią wiele radości i wzbudzą emocje wśród uczestników. Milionerzy? Jaka to melodia? A może inny konkurs związany z osobami Państwa Młodych? Nie ma problemu, zrobimy to.
Nie jest to żadna moja fanaberia, manifestacja albo stawianie Wam warunków, tylko skonkretyzowanie mojej oferty, abyście wiedzieli dokładnie co otrzymacie, angażując mnie w Wasze przyjęcie weselne. Jeśli taki styl i podejście do tematu Wam odpowiada, zapraszam do kontaktu; jeśli nie, kliknijcie na osobę kolejną w katalogu.
Poprowadziłem wiele takich wydarzeń, będącymi połączeniem oczekiwań Państwa Młodych oraz moim doświadczeniem i stylem pracy. Da się. Bez nadęcia, na poziomie ale z humorem i polotem.
Zaznaczam, że jest to tylko i wyłącznie moje prywatne podejście do tematu prowadzenia wesela, jest wiele osób które mają odmienne zdanie do mojego - nie mam z tym problemu. Jednak ja oferuję usługę konferansjersko-animatorską a nie wodzirejską. Pracuję w duecie z wieloma DJ-ami, jesteśmy w stanie dopasować repertuar oraz zabawy weselne do Waszych oczekiwań, biorąc powyższe.

liczba odwiedzin: 1021

Popularne miasta w okolicy