Zobacz zdjęcia (2)
Konsultantka ŚlubMalina Profesjonalna Organizacja, Wrocław - zdjęcie 1
Konsultantka ŚlubMalina Profesjonalna Organizacja, Wrocław - zdjęcie 2
1 / 2

Konsultantka ŚlubMalina Profesjonalna Organizacja id:18742

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Osobom zainteresowanym współpracą z naszą agencją ślubną we Wrocławiu podajemy pod rozwagę zestaw korzyści z powierzenia planowania ślubu i organizacji wesela w nasze ręce:
*Osoby z zewnątrz są w stanie obiektywnie ocenić, czy Wasz pomysł na ślub i wesele jest nie tylko realny, ale i atrakcyjny dla Waszych gości.
*Mamy doświadczenie w kreowaniu scenariuszy zaślubin i przyjęć zgodnych z wybranym przez Parę Młodą tematem przewodnim, także uwzględniających różnice kulturowe między Panną i Panem Młodym.
*Zdejmiemy z Was ciężar negocjacji z właścicielem/administratorem lokalu, w którym mają się odbyć ślub i wesele, zaangażowania zespołu muzycznego, fotografa, przygotowania dekoracji itd. Bierzemy na siebie także końcowe rozliczenie całego projektu.
*W rezultacie zaoszczędzicie mnóstwo czasu i nerwów.
Będziemy pilnować wszystkich terminów, a w TYM DNIU patrzeć na zegarek, tak byście Wy mogli się skupić na przeżywaniu tych ważnych chwil z radością, a bez podenerwowania.
Zaopiekujemy się Waszymi gośćmi, także z zagranicy, by mogli dzielić z Wami Waszą radość i jak najlepiej wspominali TEN DZIEŃ.

Usługi:

1) Kompleksowa organizacja ślubu i wesela
Kiedy jest to opcja dla Was? Gdy wymagacie ponadpodstawowej jakości oraz poszukujecie nietypowych rozwiązań. Może chcecie uciec przed ślubna gorączka? Na pewno gdy poszukujecie wyjątkowej koncepcji kreatywnej. Pamiętajcie, że gdy chcecie mieć zupełnie inny ślub niż standardowy to warto skorzystać z naszej Agencji. Wybierając usługę kompleksową nie musicie się o nic martwić. Mówicie czego oczekujecie, a my wykonujemy całą robotę. Decydując się za all inclusive powierzacie nam wszystkie elementy uroczystości. Dokładny zakres pracy konsultanta określany jest w trakcie spotkania organizacyjnego.

2) Organizacja wybranych elementów uroczystości
Macie wybrane miejsce i fotografa, ale reszta to dla Was czarna magia? Chcecie mieć wkład w organizację wesela? To ta opcja jest skierowana właśnie do Was. Pomożemy w organizacji wszystkiego, czego Wam zabraknie.

3) Koordynacja w dniu ślubu
Wesele jest zaplanowane od A do Z, a podczas wesela chcecie się dobrze bawić, a nie martwić czy wszystko jest w porządku? Idealnym rozwiązaniem będzie koordynacja tego ważnego dnia. Wy będziecie świętować, a my dopilnujemy, aby wszystko wyszło jak należy.

4) Konsultacje ślubne
Konsultacje mają na celu przybliżyć Wam tematykę zaślubin. Zasugerujemy konkretne rozwiązania, wskażemy na co należy zwrócić uwagę przy wyborze orkiestry, sali weselnej, kamerzysty itp. Określimy o czym należy szczególnie pamiętać organizując ceremonię ślubną i przyjęcia weselnego

ZAPRASZAMY

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1212

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie