Zobacz zdjęcia (4)
Konsultantka ślubna/planerka ślubna. Pomogę zorganizować Twoje wesele!, Poznań - zdjęcie 1
Konsultantka ślubna/planerka ślubna. Pomogę zorganizować Twoje wesele!, Poznań - zdjęcie 2 Konsultantka ślubna/planerka ślubna. Pomogę zorganizować Twoje wesele!, Poznań - zdjęcie 3 Konsultantka ślubna/planerka ślubna. Pomogę zorganizować Twoje wesele!, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

Konsultantka ślubna/planerka ślubna. Pomogę zorganizować Twoje wesele! id:38351

Poznań, wielkopolskie

O nas

Pasjonatka idealnego wesela, wizjonerka perfekcyjnego ślubu. W moim życiu nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też zajęłam się tworzeniem Waszego najpiękniejszego dnia w życiu. On ma być perfekcyjny i wyjątkowy oraz dokładnie taki jak sobie wymarzycie. Czasami nawet nie zdajesz sobie sprawy w którym momencie wpadnie Ci do głowy jakiś genialny pomysł, a potem wystarczy go tylko zrealizować. Dla mnie to proste, a dla Ciebie? Nie? Dlatego tu jestem, żeby zrobić to za Was, a Wy macie być po prostu szczęśliwi. Wszystko co robię, robię z pasją.

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka, niezależnie od tego jak go zaplanujecie będzie on wyjątkowy i niezwykły. Ja mogę to ułatwić i być w Wami w tym dniu, jakże ważnym dla Was. Mogę być z Wami w każdej chwili planowania tego wyjątkowego dnia, mogę wspierać, mogę pomagać, mogę go zaplanować za Was. Bo dla Was najważniejsze jest i powinno być uczucie, które spowodowało, że zdecydowaliście się na ten dzień.

Oferta:
-Negocjacje z wykonawcami
-Korzystne rabaty
-Wyszukiwanie najlepszych wykonawców w Twojej okolicy
-koordynacja dnia ślubu oraz przyjęcia weselnego
-kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Dlaczego ja?
Mam mnóstwo pomysłów, do których realizacji potrzebuje tylko Was. Będę z Wami, w każdej chwili organizacji wesela, będę również w dniu ślubu i wesela, a Wy będziecie się bawić z gośćmi. Jeżeli pojawi się jakiś problem, rozwiążę go tak szybko, że nawet tego problemu nie będziecie w stanie zauważyć. Jestem osobą, która bardzo łatwo nawiązuje kontakty, dlatego nie mam wątpliwości, że się dogadamy. Wybiorę z Wami każdy element ślubu, w tym suknie Panny Młodej i garnitur Pana Młodego. Organizacja ślubu to duże wyzwanie, a moja w tym głowa, żeby dla Was ten czas był spokojny i radosny ;)

liczba odwiedzin: 2205

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie