Zdjęcia | Oferta | Opinie 4

Kreatywna Fotografia Ślubna id:8317

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (4)
Łask, łódzkie
Data dodania: 28-06-2012
Liczba odwiedzin: 1503

Oferta

Szanowni Państwo,

Dzień ślubu bez wątpienia jest jednym z najważniejszych dni w życiu, dlatego zawierając związek małżeński pragniemy, aby te chwile pozostały w naszej pamięci jak najdłużej. Niestety, z biegiem czasu wspomnienia bledną. Aby uchwycić i zachować magię chwili na zawsze. proponuję Państwu fotoreportaż ślubny obejmujący:

przygotowania do ślubu
ceremonię ślubną lub USC
wesele, poprawiny
plener

Mój styl pracy charakteryzuje się przede wszystkim uważną obserwacją. Staram się jak najlepiej oddać moment ukazać wszystkie emocje.
O wszelkich szczegółach współpracy chętnie porozmawiam z Wami podczas niezobowiązującej rozmowy, w trakcie której pokażę swoje prace. Ze swojej strony zapewniam miłą atmosferę podczas realizacji zdjęć, najwyższą jakość fotografii oraz profesjonalna obróbkę komputerową.

Posiadam uprawnienia do wykonywania zdjęć w Kościele wydane przez Kurię Diecezjalną w Łodzi.

Ponadto oferuję:
klasyczne skórzane albumy na zdjęcia
foto książki zaprojektowane specjalnie dla Was
albumy dla rodziców
odbitki w dowolnym formacie

prezentację multimedialną full HD.

Plener ślubny realizuje zazwyczaj w dniu inny niż ślub, istnieje możliwość wykonania pleneru za granicą (np. w takich miastach jak Paryż, Rzym, Praga, Wenecja lub w bardziej egzotycznych miejscach).

Ostateczny koszt ustalony zostaje po sprecyzowaniu indywidualnych oczekiwań i życzeń klienta.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa
  • studio

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Kreatywna Fotografia Ślubna id:8317
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Aneta Bogacka
Aneta Bogacka
(5)
Dodano: 12-01-2013
Gorąco polecamy współpracę z Panem Tomkiem - to czysta przyjemność. Profesjonalny, godny zaufania, posiada duże doświadczenie. Zdjęcia odbywały się w miłej i swobodnej atmosferze. Całość została wykonana bardzo szybko i w najwyższej jakości.
Martyna Borowiecka
Martyna Borowiecka
(5)
Dodano: 10-01-2013
Data imprezy: 16-06-2012
Ślub był dla nas najważniejszym dniem, dlatego wybór dobrego fotografa to nie lada zadanie, bo nie każdy potrafi fachowo uchwycić piękno chwili. Dobry fotograf pracuje na profesjonalnym sprzęcie, poświęca dużo czasu na to, aby zdjęcia były perfekcyjne w każdym milimetrze. Wybór Tomka na naszego fotografa był decyzją podjętą w pełnej świadomości. Ani chwili nie żałujemy Naszego wyboru. Zdjęcia są piękne, uchwycona jest każda minuta naszego Wielkiego Dnia, emocje nasze i bliskich! Zdjęcia robione były z pełnym zaangażowaniem spontanicznie i niepostrzeżenie a to bardzo ważne, bo będąc na ślubach znajomych fotograf bardzo często krępuje młodych czy gości narzucając im co i jak mają robić, u nas było zupełnie odwrotnie. Goście weselni i nie tylko gratulują nam organizacji wesela. Do dziś dostajemy maile w sprawie sukni i innych atrakcji, ale również fotografa a, to świadczy o tym, że jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Zaskakiwał nas swoimi pomysłami. Pozytywne opinie wyrażają nawet ludzie z tej samej branży! Nasze zdjęcia są dla nich wielkim "arcydziełem". Tomek uczestniczył w naszych przygotowaniach, błogosławieństwie, ślubie, weselu, poprawinach i plenerze. Dostaliśmy wspaniały materiał, w który Tomek włożył serce. Otrzymaliśmy również piękny skórzany foto-album z mnóstwem zdjęć z najważniejszych wydarzeń, który wykonany jest perfekcyjnie. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę i mam nadzieje, że kolejną okazją do spotkania będą chrzciny.
romek
romek
(5)
Dodano: 09-01-2013
Data imprezy: 11-08-2012
Jednym słowem Mistrz w swoim fachu ! Jeśli chcecie nie banalne zdjęcia polecam ! Naprawdę warto . Pozdrowienia
Aleksandra
Aleksandra
(5)
Dodano: 08-01-2013
Data imprezy: 18-08-2012
Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym, który chcielibyśmy na zawsze zachować w naszej pamięci. Teraz jest to możliwe dzięki dobremu fotografowi pracującemu na profesjonalnym sprzęcie, którym jest z pewnością Tomek. Zdjęcia urzekają pięknem detali. Tomek towarzyszył nam w każdym ważnym momencie tego wyjątkowego dnia, jakim był nasz ślub, a jednocześnie nie dostrzegało się jego obecności. Wspaniała atmosfera, jaka towarzyszyła w czasie sesji fotograficznej oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście my. Bardzo dobre przygotowanie techniczne, jak również dobra organizacja pracy przekładają się na wyjątkowy efekt końcowy – fotografie o świetnej jakości, przemyślanej kompozycji i, co najistotniejsze, uwieczniające w piękny sposób. Pełen profesjonalizm, a jednocześnie ciepłe i serdeczne podejście do klienta sprawiają, że Tomek jest fotografem z pewnością godnym polecenia. Każdy kto chce mieć niezapomnianą pamiątkę w oryginalnym stylu, ale i również chce się świetnie bawić w czasie sesji fotograficznej powinien zdecydować się na usługi Tomka. Otwarty na sugestie i gotowy na propozycje. Na zdjęciach widać emocje towarzyszące nam tego dnia. Gdy zobaczyliśmy zdjęcia z Naszego Ślubu, to się nimi zachwyciliśmy. Wśród naszych zdjęć jest wszystko co być powinno. Dziękujemy, że zatrzymałeś dla nas te chwile !

Dane kontaktowe

Kreatywna Fotografia Ślubna
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łask
Kod:98-100

Nowe ogłoszenia