Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (3)
Kreatywna i artystyczna historia Waszej miłości - Marcel Siwy, Tarnowskie Góry - zdjęcie 1
Kreatywna i artystyczna historia Waszej miłości - Marcel Siwy, Tarnowskie Góry - zdjęcie 2 Kreatywna i artystyczna historia Waszej miłości - Marcel Siwy, Tarnowskie Góry - zdjęcie 3
1 / 3

Kreatywna i artystyczna historia Waszej miłości - Marcel Siwy id:32753

Tarnowskie Góry, śląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • teledysk z wesela

Mam 19 lat i głowę pełną kreatywności i pomysłów, których mam nadzieję uda mi się użyć właśnie w Waszym filmie. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań ażeby dostarczyć film, który będzie historią opowiedzianą jak tylko najlepiej potrafię. Historią, a nie teledyskiem o wiązaniu butów czy krawata, albo o dachu kościoła pokazywanego z drona, bo jaką miałoby to wartość po 10, 20 albo 30 latach?

Więc chciałbym nakręcić Wasz ślub - bardzo. Na pewno będzie wyjątkowy, a jeszcze bardziej wyjątkowa jest opowieść, która ukrywa się za Waszą miłością. Teraz zna ją niewielu, może tylko Wy, a ja chciałbym żeby znali ją Wasi znajomi, rodzina i kolejne pokolenia.

Wy za to będziecie mieć pamiątkę do której wrócicie po latach z wielką radością. Chcę Was poznać, może Wy chcecie mnie. Więc zapraszam na stronę, albo na fejsa. Pogadamy trochę i sprawimy że ten dzień będzie niezapomniany... Znaczy i tak by był , bo jest bardzo ważny, ale ja chciałbym Wam dać niesamowitą pamiątkę, która nie tylko będzie przypominała ten dzień, ale całą przygodę, która spowodowała, że teraz jesteście razem.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Tarnowskie Góry, , 42-600, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 717