Kryształowy Dworek id:34352

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
Data dodania: 07-03-2018
Liczba odwiedzin: 439

Oferta Sale weselne Mińsk Mazowiecki

Zapraszamy do zorganizowania przyjęcia weselnego w Kryształowym Dworku. Sala bankietowa wyposażona jest w drewniany parkiet, co dodaje komfortu podczas tańców. Klimatyzacja gwarantuje przyjemny powiew chłodu w gorące dni, a sprawne ogrzewanie zapewni ciepły klimat w dni nieco zimniejsze. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przestronna sala daje gwarancję swobodnego poruszania się między stołami, a luźno ustawione krzesła komfortowego kosztowania potraw. Przejście z sali głównej na zewnątrz jest możliwe poprzez 3 pary drzwi. Dzięki temu łatwo jest opuścić salę bez przepychania się pomiędzy innymi uczestnikami przyjęcia i zwiększa to bezpieczeństwo gości. W Kryształowym Dworku do dyspozycji gości oddajemy szatnię, za którą jest odpowiedzialna jedna osoba z obsługi.

Podane menu są tylko naszymi propozycjami. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Jesteśmy w stanie przygotować każde danie, nawet to najbardziej wyszukane. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dla wegetarian i wegan oddzielne menu. Przy każdym menu, bez względu na cenę, zapewniamy kwiaty na stołach, pokrowce na krzesła, dowolne rozmieszczenie rzędów, chlebek dla Państwa Młodych, lampkę szampana na powitanie wszystkich gości, stół na słodko oraz stół owocowy. Napoje zimne, jak i gorące są bez żadnych ograniczeń.

Jeśli Państwo dostarczają własny alkohol to udostępniamy zamykane pomieszczenie z zamrażarką. Nie pobieramy korkowego.

Typ obiektu

 • dwór

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Atrakcje

 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie o Kryształowy Dworek Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.