Kuba Kępiński - Fotograf Ślubny id:12773

Oferta
Dodaj do plannera

Reportaż ślubny z prawdziwego zdarzenia. Zdjęcia bez taniego efekciarstwa. Prawdziwe, piękne i niepowtarzalne.

Nazywam się Kuba Kępiński i jestem fotografem.

Fotografuję od wielu lat. Zaczynałem od tradycyjnych, czarno-białych kliszy, a współcześnie to fotografia cyfrowa. Specjalizuje się w fotografii reporterskiej w tym fotografia ślubna oraz portrecie. Do swojej pracy podchodzę z pasją ale jednocześnie z profesjonalizmem, dlatego nadrzędnym dla mnie jest uzyskanie najwyższej jakości materiału zdjęciowego, dbając jednocześnie o komfort osób fotografowanych. W zdjęciach, które wykonuję nie chodzi jedynie „ładne obrazki”, a o prawdziwe emocje i historie, bez tanich efektów i sztuczności.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2800 PLN / całość

I. Kompletny reportaż ślubny czyli przygotowania pary młodej od początku (godz. do ustalenia), błogosławieństwo, ceremonia ślubna, wesele (przeważnie do godz. 1). Dodatkowo w miejscu gdzie odbywać się będzie przyjęcie, istnieje możliwość ustawienia "Foto Spot-u" czyli miejsca z doświetleniem studyjnym do wykonywania zdjęć typu „fotobudka”.

oraz

II. Sesja plenerowa dostępna w dwóch wariantach:

1) sesja w trakcie wesela w okolicach miejsca zabawy zazwyczaj wystarcza ok 1-1:30h lub

2) sesja w wybranym dniu tygodnia (pon.-czw.), ok 3h, w 2-3 miejscach uzgodnionych wcześniej. Istnieje również możliwość wykonania sesji plenerowej w dowolnym miejscu poza Poznaniem. Jednak przy plenerze wyjazdowym transport jest po Państwa stronie i warunek taki, że powrót jest tego samego dnia.

Po sesjach, w terminie do 60 dni przekazuję materiał zdjęciowy na serwerze do obejrzenia i dzielenia się z bliskimi, oraz materiał zdjęciowy (w pełnej rozdzielczości) na nośniku cyfrowym. Możemy również umówić się opcjonalnie, że cześć (wybrane) zdjęcia zostaną wywołane na papierze w umówionym wcześniej formacie lub w formie fotoksiążki (współpracuję z KrukBook) -do uzgodnienia (płatne dodatkowo w zależności od wyboru).

Wszystkie przekazane zdjęcia podlegają wcześniej foto-obróbce. W zależności od dynamiki i wielkości uroczystości jest to przeważnie ok. 400 fotografii.

Cena wynosi 2800 zł.

Jest to cena ostateczna i jeśli ślub jest w okolicach Poznania to nie doliczam żadnych dodatkowych kosztów tj. dojazd, nocleg itp. W przypadku przejazdów pow. 100 km (w obie strony), ustalam zwrot kosztów paliwa wynoszący 50 zł/100km, a w przypadku przejazdów pow. 400 km konieczne jest zapewnienie noclegu. Warunki dalszych wyjazdów ustalane są już indywidualnie. Płatność całości (pomniejszonej o zaliczkę płatnej przy umowie, 1000 zł) najpóźniej w dniu uroczystości.

Zapraszam do kontaktu. Chętnie zaprezentuje pełne realizacje -po nich najlepiej ocenić estetykę zdjęć i poznać jakie podejście do fotografii preferuję.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

781-030...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Kuba Kępiński Fotograf Ślubny
Imię:Kuba
Nazwisko:Kępiński
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-689
Adres:Obornicka 330
Data dodania: 14-07-2014
Liczba odwiedzin: 547

Nowe ogłoszenia