KUKONI- Technologia na Twój Event

Trzebnica, dolnośląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Bardzo cieszymy się, że dotarli Państwo do naszego ogłoszenia! To znaczy, że szukają Państwo obsługi technicznej na najwyższym poziomie.
Profesjonalnie zajmujemy się oświetleniem scenicznym, iluminacjami oraz nagłośnieniem. Z przyjemnością doradzimy Państwu jakie urządzenia wybrać, aby najlepiej podkreślić uroczysty charakter tego wyjątkowego dnia!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

- Zrealizowaliśmy setki wydarzeń, których celem było jedno: dostarczenie widzowi niezapomnianych wrażeń.

- Technologią eventową zajmujemy się od wielu lat. W międzyczasie pracowaliśmy z najlepszymi agencjami oraz firmami eventowymi, zbierając doświadczenie.

- Oferujemy wysokiej jakości urządzenia oświetleniowe oraz nagłośnieniowe, do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego, na scenie oraz w studiu.

- Nie brak nam kreatywności. Na etapie projektowania eventu, staramy się stworzyć coś niepowtarzalnego, dostarczając tym samym sobie nowych wyzwań, a klientowi coś wyjątkowego i unikalnego.

Naszym dodatkowym atutem jest nasz sprzęt. Posiadamy w ofercie lampy BATERYJNE, a więc takie, które będą ładnie oświetlać Państwa wesele, a przy tym nie potrzeba będzie prowadzić kilometrów kabli, co jest uciążliwe dla gości i brzydko wygląda. Do oświetlenia stolików, możemy zaproponować eleganckie, również bateryjne lampki PROLIGHTS TabLed, które sprawią, że Państwa goście, będą mogli komfortowo spożywać posiłki lub odpoczywać przy stoliku.

Ponadto oferujemy:
- profesjonalne oświetlenie eventowe, wraz z realizacją,
- profesjonalne nagłośnienie eventowe, wraz z realizacją,
- CIĘŻKI DYM,
- projektory GOBO, do wyświetlania loga / imion / inicjałów Pary Młodej,
- iluminacje budynków lub krajobrazu w każdych warunkach atmosferycznych!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kanałów na Facebooku i Instagramie!
Zapraszamy równiej do obejrzenia galerii zdjęć, z naszych standardowych realizacji.

KUKONI- Technologia na Twój Event!

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferujemy urządzenia bateryjne, dzięki czemu w przestrzeni wesela nie trzeba układać kłębów kabli, co czasem wygląda nieestetycznie.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Pracowaliśmy przy dużych produkcjach eventowych i mamy duże doświadczenie w kwestii oświetlenia.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Oświetleniem zajmujemy się od ponad 20 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki wydarzeń, małych i dużych, dla profesjonalnych agencji eventowych i klientów indywidualnych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Eventy to nasza pasja- do każdego wydarzenia podchodzimy z jednakowym, wysokim zaangażowaniem, bo lubimy swoją pracę! Każda impreza dostarcza nam nowych wyzwań, co wymaga kreatywności.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasze urządzenia mogą Państwo oglądać w programach telewizyjnych, takich jak The Voice of Poland. Oferujemy urządzenia marki PROLIGHTS, DAD oraz SMOKE FACTORY, które zostały docenione na całym świecie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Każdy z członków naszej ekipy biegle posługuje się językiem angielskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Ze względu na ilość realizacji i rezerwacje terminów, prosimy o kontakt min. 3 tygodnie wcześniej, żebyśmy mogli uzgodnić wszystkie kwestie związane z weselem. W wyjątkowych sytuacjach, zapraszamy do kontaktu nawet 2 dni przed imprezą- całkiem możliwe, że znajdzie się coś wolnego :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie jest oczywiście darmowe, płacą Państwo jedynie za realizację. W trakcie jego trwania pytamy zwykle ile ma być osób, jak duża jest sala (jeżeli nie możemy spotkać się na miejscu, dobrze by było, gdyby mieli Państwo jakieś zdjęcia), jak długo trwa impreza, czy planują Państwo poprawiny.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każda nasza usługa jest spersonalizowana pod klienta. Nie lubimy pracy w stylu "kopiuj-wklej". Do każdego realizowanego przez nas wydarzenia, podchodzimy indywidualnie, aby klient był w 300% zadowolony z naszej pracy.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Na jednej z naszych realizacji, doszło do spięcia w instalacji hotelu, przez co część naszych urządzeń (głównie komputery i konsole do światła oraz dźwięku) zostało uszkodzonych. Niecałe 5 minut zajęło nam opanowanie sytuacji, ponieważ zawsze obowiązkowo mamy ze sobą zapasowe lampy lub konsole.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Lubimy kreatywne projekty, a także perfekcyjnie wykonany montaż i odpowiednio zaplanowane show, dlatego projektując i realizując swoje wydarzenia inspirujemy się produkcjami telewizyjnymi. Wychodzimy z założenia, że klient ma widzieć efekty naszej pracy, a nie samą pracę.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście lampy bateryjne z naszej oferty, żeby w nocy mieć światło!:)

liczba odwiedzin: 1509

Wyjątkowe sale weselne w mieście Trzebnica

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie