Zobacz zdjęcia (11)
Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 1
Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 2 Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 3 Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 4 Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 5
Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 11

Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej id:48469

Gdańsk, pomorskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
697-091...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

Nazywam się Marcin Jesionek i z ogromną przyjemnością i pasją poprowadzę Waszą niezapomnianą imprezę.
Od 15 lat pracuję przy muzycznej obsłudze wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Jako wokalista i gitarzysta grałem w kilku zespołach weselnych oraz rockowych.

Mieszkam w Gdańsku, pochodzę z Lubelszczyzny ale pracuję na terenie całego kraju - odległość nie stanowi dla mnie problemu.

Na weselu prezentuję głównie taneczne, energetyczne utwory - rock'n'roll, latino, disco, pop, funky itp. - znane i lubiane kawałki muzyki tanecznej, które potrafią porwać do tańca nawet najbardziej opornych. Oczywiście są też nastrojowe ballady a także standardy rockowe więc każdy może znaleźć repertuar idealny dla siebie. Nie zapominam również o starszych pokoleniach oraz miłośnikach standardów muzyki z lat 60., 70., 80., prezentując utwory w rytmach walca, tanga, rumby itp.
Imprezę prowadzę według ustaleń z Parą Młodą - to Wy znacie najlepiej Waszych gości i ich temperament. Bez problemu mogę poprowadzić imprezę bez disco-polo.

Moje bloki muzyczne są wybuchową mieszanką tanecznych utworów, które wyciągają na parkiet nawet tych którzy zazwyczaj nie palą się do tańca. Długość bloków muzycznych jest uzależniona od ilości dań i atrakcji i możecie mi wierzyć, że Wasi goście na pewno nie powiedzą iż przerwy były długie a muzyki było mało.

Moim ogromnym atutem jest to iż zawodowo ŚPIEWAM. W moim repertuarze jest ok. 200 utworów (z różnych gatunków - ballady, rock'n'rolle, utwory pop i disco a także rockowe hity), którymi mogę zaskoczyć Was i Waszych Gości (zapraszam na stronę gdzie jest mała próbka moich możliwości).
Ponadto śpiewam toasty - STO LAT, Gorzka wódka itp. jak również największe hity polskiej muzyki biesiadnej (Szła dzieweczka, Kto w styczniu urodzony jest, Hej sokoły, Gdybym miał gitarę itp. - uwierzcie mi to na prawdę brzmi dobrze jak DJ potrafi zaśpiewać wraz z Gośćmi weselnymi te często pojawiające się na weselach przyśpiewki - łączę w ten sposób opcję DJ+muzyka NA ŻYWO. Blok muzyki biesiadnej jest oczywiście opcją dodatkową (bezpłatną ;-) i nie musi być obecny na Waszym przyjęciu - ale jeśli Wy lub Wasi goście jesteście fanami takiej "części" wesela to możecie na mnie liczyć i możecie być pewni, że nie będziecie zawiedzeni.

Oczywiście zajmuję się też prowadzeniem wesela pod kątem:
- konferansjerskim (od powitania Pary Młodej przez wznoszenie toastów, zapowiedzi punktów stałych, wszelkich atrakcji i dań), jak i
- wodzirejskim (prowadzę zabawy taneczne, konkursy oczepinowe, zabawy integrujące Gości itp.)
Bez problemu mogę poprowadzić imprezę BEZ disco-polo ale jeśli chcecie aby pojawiły się największe przeboje z tego gatunku to absolutnie nie widzę żadnego problemu.
Jeśli planujecie ślub plenerowy (cywilny bądź humanistyczny) w bezpośrednim otoczeniu sali weselnej mogę zapewnić oprawę muzyczną i nagłośnienie (mikrofon bezprzewodowy, kolumna, muzyka odtwarzana bądź wykonywana na żywo - gitara+wokal). Współpracuję również z zawodowymi muzykami - saksofonistami, wokalistkami itp. więc jeśli chcielibyście skorzystać z innych muzyków to jest taka możliwość.

Jeśli Wasza sala weselna składa się z 2 części (1. ze stołami a 2. do tańczenia) to dzięki posiadanemu systemowi bezprzewodowemu mogę zapewnić nagłośnienie również na sali gdzie będą posiłki (muzyka oraz wszystkie zapowiedzi będą dokładnie te same co na sali tanecznej).
Współpracuję z SAKSOFONISTĄ więc jeśli marzyliście aby na Waszym weselu brzmiała muzyka saksofonowa to za dodatkową opłatą można rozszerzyć opcję o dodatkowego muzyka.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego jeśli pojawią się pytania odnośnie mojej oferty.
Jestem pewien, że spełnię Państwa oczekiwania.

Dysponuję zawodowym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniem scenicznym więc zapewniam kompleksową obsługę muzyczną.

Pozdrawiam,
Marcin Jesionek

Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej - film 1 Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jako, że jestem śpiewającym gitarzystą to właśnie te elementy często pojawiają się na prowadzonych przeze mnie imprezach. Kocham śpiewać a gra na gitarze wcale mi w tym nie przeszkadza - na Waszym weselu tych elementów również nie zabraknie. Jestem przekonany, że będzie to miłe zaskoczenie dla Waszych Gości - takie połączenie jest dosyć rzadko spotykane w branży, a już na pewno przy wyborze DJa.
Dodatkowo współpracuje z saksofonistą - jest to świetna opcja aby rozszerzyć i ubogacić warstwę muzyczną Waszego najpiękniejszego dnia.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moje pierwsze wesele jako muzyk to rok 2008. Moja przygoda z imprezami okolicznościowymi trwa już zatem 15 sezonów. Przekłada się to na kilkaset wesel i innych imprez okolicznościowych jakie w tym czasie zagrałem.
Swoją "przygodę" rozpocząłem grając w zespołach weselnych w Lublinie i okolicach (bo z tych rejonów pochodzę). Byłem (dalej jestem i zawsze będę) gitarzystą i wokalistą oraz prowadzącym imprezy jako wodzirej/konferansjer.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Cena mojej usługi obejmuje czas od rozpoczęcia Waszego wesela (pojawienia się Pary Młodej na sali) aż do godziny 4:00.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Cena obejmuje kompletne poprowadzenie wesela pod kątem muzycznym, konferansjerskim i wodzirejskim. Zapewniam profesjonalny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie sceniczne.
W skład oferty wchodzi również oprawa muzyczna Ceremonii Ślubu w plenerze (w otoczeniu sali weselnej)

Skład, w którym występujemy.

Występuję w dwóch wariantach:
1. skład jednoosobowy - pracę wykonuję samodzielnie - jako DJ, wodzirej, z elementami muzyki na żywo (wokal+gitara)
2. skład dwuosobowy - JA + Saksofonista

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Jeśli chodzi o moją ofertę to wszystkie zlecenia jako DJ wykonuję samodzielnie (tzn. bez zastępstw itp.)

Jaki repertuar proponujemy?

Na weselu prezentuję głównie taneczne, energetyczne utwory od lat 60. do współczesnych - m.in. latino, disco, rock'n'roll, funky itp. - znane i lubiane kawałki. Oczywiście są też nastrojowe ballady a także standardy rockowe więc każdy może znaleźć repertuar idealny dla siebie.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście - od pojawienia się Pary Młodej na sali aż po koniec wesela dbam o to aby nawiązywać kontakt z Waszymi Gośćmi - zapowiadam dania, tort, podziękowania dla Rodziców, wszystkie dedykacje oraz punkty wesela, animuję Gości do zabawy, prowadzę oczepiny oraz zabawy integracyjne.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Jestem wokalistą, śpiewam kilka kultowych utworów i.in. z repertuaru Z. Wodeckiego, T. Jonesa, Cz. Niemena, U2, INXS, Dżemu, Elvisa Presleya, Eda Sheerana itp.

Na jakich instrumentach gramy?

Gram na gitarze elektrycznej i elektroakustycznej, dodatkowo mogę rozszerzyć swoją usługę o saksofonistę, który gra na saksofonie, klarnecie i tamburynie (wszystko w odpowiednich proporcjach, stylowo i profesjonalnie).

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

W moim "repertuarze śpiewanym" jest ok. 200 utworów. Znajdują się tam piosenki w językach: polskim, angielskim, włoskim, francuskim oraz hiszpańskim.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście, jestem otwarty i bardzo chętny na Wasze propozycje odnośnie repertuaru.
Możecie być również pewni, że dostosuje się do Waszej listy "piosenek zakazanych" i żadnego utworu z tejże listy nie usłyszycie na Waszej imprezie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej jestem otwarty na przyjmowanie propozycji/sugestii od Gości weselnych - z tym zastrzeżeniem, że musi być to w granicach dobrego smaku, odpowiednich proporcjach oraz z zachowaniem ustaleń pomiędzy mną a Wami - Parą Młodą.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Kultowa Firma Marcin Jesionek (9)

Kultowy DJ - śpiewający DJ, gitarzysta i wodzirej id:48469
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 9 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data imprezy: 19-11-2022
Gdańsk
Data dodania: 20-12-2022

Pan Marcin to zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ! :) super poprowadził imprezę mojej mamy z okazji 50-tych urodzin. Goście nie chcieli zejść z parkietu. Dobrze wyważył przerwy (ani za długie ani za krótkie), super dobrał muzykę (starsze i młodsze osoby uczestniczące) oraz przede wszystkim nie miał problemu z tym, aby wydłużyć godziny swojej pracy, widząc dobrą zabawę Gości. Co więcej ? na spotkaniu, przed imprezą ustaliliśmy wszystkie nasze potrzeby, Pan Marcin przedstawił swoje możliwości, więc wszystko było na 101% dopracowane i dograne.

Dziękujemy, będziemy o Panu pamiętać ! :)
Jolanta i Zuza

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Otomin
Data dodania: 01-10-2022

Zdecydowanie najlepszy DJ jakiego mogliśmy sobie wymarzyć! Dj, który świetnie śpiewa i do tego gra na gitarach to po prostu IDEALNA opcja! Doskonale wyczuwał potrzeby gości, świetne zabawy integracyjne, DJ prowadzi konsultacje z parą młodą na bieżąco, jest elastyczny. Wszyscy goście rewelacyjnie się bawili, tańczyli do samego końca imprezy, parkiet był ciągle pełny. Dodatkowo przepiękne oświetlenie i cały techniczny wygląd stołu. Polecamy z całego serca! 😀

B
Beata i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2022
Gdynia
Data dodania: 26-09-2022

Profesjonalnie, elegancko, z klasą. Jesteśmy zachwyceni, lepszego DJa nie mogliśmy sobie wymarzyć. Goście bardzo zadowoleni. Do tego Marcin jest przesympatycznym człowiekiem, służył nam radą i pomocą na etapie planowania i na samym weselu. Bezbłędnie rozpoznawał potrzeby gości. Do tego gra na gitarze i śpiewa, super sprawa, zwłaszcza, że włącza te elementy do zabawy weselnej. Polecamy z całego serca!

D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Kleszczewo
Data dodania: 26-09-2022

Kultowy Dj! Jeśli planujesz wesele i potrzebujesz osoby która Ci poprowadzi uroczystość profesjonalnie to właśnie to jest właściwy człowiek.
Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu!
Super prowadzona zabawa do tego jeszcze pięknie śpiewa. Wszyskto zgodnie z ustaleniami a nawet więcej :) z czystym sumieniem możemy polecić!

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Bydgoszcz
Data dodania: 06-07-2022

Taki DJ to gwarancja dobrego wesela. Wszystko z klasą i zgodnie z ustaleniami. A występy gitarowe wszyscy z gości wspominają do dziś. Jak wesele to tylko z Kultowy DJ! Polecamy serdecznie

E
Ewa
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Jonkowo
Data dodania: 17-05-2022

Dzięki Marcinowi wesele wyszło naprawdę kultowo :) Chyba przez całe wesele nie było momentu, żeby parkiet był pusty. Zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się do rana, każdy zgodnie po czasie stwierdzał, że było super. Nawet nasz fotograf, na sesji powiedział, że chyba nigdy nie był na tak fajnym weselu, gdzie wszyscy się bawili (dzięki temu mamy też świetne fotki, bo po prostu miał kogo w tańcu fotografować)
Mieliśmy listę kilku swoich utworów i bez problemu pojawiły się w czasie nocy, podobnie jak wybrane i uzgodnione z Marcinem zabawy weselne czy jego śpiew na żywo przy stołach :) Co do reszty nocy to spokojnie zaufaliśmy Marcinowi odnośnie prowadzenia wesela i wyszło idealnie (jako państwo młodzi naprawdę niczym się w tej kwestii nie przejmowaliśmy) :)
Na weselu było sporo dzieci, mimo tego nie zostały pominięte i się nie nudziły. Marcin wiedział kiedy i jak zabawić tę gromadkę odpowiednią piosenką czy wspólną zabawą i tańcami z rodzicami- kaczuszki i te sprawy :D
Dodatkowo nasz ślub odbył się w plenerze, tuż obok sali weselnej. Również w czasie tej ceremonii, wszystko wyszło super ze strony Marcina - w odpowiednim momencie zabrzmiała wybrana przez nas piosenka (jak szłam w stronę przyszłego męża) oraz po wszystkim idealnie została dobrana muzyka, która leciała w tle podczas składania życzeń :)
Ogólnie bardzo polecamy Kultowego DJ'a, bardzo kontaktowy i bezproblemowy w uzgodnieniu wszystkich szczegółów :)

M
Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Nowy Dwór Wejherowski
Data dodania: 04-04-2022

Marcin poprowadził moje wesele tak jak chciałam :) A jestem wymagająca ponieważ sama pracuje w branży ślubnej. Super kontakt wszyscy goście byli zadowoleni i świetnie się bawili. Co jest jeszcze fajne Marcin śpiewa i gra na gitarze! :D POLECAM z całego serca! Dziękujemy i pewnie do zobaczenia :)wszyscy goście byli zadowoleni i świetnie się bawili. Co jest jeszcze fajne Marcin śpiewa i gra na gitarze! :D POLECAM z całego serca! Dziękujemy i pewnie do zobaczenia :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Tczew
Data dodania: 13-12-2021

Zgodnie z opinią naszych gości, nigdy w życiu nie bawili się lepiej na weselu, włącznie z tymi, którzy wyszli na parkiet drugi raz w życiu, tańczyli do rana, i do tej pory nie wiedzą jak to się stało :)
W zasadzie od naszego wesela, najchętniej chodzilibyśmy tylko imprezy Pana Marcina! Polecamy wszystkim z czystym sercem!
Od samego początku, bardzo dobry kontakt, wsparcie, propozycje zabaw/przebiegu imprezy, sumienność. Pan Marcin wysłuchał wszystkich naszych próśb i wprowadził je w życie. Na bieżąco dostosowywał repertuar do naszych gości, dzięki czemu parkiet nigdy nie był pusty. Goście tańczyli nawet w przerwach na jedzenie przy spokojniejszej muzyce :) Do tego wspaniałe ciepłe światła, ten GŁOS i ogień na parkiecie kiedy trzeba. Wszyscy chcą powtórki, na którą też po cichu liczymy :)
Dziękujemy za ten dzień i mamy nadzieję, do zobaczenia!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Kultowa Firma Marcin Jesionek

Nazwa firmy: Kultowa Firma Marcin Jesionek
NIP: 5381808479
Imię i nazwisko: Marcin Jesionek
Adres: Gdańsk, ul. Leszczynowa, 80-175, woj. pomorskie
697-091...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2428
Zadzwoń
697-091...
Napisz

Popularne miasta w okolicy