Baltic String Quartet - kwartet smyczkowy na ślub i wesele id:13323

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Baltic String Quartet - kwartet smyczkowy na ślub i wesele

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
606-429...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 09-10-2014
Liczba odwiedzin: 1111

Oferta

Baltic String Quartet to połączenie profesjonalnego brzmienia, eleganckiej prezencji, szerokiego repertuaru, umiejętności budowania nastroju i prawdziwej pasji do dzielenia się muzyką podczas ważnych wydarzeń i uroczystości. Zespół czterech muzyków - absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku istnieje od 10 lat. Kwartet ma za sobą wiele występów ze znanymi postaciami polskiej estrady, takimi jak Natalia Kukulska czy Maryla Rodowicz, a także gwiazdami zagranicznymi m. in. Stingiem, Katie Melua czy Michaelem Boltonem. Współpraca z Teatrem Muzycznym i Filharmonią Bałtycką sprawia, że muzyka w wielu formatach wypełnia ich codzienność. Baltic String Quartet sprawia, że muzyka przeistacza się w emocje, piękno i niezapomniane wspomnienia, które doskonale pasują do wyjątkowych uroczystości.

Jeden z najważniejszych dni w życiu wymaga szczególnej oprawy. Kwartet smyczkowy na ślub kościelny bądź cywilny to idealna propozycja dla Pary Młodej, która chce wyjątkowo wszystkich uczestników i stworzyć niezapomnianą atmosferę. Oprócz skrzypiec, altówki i kontrabasu, zespół proponuje wokal damski, w ten sposób tworząc kompletną oprawę ślubną. Kwartet wykonuje utwory na wejście, ofiarowanie, wyjście, a także podczas życzeń składanych przez gości. Wśród klasycznych propozycji znajdują się m. in. Marsz Weselny, słynna Aria Jana Sebastiana Bacha, a także Humoreska Dvoraka czy Zima Vivaldiego. W utworach Baltic String Quartet nie brakuje także współczesnej muzyki np. "All You Need Is Love", wykonywanej przez The Beatles. Dobór repertuaru uzależniony jest od preferencji Pary Młodej, a zespół jest w pełni otwarty na ich sugestie i indywidualne potrzeby - istnieje możliwość aranżacji, za dodatkową opłatą, dowolnie wybranego utworu. W zależności od decyzji Nowożeńców oraz kwestii technicznych - kwartet może występować zarówno na chórze jak i przy prezbiterium.

Oprawa muzyczna Baltic String Quartet może ubarwić zarówno uroczystość ślubną, jak i weselny obiad, nadając mu prestiżowego charakteru. Kwartet smyczkowy na wesele to elegancka i klasyczna propozycja, a przy profesjonalizmie muzyków, z łatwością może przerodzić się w oryginalny i pełen zachwycających kontrastów występ. W repertuarze weselnym zespół posiada lekkie i bardzo przyjemne w odbiorze klasyki, standardy jazzowe, polki, walce, czardasze, a także, na życzenie Nowożeńców, aranżację ich ulubionego utworu lub melodii.

Zespół realizuje zlecenia na terenie Trójmiasta i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem i zachęcamy do kontaktu!

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4
  • śpiew damski

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Baltic String Quartet
Imię:Tomasz
Nazwisko:Diakun
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-830
Adres:Chlebnicka 2

Nowe ogłoszenia