Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet - film 1 Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet - film 1

Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet id:22620

Warszawa, mazowieckie
(3)
Dodaj opinię
792-148...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • skrzypce
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 4
 • śpiew damski

KILKA SŁÓW O NAS:

Jesteśmy kwartetem smyczkowym złożonym z młodych ludzi, prywatnie przyjaciół z Akademii Muzycznej w Gdańsku. Połączyła nas pasja do wspólnego grania i tworzenia pięknych brzmień, nie tylko klasycznych. Nasza przygoda zaczęła się już kilka lat temu. Początkowo było to kilka utworów, które przerodziły się w szeroki repertuar zarówno muzyki klasycznej, rozrywkowej jak i filmowej. Od tego czasu regularnie występujemy na licznych prywatnych przyjęciach, oficjalnych uroczystościach, eventach firmowych, a także na estradzie u boku polskich gwiazd: m.in. Kasi Moś, Kasi Cerekwickiej, Piaska czy Justyny Steczkowskiej. Łączymy elegancję muzyki klasycznej z nutą humoru, chcąc sprawić aby każdy fan muzyki, nie tylko klasycznej, mógł odnaleźć cząstkę siebie podczas naszych wystąpień.


CO NAS WYRÓŻNIA:


- INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - do każdej ceremonii podchodzimy na nowo. Rozumiemy, że to Wasz i tylko Wasz dzień – i musi być skrojony na miarę tylko dla Was! Jeśli chcecie, spotkamy się z Wami na żywo, aby omówić wspólną wizję tego wyjątkowego wydarzenia:)

- SZCZEGÓŁOWA KONSULTACJA - poznajemy dokładny scenariusz wydarzenia, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem - bez niespodzianek. Na waszej uroczystości planujecie toast, niespodzianki, przemowy? Dopasujemy do tego muzykę tak, aby była idealnym dopełnieniem, tłem lub głównym elementem!

- PROPOZYCJA REPERTUARU - nie macie pomysłu na wszystkie utwory? Przygotujemy dla Was propozycje repertuaru :) Dowiemy się, jaką muzykę lubicie i jakiego nastroju oczekujecie.

- ELASTYCZNOŚĆ – rozumiemy, że nie chcecie niezręcznej ciszy podczas Waszej ceremonii, dlatego jesteśmy w stanie nieodpłatnie przedłużyć nasz występ o 10-15 min, jeśli wymaga tego sytuacja.

- WIZERUNEK - choć wiemy, że to wy musicie tego dnia wyglądać oszałamiająco, stawiamy na nieskazitelny wizerunek, makijaż i szykowne stylizacje – podkreślamy tym wyjątkowy charakter Waszej uroczystości.

- DODATKOWE INSTRUMENTY - marzysz o wokalistce, trąbce lub innym instrumencie? Możemy na Wasze życzenie nawiązać współpracę z odpowiednią osobą.

- POLECAMY! - wiemy, że ślub to także odpowiedni makijaż, własny organista, dobry zespół weselny, kamerzysta czy fotograf - możemy Wam polecić sprawdzonych i zaprzyjaźnionych specjalistów z branży:)


OFERUJEMY:

- profesjonalizm i najwyższą jakość wykonania
- otwartość na potrzeby klienta
- stały kontakt i konsultacje
- bogaty repertuar
- doświadczenie w oprawie muzycznej ślubów cywilnych i kościelnych

Zobacz zdjęcia (15)
Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet, Warszawa - zdjęcie 1
Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet, Warszawa - zdjęcie 2 Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet, Warszawa - zdjęcie 3 Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet, Warszawa - zdjęcie 4 Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet, Warszawa - zdjęcie 5
Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 15

Oferta

Ślub

2000zł/ występ

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasza oferta wyróżnia się na tle innych, przyciąga uwagę. Nie da się przejść obok niej obojętnie :) Jesteśmy młodzi, uśmiechnięci a przy tym otwarci i kontaktowi.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jest kolorowa, wesoła, otwarta, ale i przy tym bardzo profesjonalna! To właśnie My! Chcemy być sobą w tym co robimy bo cenimy sobie autentyczność zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym :) Dodatkowo nasza II skrzypaczka - Magda Osiecka - zajmuje się makijażem, więc w razie potrzeb łączymy usługi muzyczne oraz beauty :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Przede wszystkim nasza muzyka! Dodatkowo zawsze dopracowany wygląd. Od fryzury po makijaż, kończąc na ubiorze. Dodatkowo kontakt z Nami jest bardzo łatwy i przyjemny

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo sprawiamy radość innym! Możemy podzielić się z Państwem cząstką Nas, jednocześnie sprawiając, że ten najważniejszy dzień będzie jeszcze piękniejszy i bardziej wyjątkowy. Czysta przyjemność :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Brak monotonii! Każdy z Państwa oraz każdy ślub jest tak wyjątkowy i inny! Nie ma nudy w naszej pracy ;D Kochamy to!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wszyscy ukończyliśmy Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku z tytułem mgr sztuki.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy już ponad 3 lata, jednak nasze wspólne muzyczne doświadczenie trwa już prawie 5 ;)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa składa się z różnorodnych pakietów ślubnych zawierających min. oprawę muzyczną ślubu, życzeń czy obiadu weselnego. To Państwo decydują ile i kiedy będziemy grać, jednak maksymalny czas trwania oprawy muzycznej jaką możemy zaoferować to ok. 4 godziny.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W skład naszego zespołu wchodzą: I i II skrzypce, altówka oraz wiolonczela. Dodatkowo możemy wystąpić w towarzystwie wokalistki - Agi Bireckiej ( wokal+ piano) bądź innego wokalisty/wokalistki. Na specjalnie życzenie jesteśmy w stanie także pomóc w znalezieniu innego instrumentu towarzyszącego bądź organisty.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim, więc bez problemu nawiążemy współpracę z Parami Młodymi zza granicy :)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnych, lutniczych instrumentach warunkujących wspaniałą jakość brzmienia naszego kwartetu.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Na podpisanie umowy nie ma co zwlekać, ponieważ popularne daty rozchodzą się czasami bardzo szybko. Jednak z dopięciem wszystkich szczegółów dotyczących Państwa ślubu itp. odzywamy się nie później, niż miesiąc przed ślubem. Jednak w sprawie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i staramy się odpowiadać na wszystkie pytania tak szybko, jak to tylko jest możliwe.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Zazwyczaj nie praktykujemy spotkania na żywo, ponieważ gramy śluby w całej Polsce i nie jest to zawsze możliwe. Cała procedura rezerwacji terminów itp. odbywa się w trybie online. Jednakże na specjalne życzenia organizujemy takie spotkania i nie są one płatne. Z przyjemnością spotykamy się z Państwem by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się mailowo, smsowo, telefonicznie, na messangerze :) Gdzie tylko się da. Jesteśmy otwarci na kontakt i jesteśmy dostępni dla Pary Młodej tak często, jak to możliwe.

Jaki jest styl naszej pracy?

Bardzo zorganizowany, zaplanowany, spokojny, ale także wyluzowany. Pracujemy zawsze z uśmiechem na twarzy :) Będziemy Państwa wsparciem w czasie organizacji oraz w trakcie trwania uroczystości.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jesteśmy w stanie dopasować ofertę specjalnie dla Państwa! Mamy skomponowaną pomocniczą ofertę ślubną , jednak jeśli mają Państwo inną wizję,nie ma problemu żebyśmy zmienili coś specjalnie dla Was! Oprócz muzyki, którą mogą Państwo wybrać, mogą wybrać Państwo także stroje w jakich mamy wystąpić na ślubie czy weselu, aby podkreślały one wyjątkowy charakter Państwa uroczystości.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Rozmawiamy, pytamy i przede wszystkim słuchamy! Nie zakładamy, że ktoś wie i zna wszystko :) My jesteśmy po to, żeby pomóc w decyzji, podpowiedzieć, doradzić. Może widzieliście jakiś film, teledysk, coś na Youtube od razu wam się spodobało? Wystarczy czasami jedno hasło ze strony Państwa Młodych, a my znając tematykę ślubu, jej charakter, jesteśmy w stanie przygotować wstępny Plan od A do Z całej oprawy muzycznej. Następnie konsultujemy cały efekt z Parą Młodą i jeśli otrzymamy akceptację z ich strony, przechodzimy do jego realizacji .

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Nie ma z tym problemu, jeśli jest to na tyle wcześnie że jesteśmy w stanie takie poprawki/zmiany wprowadzić w życie. Czasami przygotowanie materiału nutowego zajmuje sporo czasu, a my chcemy wykonać go zawsze na najwyższym poziomie. Jeśli jesteśmy świadomi, że zmian np. w repertuarze nie będziemy w stanie zrealizować na należytym poziomie, przekazujemy swoją profesjonalną opinie Parze Młodej i ewentualnie proponujemy inne rozwiązanie tej sytuacji.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Z opóźnieniami oraz z utrudnieniami w komunikacji pomiędzy zespołem a organizatorem imprezy. Podchodzimy do wszystkiego ze spokojem, znajdujemy rozwiązanie każdego problemu. Czekamy cierpliwie na swój występ itp mimo nieprzewidzianych sytuacji powodujących opóźnienia. Każda uroczystość jest piękna i jedyna w swoim rodzaju, więc jesteśmy przygotowani na wszelkie wyjątkowe, nieprzewidziane sytuacje :)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Zajmowaliśmy się oprawą muzyczną obiadu weselnego, którego wydawanie miało ogromne opóźnienie. Nasz zespół przygotowany był na 1,5godz muzyki wg wcześniejszych ustaleń w Państwem Młodym. Jednakże ten czas nie wystarczył, aby sala weselna wyrobiła się z wydaniem ostatniego dania. Po konsultacji z Młodymi szybko załagodziliśmy kryzys, powtarzając ich ulubione utwory z repertuaru, przedłużając oprawę muzyczną o dodatkowe 30 min :) Nie ma sytuacji bez wyjścia. Wystarczy rozmowa i wspólnie rozwiążemy każdy, nawet najmniejszy problem :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest wymagany, jednakże bardzo lubimy telefony z Państwa strony oraz Państwa cenne opinie!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Szukamy nowych materiałów, zlecamy napisanie nowych aranży w celu poszerzenia naszego repertuaru. Nawiązujemy współpracę z zaprzyjaźnionymi muzykami. Tworzymy nowe materiały promocyjne - sesje zdjęciowe, nagrania audio oraz video.

Opinie (3)

Kwartet smyczkowy na Twój ślub - Zespół Unicorn String Quartet id:22620
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2021
Gdańsk
Data dodania: 12-09-2021

Cały kwartet zapewnił nam tak magiczną oprawę ślubu, że nie tylko my ale i wszyscy goście byli niesamowicie wzruszeni i zachwyceni. Nam mieszały się łzy szczęścia z łzami wzruszenia. Tego po prostu nie da się opisać, tej precyzji, magii i zaangażowania. Jesteście niesamowici! Dziękujemy ❤️

Anna
12-09-2021

Jeszcze raz bardzo dziękujemy! ❤️ Udzieliła nam się wspaniała atmosfera uroczystości. Będziemy ja wspominać jeszcze nie raz! 😊

M
Milosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Sierakowice
Data dodania: 09-09-2021

Ślub przy muzyce smyczkowej ma wzruszająca i magiczna aurę. Nie do opisania trzeba to poczuć. Goście zachwyceni i we wspomnieniach cały czas wracają do tej magicznej atmosfery dzięki muzyce tak dobrze wyrażającej uroczysty oraz poważny a zarazem lekki i przyjemny charakter uroczystości. Sam kontakt z Unicorn i p. Magda super przyjemny i łatwy (nie jest to tak oczywiste jak mogło by się wydawac- mieliśmy z innym kwartetem ciężki kontakt, stres i niepewność), tutaj Wszystko bardzo gładko i profesjonalnie, wszyscy uśmiechnięci- widać, że muzyka płynie nie z instrumentów ale prosto z serc. Cały kwartet super ubrany i sami potrafiący wyczuć klimat, co i kiedy grać.
Bardzo polecam. Naprawdę niezapomniany ślub i przeżycie dla nas, młodych i wszystkich gości.
Jak smyczki to tylko Unicorn!

Anna
09-09-2021

Bardzo nam miło! Aż łza kręci się w oku przy czytaniu tych pięknych słów! Cieszymy się ogromnie, że byliśmy z Wami! :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego i mamy nadzieję Do Zobaczenia! :D Dziękujemy!!!

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pruszcz Gdański
Data dodania: 07-07-2019

Gorąco polecam. Świetna oprawa ślubu. Kwartet dosknale podkreśla charakter takiej uroczystości, zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni :)

Kontakt

Imię i nazwisko: Anna Tarniowa
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
792-148...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5803
Zadzwoń
792-148...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie