kwartet smyczkowy - profesionalna oprawa muzyczna id:12150

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 4

Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych (śluby, uroczyste obiady, bankiety, spotkania biznesowe, wernisaże, jubileusze, sympozja i konferencje, koncerty świąteczne).

Jesteśmy kwartetem lubiącym wspólną pracę oraz wyzwania, dlatego zespół jest w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom. Dysponujemy ciekawym oraz zróżnicowanym repertuarem (muzyka klasyczna, rozrywkowa, filmowa).

Nasza oprawa muzyczna uatrakcyjni każdą uroczystość!

Opinie (1)

kwartet smyczkowy - profesionalna oprawa muzyczna id:12150
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Ania Luszynska
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-05-2017
Kwidzyn
Data dodania: 17-01-2018

Ustalenie szczegolow i wycena zostala przeprowadzona z pania Joanna Olczyk, ktora byla bardzo komunikatywna, szybko odpowiadala na wiadomosci, przekazala probki utworow, oraz byla bardzo elastyczna w stosunku do ostatecznego wyboru i zmian. Pani Ola rowniez potrafila doradzic, ktore z utworow beda sie nadawac do grania w trakcie nabozenstwa, zwazywszy na bardzo konserwatywna postawe proboszcza i kategorycznym zakazie grania utworow swieckich (...). W dniu slubu caly kwartet zagral przepieknie uswietniajac ten wzruszajacy moment. Bardzo dziekujemy zwlaszcza za koncert przed kosciolem po mszy, wsrod wiwatow i zyczen. Pozdrawiamy serdecznie. Ania i Tomas.

liczba odwiedzin: 1412

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie