Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
LACONA Sala Bankietowa , Stąporków - zdjęcie 1
LACONA Sala Bankietowa , Stąporków - zdjęcie 2 LACONA Sala Bankietowa , Stąporków - zdjęcie 3 LACONA Sala Bankietowa , Stąporków - zdjęcie 4 LACONA Sala Bankietowa , Stąporków - zdjęcie 5
1 / 5

LACONA Sala Bankietowa id:19819

Stąporków, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • parking
  • ogród/taras

Przygotowanie udanego wesela to sztuka i ogromna ilość pracy. Przede wszystkim dla przyszłych Państwa młodych, którzy muszą w tym czasie podjąć wiele trudnych decyzji. Rynek weselny to obecnie ogromna różnorodność koncepcji i przeogroma ilość atrakcji, które można wpleść w ten ważny wieczór.

Organizując swoje wesele w Laconie otrzymujecie Państwo wsparcie na każdym kroku drobiazgowego planowania Waszego święta. Wesele w Laconie to nie tylko wynajęcie sali. Jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy stać się Waszym doradcą, służyć naszym wieloletnim doświadczeniem i dzielić się posiadaną przez nas wiedzą. Na bieżąco śledzimy obowiązujące trendy, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i spełnianie Waszych marzeń.

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie duże, klimatyzowane sale, które z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Wspaniałą atmosferę każdego przyjęcia stworzą dekoracje sal i stołów przygotowywane przez zawodowych dekoratorów i dyplomowanych florystów. Współpracujące z nami od wielu lat, sprawdzone i dające gwarancję jakości firmy zadbają o Państwa wspomnienia na cudownych zdjęciach i wspaniale zrealizowanych filmach. Zespoły muzyczne czy Dj-e spowodują, że goście nie zechcą zejść z parkietu.

Myślimy również o najmłodszych uczestnikach zabawy. Dysponujemy salą - bawialnia, w której opiekę nad pociechami Waszych gości może roztoczyć zawodowy opiekun/animator.

Decydując się na organizację tego święta w naszym lokalu możecie być Państwo pewni, że zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół po to, aby Państwo i Wasi Goście czuli się u nas jak najlepiej.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Stąporków, , 26-220, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 5763

Popularne miasta w okolicy