LACONA Sala Bankietowa id:19819

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Stąporków, świętokrzyskie
Data dodania: 03-03-2016
Liczba odwiedzin: 2806

Oferta Sale weselne Stąporków

Przygotowanie udanego wesela to sztuka i ogromna ilość pracy. Przede wszystkim dla przyszłych Państwa młodych, którzy muszą w tym czasie podjąć wiele trudnych decyzji. Rynek weselny to obecnie ogromna różnorodność koncepcji i przeogroma ilość atrakcji, które można wpleść w ten ważny wieczór.

Organizując swoje wesele w Laconie otrzymujecie Państwo wsparcie na każdym kroku drobiazgowego planowania Waszego święta. Wesele w Laconie to nie tylko wynajęcie sali. Jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy stać się Waszym doradcą, służyć naszym wieloletnim doświadczeniem i dzielić się posiadaną przez nas wiedzą. Na bieżąco śledzimy obowiązujące trendy, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i spełnianie Waszych marzeń.

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie duże, klimatyzowane sale, które z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Wspaniałą atmosferę każdego przyjęcia stworzą dekoracje sal i stołów przygotowywane przez zawodowych dekoratorów i dyplomowanych florystów. Współpracujące z nami od wielu lat, sprawdzone i dające gwarancję jakości firmy zadbają o Państwa wspomnienia na cudownych zdjęciach i wspaniale zrealizowanych filmach. Zespoły muzyczne czy Dj-e spowodują, że goście nie zechcą zejść z parkietu.

Myślimy również o najmłodszych uczestnikach zabawy. Dysponujemy salą - bawialnia, w której opiekę nad pociechami Waszych gości może roztoczyć zawodowy opiekun/animator.

Decydując się na organizację tego święta w naszym lokalu możecie być Państwo pewni, że zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół po to, aby Państwo i Wasi Goście czuli się u nas jak najlepiej.

Typ obiektu

 • restauracja

Standard

 • parking
 • ogród

Opinie o LACONA Sala Bankietowa Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.