Lata '20 - Lata '40 - Oryginalny Pokaz Swingu w klimacie Vintage

350 zł
Katowice, śląskie

O nas

Jeżeli czekacie na powrót lat '20, lubicie czarno-białe filmy i wiecie kim byli Fred Astaire lub Ginger Rogers, nasza oferta jest dla Was idealna. Jeżeli po prostu szukacie atrakcji na wesele, prawdopodobnie też :-)
Specjalizujemy się w tańcach swingowych, takich jak Charleston, Vintage Jazz czy Lindy Hop. Prowadzimy zajęcia, organizujemy imprezy, warsztaty, żyjemy tym w każdej wolnej chwili.
Proponujemy Wam i Waszym gościom podróż wehikułem czasu do lat '20 ubiegłego wieku. Będziemy się bawić i szaleć dokładnie tak, jak robili to ludzie 100 lat temu. Nawiasem mówiąc: Charleston'a tańczono, żeby wspomóc działanie niewielkich ilości alkoholu zdobywanego w czasach prohibicji ;-) Zatańczymy wspólnie w parach lub solo (jeśli sobie życzycie) lub zaprezentujemy bogactwo tańców swingowych w czasie pokazów. Wybór należy do Was.
Jesteśmy jedynym Studiem w Katowicach, które zajmuje się profesjonalnie swingiem. Kształcimy się regularnie w kraju i za granicą, a prowadzący zajęcia i pokazy Jarek Rupiewicz jest jednym z prekursorów środowiska tańców swingowych w Polsce i niezłym showmanem.
Będą Państwo zadowoleni ;-)

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

liczba odwiedzin: 2587

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie