Oryginalny Pierwszy Taniec - Swing City id:21207

Oferta
Dodaj do plannera

Pierwszy taniec to najważniejsze taneczne wydarzenie każdego wesela, które rozpoczyna zabawę. Młoda para tańczy do wybranego przez siebie utworu, a wszyscy zaproszeni goście oglądają ich występ. Jest to pierwszy taniec wieczoru.

Swingujący pierwszy taniec to najważniejszy taniec wieczoru w oryginalnej stylistyce swingowej i najczęściej do muzyki swingowej. Od prawie stu lat swing porywa ludzi do tańca, pomaga im wyrażać na parkiecie emocje, sprawia że czują się w tańcu komfortowo.

Swing pomoże oczarować zaproszonych gości. Sprawi, że występ młodej pary będzie niezapomnianym wydarzeniem. Swing pozwoli tanecznym krokiem wejść w nowe życie.

Nastrojowy Frank Sinatra i jego „Fly me to the moon”, energetyczny Benny Goodman z piosenką „Sing, sing”, rock and rollowe „Do You love me” z filmu Dirty Dancing. A może coś współczesnego, zatańczonego w niebanalny sposób.

Pierwszy taniec nie musi być nieśmiertelnym walcem. Może być pełen energii lub romantyzmu. Szalony lub stonowany. Szybki lub wolny. Może być przygotowaną choreografią lub prowadzoną przez partnera improwizacją.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec

Pozostałe

  • rock'n'roll

Cennik

Orientacyjna cena: 50 PLN / godz.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Oryginalny Pierwszy Taniec - Swing City
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Data dodania: 31-05-2016
Liczba odwiedzin: 123

Nowe ogłoszenia