Zobacz zdjęcia (5)
Laura Bork Fotografia i Film, Elbląg - zdjęcie 1
Laura Bork Fotografia i Film, Elbląg - zdjęcie 2 Laura Bork Fotografia i Film, Elbląg - zdjęcie 3 Laura Bork Fotografia i Film, Elbląg - zdjęcie 4 Laura Bork Fotografia i Film, Elbląg - zdjęcie 5
1 / 5

Laura Bork Fotografia i Film id:24953

Elbląg, warmińsko-mazurskie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
728-809...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Fotografia jest dla mnie nie tylko pasją ale także pracą na pełen etat. Tworząc swoje reportaże staram się uchwycić całą magię i emocje chwili. Poprzez dyskretną obserwację próbuję uchwycić decydujący moment. Osobiście jestem matką dwójki dzieci i spełnioną żoną. Bardzo cenię sobie moją rodzinę i dzięki temu rozumiem potrzebę dokumentowania poprzez fotografię: miłości, magii chwil oraz ciepłych emocji.
Mieszkam w uroczej wsi nad Zalewem Wiślanym.
Fotografuję w Elblągu oraz okolicach.
Jestem amatorką zachodów słońca, dobrej kawy, ciekawej lektury i szydełkowania.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Posiadam duże doświadczenie w tworzeniu pięknych reportaży ślubnych, ponieważ fotografuję od 8 lat. Starannie tworzę wyjątkowe pamiątki ślubne w konkurencyjnej cenie. Podczas pracy zawsze możecie liczyć na mój uśmiech i spokojne usposobienie. Jestem elastyczna, łatwo dogadać się ze mną w sprawie ewentualnych zmian i terminowo wywiązuję się z zawartych umów. Spotkałam się z dobrym odzewem ze strony klientów, w internecie są same pochlebne opinie o mojej pracy, do której zawsze się przykładam.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Tym co wyróżnia moją ofertę, jest moja dewiza "Fotograf na całej życie". Oznacza to, że decydując się na moje usługi dostajecie rabaty na kolejne sesje, ponieważ zajmuję się nie tylko ślubami. Posiadam studio fotografii rodzinnej, gdzie fotografuję także kobiety w ciąży, noworodki oraz moje rodzinki, które spotkały się ze mną już na ślubach i utrzymują kontakty. Jestem zaszczycona tym i ogromnie się cieszę, że mogę towarzyszyć Wam w najpiękniejszych momentach Waszego życia.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Posiadam wykształcenie fotograficzne, ponieważ ukończyłam Sopocką Szkołę Fotografii, otrzymując dyplom zawodowy. Moim osiągnięciem jest także to, że z sukcesem prowadzę swoją firmę od 8 lat, stale posiadając zainteresowanie moimi usługami. Ukończyłam liczne warsztaty fotograficzne.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Na ślubie jestem do Waszej dyspozycji od 13:00-1:00, czyli do końca oczepin. Posiadam także w swojej ofercie atrakcyjne pakiety na śluby cywilne z przyjęciem, które trwają znacznie krócej. Jak wspomniałam wyżej, jestem elastyczna i potrafię dostosować się do najbardziej wymagających klientów, oferując im zawsze atrakcyjną ofertę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- Fotografowanie od 13:00 do 1:00
- Udostępnienie 300 wybranych zdjęć poddanych obróbce cyfrowej
- Pendrive w pudełku
- Zdjecia dostępne online (minimum 4 miesiące)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się od momentu kiedy chciałam fotografować swoje dzieci. Wtedy to, po urodzeniu córki, zakupiłam aparat i zaczęłam wciągać się w fotograficzny świat. Cały czas się kształcę od tamtego momentu, czyli od 9 lat, starając się, aby moje zdjęcia dla Was były jeszcze piękniejsze.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w mojej pracy lubię fakt, że towarzyszę parom w najpiękniejszym dniu ich życia. Czuję się tym zaszczycona, że wybieracie właśnie mnie do fotografowania Waszego Dnia. Świetnie się czuję w reportażu, wyłapując najlepsze momenty wesela, a także podczas ślubu, kiedy to Wasi najbliżsi nie szczędzą emocji, a ja mogę uchwycić na zdjęciach ich całą miłość do Was.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na profesjonalnych pełnoklatkowych bezlusterkowcach klasy premium, należących do systemu Sony - a7 III oraz a7 IV.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze techniczne jest bardzo ważne, ponieważ zapewnia mi bezpieczeństwo pracy. Podczas fotografowania ślubów, używam jednocześnie dwóch kart, ponieważ pozwalają mi na to możliwości mojego aparatu. Zapis zdjęć odbywa się jednocześnie na obydwu nośnikach, aby wykluczyć możliwość utraty materiału. Materiał ze ślubu, przechowuję później w chmurze, wykluczając ryzyko jego zagubienia/ zniszczenia, co zdarza się na zwykłych dyskach. Zapasowa kopia materiału jest także na zwykłym dysku zewnętrznym. Podczas ślubu dla bezpieczeństwa mam ze sobą drugi aparat, gdyby pierwszy mnie zawiódł. Posiadam także odpowiednie oświetlenie błyskowe - lampy reporterskie, które rozstawiam na sali, aby zdjęcia były piękne w każdych warunkach oświetleniowych.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Z reguły usługę realizuję sama, bądź we współpracy z moim małżonkiem, który jest operatorem kamery, a także fotografem. Nasze spojrzenie na ślub to najpiękniejsza i kompletna pamiątka film+foto.

Jak ubieramy się na wesele?

Na śluby ubieram się w stylu smart casual, który łączy elegancję z wygodą. W praktyce oznacza to, że noszę odpowiednie sukienki/ eleganckie spodnie/ koszule w stonowanej kolorystyce, ale rezygnuję ze szpilek, czy kostiumu na rzecz wygodnych butów. Staram się nie rzucać w oczy swoim ubiorem.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniam w galerii online, która jest ważna 4 miesiące. Dodatkowo otrzymujecie ode mnie wszystkie zdjęcia zgrane na pendrive'a oraz odbitki z najpiękniejszych ujęć.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na materiał wynosi do 3 miesięcy ale z reguły oddaję go dużo wcześniej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam imienne zezwolenie na fotografowanie podczas celebracji liturgicznych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

"Idealne zdjęcie" to fotografia przedstawiająca decydujący moment, który jest pojęciem sformułowanym przez Henri Cartier Bressona. Opiera się na szybkiej uwadze fotografa i dostrzeżeniu w krótkim czasie kompozycji rozgrywającej się sceny. Dzięki temu tworzę wyjątkowe momenty na zdjęciach, czasami takie, których sami nie zdążycie dostrzec z przeciągu dynamicznie toczącej się uroczystości.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubię uwieczniać przysięgę, ponieważ widać na niej Wasze skupienie, to jak bardzo się kochacie, co jest widoczne we wzajemnym spojrzeniu. Uwielbiam także zabierać Was na króciutkie mini sesje w dniu ślubu, gdzie na spokojnie możecie odpocząć i ujrzeć siebie, opowiadając o swoich emocjach. Niejako przy tej okazji powstają najpiękniejsze ujęcia.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Moje Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe plażę nad Morzem Bałtyckim oraz plażę nad Zalewem Wiślanym ( okolice Kadyn ), które znajdują się w Naszej najbliższej okolicy. Dodatkowo lubię zabierać klientów do lasu, na polankę, czy na łąkę lub nad mazurskie jeziora.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zrealizowałam usługę to ślub w Riomaggiore we Włoszech w 2016 roku, kiedy to Para wzięła ślub tylko w towarzystwie świadków, a rodzice mogli oglądać transmisję przez internet.

Jaki jest styl naszej pracy?

Preferuję reporterski, nienachalny styl pracy. Staram się nie rzucać w oczy, a jednocześnie być wszędzie tam, gdzie coś się dzieje.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepis na znakomitą zabawę na weselu to dobry humor, dużo uśmiechów i czułości z dopiero co poślubionym partnerem, odrobina luzu, a także dobra muzyka oraz zaufani usługodawcy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją i wzorem do naśladowania jest dla mnie jest Adam Trzcionka, znany fotograf, tworzy on niezwykle spostrzegawcze, precyzyjne i wyjątkowe reportaże ślubne. Uznawany fotograf w Polsce i na świecie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jeżeli tylko sobie życzycie jestem w stanie spersonalizować moją usługę na Wasze życzenie. Wszystko jest kwestią dogadania się. Jestem bardzo elastyczna i reaguję aktywnie na potrzeby moich klientów.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla mnie żadną przeszkodą, ponieważ posiadam profesjonalne aparaty, bardzo jasne obiektywy o przesłonie 1.8, a na sali rozstawiam lampy reporterskie na statywach, aby tworzyć piękne oświetlenie, oddające w jak najlepszej jakości dynamikę Waszej zabawy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabrałabym ze sobą skrzynkę z niezbędnymi narzędziami oraz scyzorykiem.

Nasze pasje.

Jestem studentką psychologii, pasjonuję się drugim człowiekiem. Chciałabym w przyszłości także skończyć studia z fotografoterapii, aby połączyć moje dwie największe pasje - zainteresowanie drugim człowiekiem i otworzenie się na jego potrzeby, a także fotografię, która pozwala mi to uchwycić.

Ciekawostki na nasz temat.

Jako ciekawostkę mogłabym powiedzieć, że tak jak mój Tato chciałam kiedyś być żołnierzem i nawet byłam na miesięcznym szkoleniu, jednak szybko życie zweryfikowało moją prawdziwą, artystyczną duszę i teraz zajmuje się celnym wykonywaniem fotografii ;) .

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Mój ulubiony film to Interstellar. Ulubionych książek mam bardzo wiele, nie sposób ich wszystkich wymienić. Serial, który oglądałam z zapartym tchem i na nim nie zasnęłam to Gra o Tron, Dom z papieru, Stranger Things, z polskich seriali to Wataha.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019

Opinie (14)

Laura Bork Fotografia i Film id:24953
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Julia i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Elbląg
Data dodania: 16-10-2021

Dziękujemy za przepiękna pamiątkę! Cudowna atmosfera. Polecamy z całego serca 😊❤️

O
Ola i Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-05-2019
Elbląg
Data dodania: 27-10-2019

Długo szukaliśmy idealnego fotografa na nasze wesele. Oboje od początku wiedzieliśmy jedno – że chcemy naturalnych zdjęć. Laura jest wspaniałą fotografką, jej zdjęcia są piękne i naturalne. To profesjonalistka w każdym calu. Wszystko przebiegało perfekcyjnie, nawet podczas naszego szykowania się do ceremonii w domu Laura służyła nam pomocą, cały czas nas uspokajała i służyła radą. To nie tylko świetny fotograf ale niezwykle ciepły człowiek. Dodatkowo śmiejemy się, że Laura jest niczym Gepetto, bo z dwóch kawałków drewna jak my dwoje potrafiła wykrzesać piękne, naturalne fotografie 😉 Wcale nie odczuliśmy, że byliśmy fotografowani przez całą uroczystość jak i wesele. Zdjęcia wyszły przepiękne, mamy cudowną pamiątkę. Dziękujemy i polecamy Laurę bo jest po prostu najlepsza!

J
Justyna i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-06-2019
Braniewo
Data dodania: 08-10-2019

Polecamy bardzo wspaniałe małżeństwo które ma ogromny talent w tworzeniu czegoś czego nie da się opisać słowami po prostu trzeba tego doświadczyć , zdjęcia Pani Laury pokazują jej ogromną wrażliwość,ciepło i seredeczność a film który stworzył jej mąż pokazuje wszystko co chcieliśmy zobaczyć pełen profesjonalizm A największą ich zaletą jest to że naprawdę nie czuje się ich obecności co sprawia że czuliśmy się bardzo komfortowo a efekty końcowe są przepiękne :) Dziękujemy za to że jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu uwieczniliście właśnie Wy :) POLECAMY :)

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Elbląg
Data dodania: 07-10-2019

Miałam przyjemność być fotografowana przez Laura Bork z czystym sumieniem mogę napisać że jest świetnym fotografikiem. Ma swój własny styl, ale jest także elastyczna otwarta, co bardzo ułatwia współpracę. Jest kreatywna, wszechstronna, kontaktowa i konkretna. Same superlatywy!
Polecam

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Elbląg
Data dodania: 20-01-2019

Dziękujemy za super zdjęcia. Niezapomniana pamiątka na lata! Polecamy

Z
Zaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Elbląg
Data dodania: 07-01-2019

Laura jest profesjonalistka w każdym calu. Zdjęcia zachwycają oryginalnością , niestandardowością, spontanicznością, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Cudowna pamiątka na całe życie. I do tego ten pendrive .....pachnący lasem
Dziękujemy Ż&S xx

Laura
07-01-2019

Dziękuję za to, że wybraliście właśnie mnie abym towarzyszyła Wam Kochani w tym pięknym dniu

D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2018
Elbląg
Data dodania: 18-10-2018

Przepiękne zdjęcia!! Jesteśmy bardzo zadowoleni!! Dziękujemy :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Morąg, woj. Warmińsko- Mazurskie
Data dodania: 09-10-2018

Laura jest bardzo spokojną a zarazem mega kontaktową i uroczą osobą. Przez cały czas wesela starała się być " niewidzialna". Wcale nie odczuliśmy, że nas fotografowała przez całą uroczystość. Zarówno zdjęcia z wesela jak i z sesji wyszły świetnie. Z przyjemnością polecamy Laurę!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 5782998698
Adres: Elbląg, , 82-340, woj. warmińsko-mazurskie
728-809...
liczba odwiedzin: 5279
Zadzwoń
728-809...
Napisz

Popularne miasta w okolicy