Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Laura Bork Fotografia id:24953

Kontakt

Napisz wiadomość Opinie (2)
Elbląg, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 01-02-2017
Liczba odwiedzin: 271

Oferta

Fotografia to dla mnie nie tylko pasja, ale także praca na pełny etat. W całości poświęcam się temu, aby moje zdjęcia były coraz piękniejsze i lepsze. Tworząc swoje reportaże staram się uchwycić całą magię i emocje z pięknego dnia jakim jest Wasz Ślub. Uczę się w Sopockiej Szkole Fotografii, ukończyłam Warsztaty Fotograficzne w Złodziejewie, a także organizowane przez tak wspaniałych fotografów ślubnych jak Łukasz Sienkiewicz, czy Kamila Piech.

Na poważnie fotografią zajmuję się od września 2015 roku, jednak już od wielu lat otacza mnie świat kadrów i zdjęć. Mając wcześniej doświadczenie dziennikarsko oraz filmowe, pracowałam między innymi we współtworzonej telewizji KREATYWNI.TV oraz firmie M&K-STUDIO. W gronie ludzi tworzących profesjonalne produkty reklamowe oraz filmy ślubne od zawsze brakowało nam dobrego fotografa. Podjęłam studia fotograficzne i postanowiłam postawić się w roli jako Dobry Fotograf. Od tego czasu nieustannie zbieram doświadczenie fotografując śluby, wydarzenia sportowe, eventy a także robiąc plenerowe i studyjne sesje fotograficzne. Moja pasja to reportaż ślubny oraz sesje fotograficzne. Moim atutem jest fakt, że nie pozwalam sobie na fotografię metodą prób i błędów. Zaczynam mając ogromną wiedzę teoretyczną, profesjonalny sprzęt i odpowiednio ukształtowane wzorce. To nie moje hobby, tylko praca na pełen etat, której poświęcam codziennie ogromną uwagę.

Specjalizacja:

  • dron
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Laura Bork Fotografia id:24953
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Monika
Dodano: 18-03-2017
Data imprezy: 04-08-2016
Miejscowość: Riomaggiore
Laura, to wspaniała, wrażliwa osoba, któa przez swój obiektyw potrafi spojrzeć jak nikt inny. Ujmie w kadrze to co najważniejsze, wyłapie moment i chwilę...
Podczas uroczystości staje się nagle niewidzialna ze swoim sprzętem, wtapia się w otoczenie, co sprawia, że człowiek czuje się swobodnie i zapomina, ze jest 'ostrzeliwany' ;) A później takie zaskoczenie! 'Ale kiedy zrobiłaś to zdjęcie?' 'Jaki piękny widok! Ale to ujęłaś!' - i tak przy każdym zdjęciu.
Jeśli szukasz fotografa z duszą i dobrym okiem - polecam <3 :)
(5)
Autor: Anna
Dodano: 06-03-2017
Data imprezy: 20-08-2016
Miejscowość: Komorowo Żuławskie
Serdecznie polecam !

Wraz z mężem nie jesteśmy fotogeniczni a naszej Cudownej Pani Fotograf udało się stworzyć piękne zdjęcia.
Otrzymaliśmy zdjęcia z wesela w eleganckim etui i zgodnie z terminem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów prac. Pełen profesjonalizm i kontakt.


Pani fotograf godna polecenia ! :-)

Dane kontaktowe

Laura Bork Fotografia
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Elbląg
Kod:82-300

Nowe ogłoszenia