Laura Bork Fotografia i Film id:24953

2500 zł / całość
Elbląg, warmińsko-mazurskie
(10)
Dodaj opinię
728-809...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Fotografia to dla mnie nie tylko pasja, ale także praca na pełny etat. W całości poświęcam się temu, aby moje zdjęcia były coraz piękniejsze i lepsze. Tworząc swoje reportaże staram się uchwycić całą magię i emocje z pięknego dnia jakim jest Wasz Ślub.

Ukończyłam Sopocką Szkołę Fotografii, która wyczuliła mnie na reporterskie, niemalże dyskretne, podejście do fotografowania w tym najważniejszym dla Was dniu. Z kolei współpracując ze mną podczas sesji fotograficznej możecie liczyć na moje pełne zaangażowanie i uśmiech.

Nie uznaję pośpiechu, razem tworzymy zdjęcia.

Moim atutem jest fakt, iż mam ukształtowane solidne fundamenty teoretyczne, a także profesjonalny sprzęt. Dzięki temu moje zdjęcia są nie tylko pełne uczuć i emocji ale przede wszystkim stanowią precyzyjny reportaż najważniejszych chwil w Waszym życiu.

Prywatnie jestem żoną, matką oraz mieszkanką uroczej wsi nad Zalewem Wiślanym. Bardzo cenię sobie moją rodzinę i dzięki temu rozumiem potrzebę dokumentowania poprzez fotografię: miłości, magii chwil oraz ciepłych emocji.

Jeśli chcesz wspólnie ze mną stworzyć taką pamiątkę zapraszam do współpracy.

Posiadam imienne upoważnienie do fotografowania podczas ceremonii liturgicznych.

Jeśli szukacie pakietu film + foto dobrze trafiliście.

Mój Mąż na co dzień tworzy filmy ślubne razem ze swoim przyjacielem jako M&K Studio. Oboje wiemy jak ważna jest współpraca fotografa i filmowca w najważniejszych momentach Waszego dnia. Pracując razem wiemy, jak się poruszać i co robić, żeby nie wchodzić sobie w drogę. Tworzymy swoje pracę na podobnych zasadach – oboje preferujemy reportażowy, naturalny styl dzięki czemu Pary Młode często zapominają że w ogóle mieli ekipę fotograficzno-filmową.

Jeżeli zdecydujecie się na pakiet film+foto zyskacie małżeństwo które pracując, pomaga sobie nawzajem abyście mieli jak najlepszą pamiątkę. Wasza sesja fotograficzna odbędzie się razem z filmową, a oba reportaże dostaniecie w podobnym, pasującym do siebie stylu. Dodatkowo ograniczycie do tego formalności podpisując jedną umowę.

Oferta

PAKIET I Foto
2500 / całość

- Fotografowanie od przygotowań do 22:00
- Udostępnienie 300 wybranych zdjęć poddanych obróbce cyfrowej
- Pendrive w pudełku
- Zdjecia dostępne online (minimum 4 miesiące)
- Plenerowa sesja innego dnia

Pakiet II Foto
3500 / całość

- Fotografowanie od przygotowań do oczepin
- Udostępnienie 700 wybranych zdjęć poddanych obróbce cyfrowej
- Pendrive w pudełku lub fotoksiążka
- Zdjecia dostępne online (minimum 4 miesiące)
- Plenerowa sesja innego dnia
- Zdjęcia z drona podczas sesji foto

Pakiet I Film
4200 / całość

-Filmowanie przez jednego operatora
-Filmowanie od 13:00 - 01:00
-Sesja w dniu ślubu(opcjonalnie)
-Film krótki 2-5 minut
-Film długi 30 minut
-Film dostępny online (minimum 4 miesiące)
-Grawerowany Pendrive

Pakiet II Film
5900 / całość

-Filmowanie przez dwóch operatorów
-Filmowanie od 13:00 - 01:00
-Sesja w dniu ślubu(opcjonalnie)
-Film krótki 2-5 minut
-Film długi 60 minut
-Film dostępny online (minimum 4 miesiące)
-Grawerowany Pendrive

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (10)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Laura Bork Fotografia i Film id:24953
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Elbląg
Data dodania: 20-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Dziękujemy za super zdjęcia. Niezapomniana pamiątka na lata! Polecamy
Z
Zaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Elbląg
Data dodania: 07-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Laura jest profesjonalistka w każdym calu. Zdjęcia zachwycają oryginalnością , niestandardowością, spontanicznością, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Cudowna pamiątka na całe życie. I do tego ten pendrive .....pachnący lasem
Dziękujemy Ż&S xx
Laura
07-01-2019
Dziękuję za to, że wybraliście właśnie mnie abym towarzyszyła Wam Kochani w tym pięknym dniu
D
Diana
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2018
Elbląg
Data dodania: 18-10-2018
Przepiękne zdjęcia!! Jesteśmy bardzo zadowoleni!! Dziękujemy :)
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Morąg, woj. Warmińsko- Mazurskie
Data dodania: 09-10-2018
Laura jest bardzo spokojną a zarazem mega kontaktową i uroczą osobą. Przez cały czas wesela starała się być " niewidzialna". Wcale nie odczuliśmy, że nas fotografowała przez całą uroczystość. Zarówno zdjęcia z wesela jak i z sesji wyszły świetnie. Z przyjemnością polecamy Laurę!
O
Ola & Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Zalewo
Data dodania: 09-10-2018
Co tu dużo pisać.... Jesteśmy zadowoleni w stu procentach. :) Współpraca na najwyższym poziomie, ujęcia zrobione w taki sposób, że przy niektórych zastanawiałam się "jakim cudem?" :) Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa z pasją i nie chcesz się martwić przed odbiorem, czy zdjęcia wyszły na pewno dobrze - to właśnie Laura. :)
Gorąco polecamy i piąteczkę wystawiamy :)
M
Marika&Aleksander;
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Stegna
Data dodania: 07-10-2018
Jak najbardziej polecamy Laure! Świetny kontakt od samego początku, profesjonalizm i pasja. Na ślubie była niewidoczna A jednak zdjęcia super. Naprawdę piękne zdjęcia A co najlepsze krótki czas oczekiwania na nie po ślubie.
Z czystym sumieniem polecamy gorąco ❤
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2017
Elbląg
Data dodania: 18-07-2017
Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia a już dopełnieniem szczęścia była fotoksiążka, rewelacyjna, bardzo oryginalna. Takie wydarzenie jak ślub, niesie za sobą sporo stresu, bycie w centrum zainteresowania, aparaty, kamera... i to jest właśnie wspaniałe, że Laura wyłapuje przepiękne ujęcia, nie narzucając się z aparatem, faktycznie zastanawiałam się gdzie jest a była tuż obok i właśnie robiła genialne zdjęcie. Zero stresu, sama przyjemność i zabawa;) Każde zdjęcia jest pełne emocji i energii. Można powiedzieć, że Laura jest takim łapaczem chwil :) Polecamy, polecamy :):)
K
Krzysztof
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-05-2017
Elbląg
Data dodania: 30-05-2017
Od samego początku mieliśmy z Laurą bardzo dobry kontakt. W trakcie przebiegu ceremonii i wesela była dyskretna i robiła zdjęcia nie narzucając się nam, a zarazem uchwyciła najważniejsze dla nas momenty (niekiedy dziwiliśmy się z żoną kiedy Laura była w stanie zrobić dane zdjęcia, bo nie widzieliśmy jej wcale). Laura jest bardzo miłą i elastyczną osobą. Jest w stanie dopasować się do wizji młodej pary. Zdjęcia były wykonane profesjonalnie i błyskawicznie, już po ok 2 tygodniach je otrzymaliśmy. Najbardziej jesteśmy zachwyceni zdjęciami z ceremonii i pleneru, zdjęcia z drona były miłym dodatkiem. Jak najbardziej POLECAMY!!!
Pokaż więcej opinii
Laura

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Laura Bork Fotografia
Imię i nazwisko:Laura Bork
Adres:Elblągul. Łęcze 47a
82-340woj. warmińsko-mazurskie
728-809...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 01-02-2017, liczba odwiedzin: 2319
Telefon
728-809...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie