*Łazur*- Producent Obrączek Ślubnych oraz Biżuterii z Brylantami id:28948

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
*Łazur*- Producent Obrączek Ślubnych oraz Biżuterii z Brylantami

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
(13) 445...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
660-539...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Jasło, podkarpackieZobacz na mapie
Data dodania: 20-06-2017
Liczba odwiedzin: 527

Oferta

Firma Łazur to renomowany polski producent obrączek i pierścionków zaręczynowych, dystrybutor biżuterii ślubnej i okazjonalnej. Na rynku działamy już od lat 80. Wówczas to w Jaśle powstał nasz pierwszy zakład jubilerski. Obecnie współpracujemy z ponad 1000 partnerów handlowych, dzięki czemu nasza biżuteria ślubna dostępna jest na terenie całego kraju. Za swoje wyroby byliśmy wielokrotnie nagradzani, otrzymując szereg prestiżowych wyróżnień potwierdzających jakość naszych produktów.

Od początku naszym celem było tworzenie biżuterii wyjątkowej, odpowiadającej indywidualnym upodobaniom, a przez to trafiającej w gusta najbardziej wymagających Klientów. Każdy projekt tworzymy w oparciu o oryginalne pomysły i nowe rozwiązania, aby po latach wciąż zachwycał kunsztownym wykonaniem i lśnił tym samym blaskiem.

Do wyrobu obrączek i pierścionków zaręczynowych używamy materiałów najwyższej jakości, pochodzących od najlepszych, światowych dostawców, liderów w swojej dziecinie. Dodatkowo utwardzane zyskują większą gęstość na mechaniczne uszkodzenia, dzięki czemu na długo zachowują pełnię szlachetnego piękna. Obrączki wykonujemy metodą bezszwową, a importowane od renomowanej, niemieckiej firmy złote wyróżniają się doskonałą twardością i idealną powtarzalnością składu stopu oraz kolorów. Pierścionki zaręczynowe odlewamy, a poszczególne elementy łączymy za pomocą lutowania laserem – oprawiane i wykańczane są ręcznie przez mistrzów złotniczych. Sprowadzane przez nas z Niemiec brylanty zawsze posiadają perfekcyjny szlif, a także idealną czystość i odpowiedni kolor bez względu na wielkość kamienia. Oprawiamy też cyrkonie Swarovskiego, wyłącznie Cubic Zirconia White, które są zawsze krystalicznie białe.

W naszej pracy stosujemy najnowsze narzędzia i technologie. Dysponujemy całym parkiem specjalistycznych urządzeń firmy Benzinger, potentata w dziedzinie maszyn sterowanych numerycznie dla branży jubilerskiej. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać nawet najbardziej wyrafinowane wzory, w tym również tworzone na specjalne zamówienie Klientów, do których dyspozycji oddaliśmy Konfigurator 3D umożliwiający samodzielne projektowanie dowolnej obrączki, według własnych pomysłów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy model obrączki czy pierścionka zaręczynowego posiadał design wyjątkowy i niepowtarzalny. Nasze modele wykonujemy w koncepcji Comfort - FIT, charakteryzującej się wyprofilowanymi brzegami i soczewkowym kształtem po wewnętrznej stronie, co zapewnia optymalną wygodę noszenia.

Na wszystkie stopy udzielamy dożywotniej gwarancji będącej potwierdzeniem trwałości i bezpiecznego użytkowania. Dodatkowo każdy model posiada Certyfikat Autentyczności w postaci plastikowej karty z kodem kreskowym. Potwierdza on oryginalność produktu i zawiera wszystkie informacje potrzebne do serwisowania obrączki, jak również ewentualnego odtwarzania w przypadku jej utraty. Do wyrobów jubilerskich z brylantami dołączamy Certyfikat Biżuterii zawierający najważniejsze parametry kamienia.

Jako polski producent obrączek i pierścionków zaręczynowych, w ramach oferowanych usług Firma Łazur zapewnia wyrób wybranych modeli, w tym również według autorskich projektów, a także pełne serwisowanie – począwszy od zmiany rozmiaru, poprzez odświeżanie, a na odtwarzaniu skończywszy.

Specjalizacja:

 • grawerowanie
 • obrączki ślubne
 • pierścionki zaręczynowe
 • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

 • bransoletki
 • kolczyki
 • kolie
 • łańcuszki

Pozostałe:

 • naszyjniki
 • zegarki

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.