Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Lemonpic Studios - Kreatywne Studio Filmu Ślubnego id:33926

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Lemonpic Studios - Kreatywne Studio Filmu Ślubnego

Mariusz Ostatnio widziany wczoraj
694-100...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Bielsko-Biała, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 15-02-2018
Liczba odwiedzin: 139

Oferta

LEMONPIC STUDIOS to ponad 10 lat doświadczenia na rynku filmów ślubnych. Tworzymy zgrany zespół pasjonatów realizacji filmowej zapewniając profesjonalizm, indywidualne podejście oraz nieograniczone złoża kreatywności dla każdego z naszych klientów. Decydując się na nasze filmy zapewniacie sobie niezwykłą pamiątkę która będzie gwarancją wyjątkowych przeżyć przy każdym oglądaniu zarówno dla Was jak i przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.

Działamy na terenie całej Polski. Nasze pakiety dostępne w ofercie. Przewidujemy rabaty terminowe obejmujące uroczystości organizowane w wybranych miesiącach (I,II,III,IV,V,X,XI,XII) oraz organizowane między niedzielą a piątkiem (cały rok). Przewidziane są również rabaty na usługi dodatkowe (szczegóły w ofercie).

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery

Cennik

OFERTA
od 2900 do 4200 / wesele
W naszej ofercie posiadamy dwa pakiety - pakiet CLEVER i pakiet CREATIVE.

PAKIET CLEVER - wszystko to co najważniejsze zamknięte w krótkiej formie filmowej, wypełnione emocjami, w towarzystwie Waszych ulubionych utworów muzycznych. Uwiecznij chwile, które ożyją na nowo przy każdym oglądaniu. Towarzysząc Wam przez 10 godzin w dowolnie wybranym przedziale czasowym dbamy o to, by wykonany przez nas film stał się gwarancją nieśmiertelności Waszych najważniejszych wspomnień.

Koszt pakietu: 2900 zł

W pakiecie: 2 operatorów - 10 godz. pracy w wybranym przedziale czasowym, długość gotowego filmu: 10-20 min

PAKIET CREATIVE - Wasz komfort i zadowolenie są naszym priorytetem, dlatego przygotowaliśmy ofertę zapewniającą kompleksową całodniową obsługę oraz najwyższy standard filmowej usługi. Ślub i wesele to wydarzenia niepowtarzalne i wyjątkowe. Stwarzające rzadką możliwość dzielenia radości z rodziną i znajomymi, wspólnego przeżywania niezapomnianych chwil, ale również wspaniałej całonocnej zabawy. Nic w takim stopniu jak film nie zapewnia możliwości uchwycenia emocji z tym związanych. Zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomnianą pamiątkę tych wydarzeń. Podczas przygotowań, uroczystości ślubnych oraz zabawy weselnej będziemy dyskretnie dbać o zapewnienie Wam niesamowitego filmowego przeżycia, do którego będziecie powracać wielokrotnie.

Koszt pakietu: 4200 zł

W pakiecie: 2 operatorów, czas pracy od 8.00 do 1.00 w nocy, długość gotowego filmu: 25-45 minut. W pakiecie również: zwiastun filmowy, teledysk podsumowujący i plener.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej.

RABATY
Przewidujemy rabaty terminowe obejmujące uroczystości organizowane w wybranych miesiącach (I,II,III,IV,V,X,XI,XII) oraz organizowane między niedzielą a piątkiem (cały rok). Przewidziane są również rabaty na usługi dodatkowe (szczegóły w ofercie).

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Lemonpic Studios
Imię:Mariusz
Nazwisko:Miodoński
Województwo:śląskie
Miejscowość:Bielsko-Biała
Kod:43-300
Adres:Mieszka I 38

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.