Zobacz zdjęcia (15)
Leśny Dwór Sulęczyno, Sulęczyno - zdjęcie 1
Leśny Dwór Sulęczyno, Sulęczyno - zdjęcie 2 Leśny Dwór Sulęczyno, Sulęczyno - zdjęcie 3 Leśny Dwór Sulęczyno, Sulęczyno - zdjęcie 4 Leśny Dwór Sulęczyno, Sulęczyno - zdjęcie 5
Leśny Dwór Sulęczyno, Sulęczyno - zdjęcie 6
1 / 15

Leśny Dwór Sulęczyno id:52995

Sulęczyno, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
885-267...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • obiad weselny
 • pałac, dworek, zamek
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

Leśny Dwór to obiekt z długimi tradycjami, mieszczący się w jednej z najpiękniejszych kaszubskich miejscowości – Sulęczynie.

O nas
Został on wybudowany przez rodzinę Heidensteinów w 1704 roku, a początkowo stanowił jedynie środkową część obecnego budynku. Dopiero w XIX wieku, kiedy to majątkiem władali Łaszewscy, dobudowano boczne skrzydła. Po sprzedaży ziemi wraz z dworem państwu pruskiemu, grunty zalesiono, a w dworze umieszczono siedzibę nadleśnictwa. Tę samą funkcję budynek pełnił w XX wieku.

Później obiekt przekształcono w ośrodek wypoczynkowy, którym pozostał aż do 2014 roku. Organizowany tutaj od 1995 roku w ostatni weekend lipca festiwal „Jazz w lesie” ma już ustaloną renomę, koncertowali tu najwybitniejsi przedstawiciele tego gatunku muzyki, może się też poszczycić rzeszą wiernych fanów.

Przedsiębiorstwo budowlane PB Górski wykupiło Leśny Dwór w 2015 roku z zamiarem utworzenia tutaj eleganckiego obiektu noclegowego na bazie zespołu pałacowo-dworskiego. Po prestiżowym Hotelu Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni przyszedł czas na kolejne miejsce z duszą, otoczone naturą, będące oazą spokoju i wytchnienia.

Lokalizacja w samym centrum tzw. Szwajcarii Kaszubskiej, w pięknych okolicznościach przyrody sprawia, iż jest to idealna przestrzeń na zorganizowanie niebanalnej ceremonii zaślubin czy też wspaniałego przyjęcia weselnego – w malowniczej scenerii i z dodatkowymi atrakcjami na łonie natury.

Poza tą główną działalnością weselną w Leśnym Dworze odbywają się także imprezy okolicznościowe, szkolenia, konferencje czy pobyty integracyjne.

Wesele na Kaszubach – sala weselna nad jeziorem, sala bankietowa
Leśny Dwór Sulęczyno to idealne miejsce na wymarzony ślub i wesele – w pięknie odrestaurowanych zabytkowych wnętrzach, w zjawiskowych okolicznościach przyrody i kameralnej atmosferze.

Ślub i wesele nad jeziorem? To możliwe! Otaczający obiekt zielony dwuhektarowy teren doskonale nadaje się na wzruszające ceremonie zaślubin czy sesje zdjęciowe w plenerze. Z kolei znajdująca się we Dworze imponująca Sala Weselna z widokiem na jezioro pozwoli komfortowo ugościć do 120 osób. Alternatywna, równie elegancka, sala restauracyjna w Oficynie wygodnie pomieści do 80 osób.

Oferujemy przyszłym małżonkom oraz ich gościom niezapomniane wspomnienia. A wszystko to w naszej sali weselnej nad jeziorem położonej w malowniczej scenerii Kaszub – jednego z najpiękniejszych regionów Polski. Wesela na Kaszubach poza niekwestionowanymi walorami widokowymi niosą ze sobą powiew tradycji w najlepszym wydaniu. Powierzając nam organizację tak ważnego wydarzenia jak wesele, mogą mieć Państwo pewność, że dopełnimy wszelkich starań, by był to absolutnie wyjątkowy i niezapomniany dzień. Piękne wnętrza i malownicze otoczenie Kaszub, wyśmienita kuchnia restauracji Biôłi Trus oraz dyskretna opieka naszego wykwalifikowanego personelu to gwarancja spektakularnego wesela.

Opinie Leśny Dwór (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Leśny Dwór

Nazwa firmy: Leśny Dwór
Adres: Sulęczyno, ul. Stefana Żeromskiego 15, 83-320, woj. pomorskie
885-267...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 164
Zadzwoń
885-267...
Napisz

Popularne miasta w okolicy