Zobacz zdjęcia (5)
Leśny Dworek w Cisowie, Daleszyce - zdjęcie 1
Leśny Dworek w Cisowie, Daleszyce - zdjęcie 2 Leśny Dworek w Cisowie, Daleszyce - zdjęcie 3 Leśny Dworek w Cisowie, Daleszyce - zdjęcie 4 Leśny Dworek w Cisowie, Daleszyce - zdjęcie 5
1 / 5

Leśny Dworek w Cisowie id:27646

Daleszyce, świętokrzyskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • pałac, dworek, zamek
  • sala bankietowa

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 200

Leśny Dworek w Cisowie
idealne miejsce na wesele...

 

Leśny Dworek stanowi idealne miejsce organizacji wspaniałych wesel w otoczeniu pięknej przyrody. Stylowa sala bankietowa, wielokrotnie chwalona staropolska kuchnia, leśny ogród, umiejscowienie w malowniczej górskiej dolinie oraz obsługa na najwyższym poziomie, sprawiają, że każda impreza w Leśnym Dworku jest niezapomnianym wydarzeniem.
Sala bankietowa przeznaczona jest dla 200 gości, dodatkowo możemy zapewnić nocleg dla około 100 osób. Wielkim atutem sali bankietowej są ogromne okna, z widokiem na piękny leśny ogród oraz otaczające ośrodek drzewa. Na sali znajduje się parkiet taneczny, jest ona również klimatyzowana oraz wyposażona w profesjonalny system nagłaśniający wysokiej klasy.
Ofertę weselną oraz bankietową dostosowujemy do każdego klienta, tak, by były to uroczystości naprawdę wyjątkowe i miło wspominane przez długie lata. Wszelkie szczegóły uroczystości, w tym między innymi menu, składające się z 5 gorących dań podawanych w trakcie wieczoru, zimnych przekąsek, deserów oraz zimnych i gorących napojów, są ustalane indywidualnie. Możemy pochwalić się już dużym doświadczeniem w organizacji wesel.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną.

 

liczba odwiedzin: 2020

Popularne miasta w okolicy