Zobacz zdjęcia (5)
ŚlubnyChrysler Chrysler 300C do ślubu, Dębe Wielkie - zdjęcie 1
ŚlubnyChrysler Chrysler 300C do ślubu, Dębe Wielkie - zdjęcie 2 ŚlubnyChrysler Chrysler 300C do ślubu, Dębe Wielkie - zdjęcie 3 ŚlubnyChrysler Chrysler 300C do ślubu, Dębe Wielkie - zdjęcie 4 ŚlubnyChrysler Chrysler 300C do ślubu, Dębe Wielkie - zdjęcie 5
1 / 5

ŚlubnyChrysler Chrysler 300C do ślubu id:30023

Dębe Wielkie, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Chrysler
  • Kolor: czarny
  • sam prowadzisz

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, wyjątkowy dzień, który wymaga szczególnej, niepowtarzalnej oprawy. Chrysler 300C, który jest zaliczany do segmentu aut luksusowych sprawi, że podróż przebiegnie w bardzo komfortowych warunkach. Nagłośnienie renomowanej firmy Boston zadba o wyjątkową atmosferę a zawodowy kierowca zapewni usługę na najwyższym poziomie.

Samochód zdecydowanie wyróżnia się na tle innych europejskich aut swoimi gabarytami. Ponad 5m długości i blisko 2m szerokości gwarantuje ogromną przestrzeń w kabinie pasażerskiej.

Auto pokryte jest czarnym, perłowym lakierem a skórzane, beżowe wnętrze dopełnia całości. Na każdą uroczystość auto przygotowywane jest przez profesjonalne studio autodetailingu, stąd pewność, że samochód zawsze będzie prezentował się wyjątkowo.

Usługa ślubna obejmuje:
-> Przejazd do Państwa Młodych,
-> Przejazd do Kościoła/USC,
-> Przejazd na salę weselną,
-> Przystrojenie auta (tablice rej., kwiaty).

Cena usługi wynosi 550 zł.
W cenę wliczone jest wynajęcia auta na 5h wraz z kierowcą w promieniu 50 km od Warszawy.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

liczba odwiedzin: 1817

Wyjątkowe sale weselne w mieście Dębe Wielkie

Popularne miasta w okolicy