LIRA ART FILM_filmowanie i fotografia id:12061

Oferta
Dodaj do plannera

Ślub i przyjęcie weselne to szczególne zdarzenia w naszym życiu. Te wyjątkowe chwile zyskują dzięki odpowiedniej oprawie, która podnosi rangę i znaczenie tego święta. Chwile te zostają w pamięci i sercach na długie lata, lecz ich doniosłość i szczególny charakter może zostać zatrzymana i zachowana dla nas samych, jak i dla naszych dzieci, rodziny, przyjaciół, w formie praktycznie niezmienionej – w postaci pięknego, radosnego i wzruszającego filmu. Taki film, który przeniesie nas w czasie i przywoła wspomnień czar może zrealizować dla Państwa Lira Art Film.

Firma Lira Art Film, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży videofilmowania i fotografowania uroczystości ślubnych, ma już swoją ugruntowaną, wysoką pozycję na rynku. Nasz szeroki zakres usług i elastyczne podejście do rosnących oczekiwań, spotkały się z wieloma pozytywnymi opiniami i satysfakcją z długiej listy naszych Klientów.

Lira Art Film zapewnia odpowiedzialne i profesjonalną realizację zleconych prac. Twórcze podejście do filmu ślubnego, użycie profesjonalnego sprzętu głównego - w postaci wysokiej jakości kamer i urządzeń montażowych, jak i sprzętu dodatkowego ( np. światła, mikrofony, steadycam, kran kamerowy) sprawiają, że gotowy Państwa film stanie się ważną, życiową pamiątką i kolejnym emocjonującym, niezapomnianym przeżyciem.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • dron
  • plener

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / godz.

Filmy rejestrujemy technologią cyfrową w jakości FULL HD oraz przy pomocy kamer Canon C100.

W ofercie posiadamy również steadycam, slider czy kran kamerowy, dzięki którym możemy uzyskać niestandardowy efekt obrazu oraz wspaniałą stabilizację kamery.

Jesteśmy bardzo elastyczni dlatego też o długości filmu zmontowanego decydują klienci w zależności od ich preferencji.
Oczywiście ostatnie zdanie zawsze należy do Nowożeńców , którzy po odbiorze już zmontowanego filmu akceptują ostateczną wersję.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

LIRA ART FILM_filmowanie i fotografia
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-703
Data dodania: 17-03-2014
Liczba odwiedzin: 450

Godziny pracy

Pn:10:00 - 19:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 19:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia