Zobacz zdjęcia (1)
Lista prezentów ślubnych online! Kup Na Ślub!, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Lista prezentów ślubnych online! Kup Na Ślub! id:9886

Warszawa, mazowieckie

O nas

Serwis stworzyliśmy z myślą o ułatwieniu organizacji i dystrybucji listy prezentów ślubnych. Dzięki intuicyjnym i przejrzystym narzędziom, już w kilku prostych krokach możecie sporządzić zestawienie Waszych wymarzonych upominków, wzbogacić je bezpośrednimi odnośnikami do sklepów internetowych oraz zdjęciami produktów.

Wasi goście, korzystając z naszej strony, mają możliwość rezerwacji przedmiotów, którymi chcieliby Was obdarować, dzięki czemu dana rzecz nie zostanie wam sprezentowana w ilości większej, niż tego sobie zażyczycie.

Jeśli więc chcecie mieć pewność, że rozpakowując podarunki nie znajdziecie sześciu kompletów pościeli w stylu rokoko, pstrokatych firanek lub książki telefonicznej (a są tacy, być może również wśród Waszych gości, którzy uważają, że to doskonały prezent!), zapraszamy do bezpłatnej rejestracji i skorzystania z naszego serwisu.

Opinie (3)

Lista prezentów ślubnych online! Kup Na Ślub! id:9886
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
Z
Zenon
5.00
 / 5
Data dodania: 18-06-2013

Rewelacyjny serwis, pozwala uniknac zdublowanych prezentow na slubie, prosty w obsludze - nawet starsze pokolenie poradzi sobie z obsluga

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2013
Data dodania: 18-06-2013

Bardzo przyjemny serwis - banalnie prosty w użyciu co niewątpliwie pomogło naszym "mniej technologicznie zorientowanym" gościom :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data dodania: 17-06-2013

Świetny serwis, bardzo ułatwił nam organizację wesela, a goście, którzy z niego korzystali bardzo go chwalili!

liczba odwiedzin: 2478

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie