Zobacz zdjęcia (5)
Lojesia - personalizowane dekoracje i zaproszenia, Mrągowo - zdjęcie 1
Lojesia - personalizowane dekoracje i zaproszenia, Mrągowo - zdjęcie 2 Lojesia - personalizowane dekoracje i zaproszenia, Mrągowo - zdjęcie 3 Lojesia - personalizowane dekoracje i zaproszenia, Mrągowo - zdjęcie 4 Lojesia - personalizowane dekoracje i zaproszenia, Mrągowo - zdjęcie 5
1 / 5

Lojesia - personalizowane dekoracje i zaproszenia id:46209

Mrągowo, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Lojesia. To ja. Mama Tosia i Zosi. Pochodzimy z Mazur. Tworzę wiele projektów, opartych na własnych grafikach ręcznie malowanych. W swoich pracach używam akwareli i tuszu. Realizuję projekty na całą Polskę i nie tylko. Tworze plakaty, kartki okolicznościowe, odzież z print'ami mojego autorstwa, jak również tekstylia z własnym wzorem.

W mojej ofercie pojawiają się m.in. personalizowane zaproszenia ślubne. Jednak projekt można wykorzystać w rozmaitych formach: podziękowań, winiet, roll up, płótna - zarówno te witające gości przed wejściem na salę weselną, czy te którą będą zdobić ścianę za stołem Państwa Młodych. Personalizacja nie składa się wyłącznie z wpisania imion Państwa Młodych, a z taką głównie spotykamy się w ofertach innych firm. Moje personalizacje obejmują charakterystykę postaci, ich wyglądu tj.: stroju: sukni, garnituru, fryzury: upięć, wianków czy personalizację wiązanki ślubnej. W swoich pracach cenię sobie prostotę i minimalizm. Postacie na zaproszeniach stoją tyłem co ma podkreślać spojrzenie w przyszłość, jako symbol nowej wspólnej drogi życia.

Państwo Młodzi mogą stać w kwietnym wianku, skomponowanym na wzór wiązanki ślubnej, lub w wersji maksymalnie minimalistycznej występują na grafice wyłącznie sami. Niektóre pary życzą sobie obecność dzieci, psa czy kota. To również uwzględniam w personalizacji. Realizuję zamówienia nietypowe. Często pary chcą połączyć dwie uroczystości: ślubu i chrztu dziecka.
Moje zaproszenia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki personalizacji zaproszenia pełnią też funkcję fajnej pamiątki dla Państwa Młodych jak i wszystkich gości.

Zdjęcia umieszczone w wizytówce są wizualizacją realizowanych projektów i na ich przykładzie chcę Wam pokazać co możemy dla Was zrobić.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Mrągowo, , 11-709, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: 09:00 - 17:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 1568

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie