BiB - zaproszenia ślubne id:34671

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
694-668...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 20-03-2018
Liczba odwiedzin: 149

Oferta

Polecamy wyjątkowe zaproszenia wykonane na indywidualne zamówienie oraz na podstawie szablonów.
Ze ślubem nierozłącznie powiązane są zaproszenia, ponieważ to one pozwalają w elegancki i formalny sposób zaprosić na tak ważną uroczystość osoby, z którymi chcemy celebrować ten niezwykły w życiu dzień. Wskazane są tutaj odpowiednio dobrane zaproszenia ślubne, które w wielu przypadkach będą wstępem do kompletnej stylizacji wesela. Tym samym stanowią one doskonały wręcz pretekst, aby z ich pomocą podkreślić wagę całego wydarzenia. Jednocześnie pożądane jest, aby również zaproszenia podążały za topowymi trendami.
Mając ten fakt na uwadze warto czasem przejrzeć propozycje wykonane z brokatowego papieru bądź też jego karbonowych zamienników. Modne zaproszenia ślubne mogą też posiadać ozdobniki pod postacią cyrkonii, perełek, wstążeczek itp. Jeśli chodzi o zaproszenia na ślub w konwencji eko to nie ma tu zbyt wielu modyfikacji dotyczących papieru, ale mogą wystąpić drobne modyfikacje w detalach, np. sznurek zamiast atłasowej wstążki. Do wyboru jest teraz wiele odmian ekologicznego papieru. Niemałe wrażenie
zrobić mogą sztuczki odnoszące się do typografii. Za sprawą umiejętnej selekcji czcionki we współudziale kolorystyki można przy pomocy drobnych sztuczek wywrzeć spore wrażenie na zapraszanych osobach. Jednocześnie warto pamiętać, aby zaproszenia ślubne cechowała unikalność oraz dopasowana do oprawy wesela estetyka.

W ofercie:

 • balony
 • zaproszenia ślubne
 • sprzedaż przez Internet

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

BiB - zaproszenia ślubne
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn
Kod:10-699

Godziny pracy

Pn:09:00 - 16:00
Wt:09:00 - 16:00
Śr:09:00 - 16:00
Cz:09:00 - 16:00
Pt:09:00 - 16:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.